reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Lilian, tak jak pisałam na innym wątku, strasznie mi przykro
[*]. Przytulam Cię mocno.

Co do tematu ruszającego się brzucha, to u mnie też od kilku dni czasami widać jak maluch się kręci :).
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was może mi jeszcze raz podać link na forum zamknięte? Bo nie mogę go znaleźć na liście. Z góry dzięki.
 
Barmanka, Mama Bartosza,Paula ciesze sie ze fotki sie podobaja:-Dale apropo sniegu to wiecie co bylam zdziwiona jak przyjechalam tam w gory ze az go tyle:szok:heheh...wiec musialam to uwiecznic, szczegolnie dla mojego meza:tak:

Patusia dzisiaj mam 80dniowke...nie zapomnialam...hehe

Apropo wielkosci brzuszkow tak sie ostatnio dowiedzialam na ostatniej wizycie (nie wiem czy zartowala pielegniarka) ale powiedziala ze z malych brzuszkow sa duze dzidzie:baffled:Tez nie uwazam ze to prawda chodzi o genetyke i tez ile rodzice mieli w czasie urodzin...Ja mialam 57cm i wazylam 3600 moj maz 55cm i tez kolo 3600 wiec mysle ze nasza corcia bedzie wazyc z 3600 (teraz 28tydzien ma ok 1600gram):rofl2:A jezeli chodzi o ruszajace brzuszki, moj moze sie nie rusza tak bardzo jak wasze jak buszuje moja mala ale za to sie strasznie wypina (pieszczoch!!!) a to pupka a to glowa a to nozka:-Dwiec u mnie to raczej z tej strony:).....buzki i pozdrawiam
 
Zarejestrowany: 11-2008
Skąd: Chełmek/ oświęcim
Postów: 819
Przyjaciół: 13


icon1.gif
Odp: Mamy majowe 2009
dostęp do Zamkniętego forum https://www.babyboom.pl/forum/majowe-mamy-09-f276/
 
tak jak moje sloneczko... skacze jak szalone i widac wszystko... widac jak brzusch szaleje... oj te nasze malenstwa...
 
;-)Jest to możliwe z ruszającym brzuszkiem ja niedawno doswiadczylam to na sobie ,chyba moja ksieżniczka ćwiczyla aerobik bo nogę było widac hihi
 
a ja sie dzis od rana martwilam ze cos nie tak, czulam ruchy ale takie bardzo slabe i malo, juz chcialam jechac do szpitala to sprawdzic, ale nie pojechalam bo w sumie cos czulam, a teraz po biadku i po kinder bueno male tak zaczelo sie popisywac ze az mi cycusie podskakiwaly:)))
i wiem ze sie przekrecilo bo nozki sa pod cyckami a glowka i raczki na dole...
super uczucie:)) teraz spi...
ale ze brzuszek moj ma tez tluszczyk to ja nie czuje jak sie pupka wypina albo glowka...jeszcze, bo po 30 tyg to juz pewne ze poczuje:))
 
reklama
wracając do historii młodocianych rodziców... to dziwne w sumie że praw się za to nie weźmie:baffled: przecież to nie jest legalne sexić się w tak młodym wieku, a oni jeszcze tą sprawę rozdmuchali w tv i gazecie :no:

Akunia co do brania dzieci na ręce przez dziadków - w szczególności babć, to chyba to ich taki przywilej jest ;-) (ja przez pierwsze 10 lat sewgo życia mieszkałam razem z mamą i babcią, i pamiętam że było tak - mama od surowego traktwoania, babcia od rozpieszczania :rofl2: ) no ale masz racje - co za dużo to nie zdrowo !!

Patusia widzisz bo to tak niektózy gadają - że jak matka szczupła była to dziecko też drobne urodzi, jak dziecko potem tłuściutki jest to od razu 100 różnych dolegliwości i chorób dla niego wynajdą.... ale jak same wiecie że jedno z drugim nie ma nic wspólnego :tak: :tak:

Kokoszka jak ja ci zazdroszcze tego baraszkowania w śniegu :-)
Kochaniutka Oli nie był kolosem wazył 3200g. potem na moim mleku tył bardzo- miałam treściwy pokarm :-):-)
 
Do góry