reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Justyna - a ja żadnego planu porodu nie mam :no: nawet w sumie to nie wiem czy tutaj jest coś takiego ;-)
a mój Marcelek chowa się dobrze :-) tak myślę, bo na scanie byłam ponad 5tyg temu.. kopie zdrowo. może nawet nie tyle co kopie co się przeciąga :tak: bidulkowi już miejsca brakuje :sorry:
z jednej strony nie mogę się go już doczekać... a z drugiej to myślę żeby jeszcze troszkę w brzuszku posiedział ;-) tak miło mi jest jak wszędzie go mogę zabrać ze sobą i nie robi żadnych problemów :laugh2:
heheheh tez prawda ;-):tak::-D mnie moj czasem daje popalic ale wiem ze to dlatego ze mu miejsca brakuje a pewnie tez potrzebuje wyciagnac sobie nozie:-pa co do planu to w ksiazce ciazy jest u nas taka strona poswiecona planowi i polozne zawsze prosza zeby ja wypisac,kto ma byc przy porodzie, jakie znieczulenie sobie ciezarna zyczy, czy chce spozywac posilki itd.
 
a co do planu to w ksiazce ciazy jest u nas taka strona poswiecona planowi i polozne zawsze prosza zeby ja wypisac,kto ma byc przy porodzie, jakie znieczulenie sobie ciezarna zyczy, czy chce spozywac posilki itd.
hmm to może i ja takie coś dostałam ;-) ale ja te wszystkie śmieci wyrzuciłam zaraz jak tylko je dostałam :sorry:
i w sumie mam to w nosie - jak oni gó..no co robią by mi pomóc to ja też pomocna dla nich nie będą :-p
a chce tylko urodzić i jak najszybciej do domku wrócić :tak: a jak będę głodna w szpitalu to mąż mi kanapki z domu przywiezie :-D zresztą ja i tak nie przełknę tego "irlandzkiego" chleba bleeeeeeeeeee
 
Wiatam wszystkich.
Ponad 20 stron miałam do czytania i zeszło mi ponad 2 godziny:szok:
Wiele dziś ciekawych tematów.
A ja miałam dziś okropną nockę. Miałam te bóle jak by miesiączkowe i nawet No Spa nie pomogła. Pociłam się przy tym jak cholera. Rozmawiałam z moją Mam i powiedziała mi, że miała takie bóle 2 tygodznie przed porodem:szok: a ja mam jeszcze miesiąc do terminu. Kurcze chyba spakuje wreszcie torbę :)
 
a ja mam juz jasne ciuszki wyprane i poprasowane, teraz wstawilam 2 pranko z kolorowymi, musze to robic troche na raty, jak nie mam skurczy to korzystam z chwili i zostanie mi juz do wyprania posciel, kocyki a jak nie dam rady to maz to zrobi ;-)
 
ankzok - termin masz identycznie jak ja z OM 25 maj a z USG 2 czerwca. Ciekawe która z nas pierwsza się rozpakuje. Mój bratanek ma Komunię 10 maja i chciała bym na niej jeszcze być w dwupaku:-)
 
barmanko - no super!!! 10 stron na 2,5 h - rewelacja, hehe

confi - porażka z tym śpiworkiem.. ja będę kupowała śpiworek razem z wózeczkiem w sklepie (obiecali nam jakiś fajniutki rabacik). Ale "mój" śpiworek jest z owczej wełny (są różne kolorki) no i koszt takiego śpiworka to 70 - 80 zł..
A co do podgrzewaczy i sterylizatorów, to właśnie tym zajmowałam się od rana.. Ja też mam wszystko z Tommee Tippee (pamietam, że i Ty jesteś w TT obkupiona), a teraz przydałoby się to wszystko "wyparzyć".
Podaję Ci linki aukcji, które ja osobiście wzięłam pod uwagę:
PODGRZEWACZ 8w1 - AVENT, TOMMEE TIPPEE - Warszawa (608436414) - Aukcje internetowe Allegro
PODGRZEWACZ do DOMU AUTA -TOMMEE TIPPEE/AVENT inne (607874837) - Aukcje internetowe Allegro
Podgrzewacz Tommee Tippee ***SUPERCENA*** (612006282) - Aukcje internetowe Allegro
PROMOCJA!!! TOMMEE TIPPEE Sterylizator mikrofalowy (612751714) - Aukcje internetowe Allegro
TOMMEE TIPPEE sterylizator SUPER GRATIS - PROMOCJA (618349594) - Aukcje internetowe Allegro

A może któraś z Was mogłaby coś na temat ww produktów się jakoś wypowiedzieć? Nie chcę przepłacać (bo będzie jeszcze sporo wydatków po porodzie) a te podgrzewacze wydają się OK, no i mają funckję sterylizatora :happy:
 
marychna21- tak ja tych terminow to mam mnostwo chociaz z ostatniego usg mialam juz 13 maja, wiec rozpietosc mam duza. Wiesz mysle ze u mnie wszystko sie okaze na mojej wizycie 30 kwietnia, mam nadzieje ze nie polozy mnie do szpitala ehhhh, w kazdym razie pozniej juz na pewno nie bede lezec 2 tyg,. leniuchowania i oszczedzania mi wystarczy.
 
reklama
ale żeście się rozpisały... masakraaaa... :-p
u mnie jakoś leci.. normalnie dzisiaj od wczoraj bym tylko spała.. wczoraj po 13 sie położyłam i spałam aż do 17 z groszami. później położyłam się po 22 ale i tak zasnęłam przed północą ale przebudzałam się siku i bóle mnie też budziły.. i dziś wstałam po 7 i poszłam spać koło 9 i wstałam po 11... szok.. :szok: hihi... planuję iść teraz ja troszkę do łazienki się wydepilować itd:-p i później z mamą na miasto jakiś wypadzik żeby się jakoś rozluźnić:-)
właśnie dzwoniłam do mojego ginka i wizytę mam we wtorek..o ile do tego czasu nie urodzę..hihi:-p
 
Do góry