reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

czesc kochane majoweczki!!

nie odzywam sie , bo nie mam sily, codzien bym tylko spala, spala i spala!!!
niewiem o co chodzi, a do tego ja i synek bierzemy antybiotyki , ja mam zapalenie ucha a bartolini angine,ale poza tym u nas wszystko w porzadku

Paula strasznie mi przykro, zwlaszcza teraz na swieta! trzymaj sie kochana ,

ciuszki mam juz wszystkie poprane, materacyk juz kupiony, po swietach kupuje juz pampersy, i cala reszte do domu i do torby, takze codzien to blizej:)

confi mowisz ze nie mozesz piec ciasta to zrob 3-bit bez pieczenia!!!ja wlasnie bede na swieta robila bo nie mam sily piec,
a co do swiat, ja nie czuje cisnienia...nie mam powera pieczenia, szykowania, kurcze swieta jak swieta...nikt u mnie wiecej niz na codzien nie zje, lodowke mam mala, a narabiac sie bez sensownie???eee, zrobie salatke, ciasto (bez pieczenia), ugotuje biala kielbase ,i po sprawie, a na obiad grila i dwa dni mina....

pogoda u nas nie za ciekawa, ale za to nie puchne! tzn po za rekoma i twarza ,ale nogi prawie jak z przed ciazy, wiec nie ma tego zlego:)) oby w maju bylo cieplo:)))
za dwa tyg mam wizyte u gina i dowiem sie dokladna date cesarki, ale juz odliczam dni:) juz tak malo nam zostalo...

wszystkim dziewczynkom ktore sa juz po badaniu gratuluje bo same dobre wiesci:))i zycze takich dobrych wiadomosci wszystkim czekajacym mamuska!!
 
reklama
ula_28 - podeślij jak możesz linka do tych oryginalnych napisów na ciuszkach (nie chcę wertować niezliczonych majowych stronek) :))
ja ci podeślę :tak:
Prezent dla noworodka dla chłopaka i dziewczyny koszulki body dziecięce z Twoim nadrukiem

ja zamówię to...
Prezent z nadrukiem - DEJNA.pl :: Made by...- body dziecięce B5

i chyba to
Prezent z nadrukiem - DEJNA.pl :: Uroda Mamuni, rozum Tatunia - body dziecięce B21
:-D

poza tym Lester rządzi :-D:-D:-D
świetna fotka

mama_Bartusia powiem szczerze ,ze na święta nie muszę nic piec bo wyjezdżamy do mojej mamy ...ale smaka mam ...może sobie kupie kawałek ciasta...hmmm
 
dzień dobry majóweczki
Dzisiaj widzę confi stawiała wszystkie na nogi:-)
ja pospałam do 9 ale jakaś taka nierozgarnięta jestem...pewnie właśnie dlatego że dłużej gościłam w wyrku
Dobra idę suszyć włoski
Będę zaglądać
Buziaki
 
aga a takiego słodziaka to ja bym się przestraszyła ;-)co za zębiska :-D

hehe - no to taki nasz model domowy!!! A jaki aktor!!! Dziewczyny... aż żałujemy, że poskąpiliśmy na rozwinięcie jego talentu - normalnie Oskar mu się przynajmniej raz w tygodniu by należał, hehe.
Poza tym - On jest taki łagodny... Muchy by nie skrzywdził.. Wszystkie nasze zwierzaki niańczy. Koty go okładają, ehhh - taka chodząca "ciota" w łaty, hihi. a te zębiska - to poprostu jego szczery, słodki uśmiech :-D
No ale na bramce oczywiście mamy tabliczkę - "uwaga zły pies" - może ktoś się da nabrać ;-)
 
ula_28 witam;) ja mam termin na dzień po Tobie czyli 03.05.09r. ubranka już tez poprałam i poprasowałam ale torby do szpitala jeszcze nie spakowałam- ups...;-) po świętach się spakuje, i też pozostanie mi tylko czekać... powiem szczerze, ze coraz bardziej się boję porodu ale jednocześnie nie mogę się doczekać;) początek maja to faktycznie super czas na rodzenie dzidziusia... nie będziemy się z brzuszkiem męczyć w wakacje, i w ogóle... upały sa męczące...Już nie mogę się doczekac spcerków z moim aniołkiem:-) a jak twoje nastawienie do porodu??:happy:
ps.z brzuszkiem miałam wigilie, i nie wolno było się objadać, a teraz kolejne swięta, i też trzeba będzie uważac co się je;) dobrze, ze lubię gotować to zajmę się przyrządzaniem potraw , a rodzinka zajmie się jedzeniem... kurcze połozna ze szkoły rodzenia zabroniła mi myć okien...a mnie aż korci...ale dla dobra maleństwa się powstrzymam... zacznę myć samodzielnie okna jak już będzie termin porodu...wtedy mały może się rodzić, a narazie jeszcze niech troche siedzi jeszcze w brzuszku:) pozdrawiam wszytskie majóweczki!!!!!
 
Kochaniutkie, niektorym z Was zostaly tylko trzy tygodnie do porodu:szok::tak:, takze tylko patrzec jak z majowek zrobia sie kwietniowki:tak:;-).k
A Wy tak o tych ciastach, moze byscie sie zlitowaly i upiekly mi cos dobrego:tak::-).
U mnie huk prasowania lezy i nie moge sie zabrac:eek: Jutro wyjezdzamy na urlop swiateczny, wiec musze sie sprezyc:baffled: Chcialabym dzisiaj jeszcze z synem pisanki porobic, bo obiecywalam, nie wiem, jak ja czasowo sie wyrobie, jak sie caly czas tak slimacze:crazy:
Spac ostatnio tez nie za bardzo moge, brzuch juz prawie pod sufit:laugh2:, samo przekrecenie sie eksploatuje cala moja energie:tak:;-)
 
Czesc Mamusie!

Juz wrocilam! Jednak slonka troche malo. Zlapal nas nawet deszcz na zakupach, ale mnie to nie zbylo wcale :-D
Na poczatku zapowiadalo sie bardzo kiepsko, ale zakonczylo sie powodzeniem. :tak: Kupilam dla Julki 3 komplety i zaden nie jest rozowy :happy: Jak tylko uda mi sie dopasc aparat i zadziala to wstawie fotki. Poniewaz znalazlam jakies bluzko-tuniki za 15zl. to sobie kupilam dwie, akurat moze na swieta sie w nie wpakuje :tak: No i mam tez dwa staniki do karmienia. Nie bylo czarnego, wiec kupilam bialy i kremowy. Kremowy kojazy mi sie z babciami, ale wzielam, zeby cos juz miec :-p
No i zeby mezus nie byl smutny to jemu kupilam 2 x gaciorki wypasione, bo on lubi tylko takie dopasowane bokserki.

aga_k_m czytalam o twojej mamie i chyba powinnam mojej to pokazac. W porownaniu z Twoja moja powinna isc i przepraszac za to jaka jest wstretna! :baffled:
Kobieta z taka choroba potrafi o dom zadbac, a moja calkiem zdrowa NIC kompletnie nie robi. Tylko co i rusz do mnie przychodzi, ze pranie (jej, ja piore swoje osobno) wlaczyla i trzeba powiesic, bo ona juz wlanie teraz do pracy wychodzi! Juz nie wspomne o tym, ze calymi dniami jej nie ma w domu, bo wszystko poza domem jest wazniejsze! No i caly czas wymaga ode mnie opieki nad siostra, bo ona pracuje! Kuwa! Ciekawa jestem co by zrobila jakby mnie nie bylo w tym domu.:no::eek:
 
reklama
Witam majóweczki
Dla znudzonych posyłam linka z testem na wesoło:-)
Wielki wielkanocny test - Mediarun.pl

U mnie pogoda piękna i znów nie mogę się zabrać za prasowanie ale chyba wypadało by coś kolwiek zrobić żeby dzień nie był zmarnowany. Będę zaglądać co jakiś czas.
Kurcze znów mam smaka na loda (a męża w domu nie ma :))
 
Do góry