reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

aga_k_m tylko pozazdrościć takiej mamy :tak: no ale chyba nie musimy ci tego mówić - bo sama to wiesz (ja np mam porównanie do swoje). a ty wiesz co? jakby się jej nudziło to możesz co dziennie ją podrzucać po kolei do nas - na prasowanko :-D

no ja nie oglądam tvn bo nie mam polskiej tv :-( na razie ona nie jest nam potrzebna, ale może jak Marcelek pojawi się na świecie to przywiezie się jakiś talerz ;-) choć jak tal dalej ten kryzys tutaj będzie się rozwijał to nie wiadomo czy tu będziemy siedzieć :wściekła/y: (budżet na ten rok przewiduje baaaaardzo duże cięcia pieniążków z dodatkó dla dzieci :-( :-( :-()
 
reklama
aga km- to super, ze mama jest taka aktywna i sie nie poddaje, naprawde duzo zalezy od nastawienia i podejscia. :-)

confi- jak go dobrze rodzice poprowadza to ma szanse pielegnowac talent, ale byc tez normalnym dzieciaczkiem
 
dzień dobry majóweczki,

dziewczyny jak ja się cieszę że rodzimy w maju a nie np. w sierpniu :tak:. Upały by mnie zabiły ... Już w zimę było mi ciągle gorąco a teraz to już wogóle ...a co dopiero byłoby w wakacje :szok: ale widzę, że z tym gorącem nie jestem osamotniona ...:-D

a i co do puchnięcia to mi rączki puchną... zaczęłam sie już martwić czy to normalne ale widzę, że wiele z Was ma podobny problem :sorry: widać takie są uroki końcówki ciąży...

u mnie ubranka poprane, poprasowane... torba przygotowana i teraz tylko czekać...no cóż jeszcze tylko 23 dni :rofl2:

dziewczynki uważajcie z tymi porządkami i nie przemęczajcie się :tak: i proszę mi nic nie nosić, nie przestawiać itp !!!

właśnie przyszła przesyłka ze sklepu z indywidualnymi projektami ubranek dla dzieci (zdaje sięże Confi gdzieś link podawała) i zamówiłam body z napisem: "Łysiątko" bo tatuś ma ksywkę Łysy i mówię Wam ale się uśmiał :-D...
 
właśnie przyszła przesyłka ze sklepu z indywidualnymi projektami ubranek dla dzieci (zdaje sięże Confi gdzieś link podawała) i zamówiłam body z napisem: "Łysiątko" bo tatuś ma ksywkę Łysy i mówię Wam ale się uśmiał :-D...

no dawałam dawałam ale nie zamawiałam jeszcze ... napisz mi jak to wygląda? Miękka bawełna...jakiej to jest jakości?
a tu dla Was uśmiech na dobry dzień ...ja wróce niedługo...


2a5jkz.jpg
 
confi- ja zamówiłam body białe, krótki rękaw i jest ładnie wykonane 100 % bawełny, mięciutkie a napis jest z takiego niby zamszu- ogólnie podoba mi się :tak:
zamówiłam też śliniaczek z napisem. Materiał śliniaczkowy jest sztywniejszy, śliski i sztuczny ale to dlatego aby nie przemiękał, napis jest normalny nie z zamszu, zdjęcia na śliniaczek nie zamawiałałam więc nie wiem jakiej są jakości ... ogólnie też ładnie wykonany. Sliniaczek jest duży i raczej dla większego dzieciaczka :tak:
 
ale fajny ula_28 zrobiłaś prezencik swojemu mężowi - może i ja coś takiego zamówię - w końcu to wymarzona córeczka Tatusia (ja bardziej obstawałam za synkiem, hehe):-D

confi - cudna ta "ryjówka" - podobna do mojego :)))
 
ula_28 - podeślij jak możesz linka do tych oryginalnych napisów na ciuszkach (nie chcę wertować niezliczonych majowych stronek) :))
 
reklama
Hehe jaka mina Lestera :-D i Confi super zdjęcie pieska, aż sama do siebie zaczełam się uśmiechać! U naszych sąsiadów są aż dwa takie pieski - ah kocham zwierzątka i tak strasznie tęsknie do mojego ukochanego pieska, co mieszka z rodzicami :-(

Przepraszam, że ja ciągle o tym samym, ale czy orientujecie się jak to jest z tą oceną szyjki macicy? Która liczba co znaczy?? :eek: chodzi mi o te np. 2/0/0 , wiem, że ta pierwsza liczba to chyba jej długość, a dwie pozostałe? Któraś też to rozwarcie, ale która? I jeszcze jedno pytanie - jeśli jest już małe rozwarcie (1,5 cm albo 2 cm) to co z tym całym czopem śluzowym?? On już odszedł czy też nie? :eek:
 
Do góry