reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witam wieczorkiem niedzielnym :-) wszystkie majóweczki:-)
Ojej !!! Ale sie napisałyście dzisiaj kochane - muszę nadrobić .....
Ankzoc, Ania 77,Iwee, Anulka, Misza, Ladygap, Katarzynak- dziewczynki dziekuje za słowa otuchy troszkę wasze wypowiedzi mnie uspokoiły :-).Ale z moim gin jest taka sprawa,że wizyta polega na krotkim szybkim wywiadzie, sprawdzeniu wyników badań jak są. Pożniej hasełko to poogladamy dzidziusia- trwało to ostatnio około minutki zmierzył głowke - a jak zapytałam o dł. dzidzi i wage to powiedział ze dziecko jest już za duże i nie jest go w stanie zmierzyć :-(.
A jak byłam na połowkowym prywatnie to lekarz zaznaczył- ze o porodzie naturalnym zadecyduja wymiary dzidzi i ułożenie. Co do stanu dziecka naszescie jestem spokojna i ciesze sie że byłam na połowkowym prywatnie. Jego sprzęt to istny prototyp - ośrodka chyba nie stac na nieco nowszy- wiec skoro dziecka nie mierzy nie mam co liczyc na zmierzenie szyjki :-(
Wole chodzić do niego po ewentualne skierowania i na te szybkie wizytki, a prywatnie sie upewnić czy aby na 100% wszystko oki ze mną i dzidziulkiem- bo jak by sie cos stało całe życie bym miała o to do siebie pretensje.
Ankzoc -życze powrotu do zdrówka i by ci to kaszlisko juz nie dokuczało- chyba że tak jednorazowo was wybiło ze snu :-)
Misza -ciesze sie że sie wybawiłaś i dzidzi tez sie podobało - a za kogo sie przebrałaś ??
Confi- mnie ostatnio tez pogoniło tyle tylko że zjadłam 2 kanapki a potem panierowałam ryby- ledwo doleciałam do wc - wyrwało ze mnie wszystko. Słyszałam ,że czasem nawet męczy taki stan całą ci,ążę - ja miewan na szczescie sporadycznie takie ataki heh- przy poprzedniej ciązy ani razu nie wylądowałam w wc ( pomijając grypę żołądkową )a przy córci z poczatku ciąży z rana miałam małą siekę.
Krystyna 30 - 2 lata temu jak byłam z synkiem w ciązy 1,5 miesiąca przed rozwiązaniem też mnie męczyła żołądkówka - masakra ale na szczescie po 3-4 dniach człowiek wraca do siebie - ale ból brzucha i wymioty oraz biegunka daja popalić. Wiem przez co przeszłaś szczerze wspołczuje :-(
Tikanis - śliczne zdjęcia i zgrabniutki brzusio :-)
 
ladygab- a moze twojej zosience spodbaja sie takie ?? ja chyba bede je kupowala dla malej :)Fajniutkie Naklejki DziWaKi :-) NAJTANIEJ (539830953) - Aukcje internetowe Allegro

bardzo ladne sa i duzo ich i w zasadzie nie drogo, dzieki:-)

Nie jesteście dziewczynki same :zawstydzona/y: Ja to jak nie mam dziennie czegoś słodkiego w ustach to aż mnie nosi i ganiam głównie tatę do sklepu, albo sama muszę sobie coś kupić. Czekolada króluje :zawstydzona/y:
Czyżby to na dziewczynkę?:confused:
ja to bym jadla tylko slodkie rzeczy, nic innego mi nie smakuje, ani nie mam na to ochoty...nawet jak pomysle o obiedzie ale coz nie tylko slodkim sie zyje...

a my pojechalismy dzisiaj na zakupy i wyszlismy obladowani ubrankami i kocykami...mam nadzieje ze lekarz sie nie pomylil i bedzie dziewzynka bo tatusia wzielo na rozowy kolorek...zaraz wrzuce zdjecia do odpowiedniego watku:-D
 
patusia44- ciesze sie ze wszytsko ok :-D
marychna21- no taka sesja to pamitaka.. ja mysle ze pozniej za ok miesiac zrobimy jeszcze jedna z mezusiem.. aparat na samowyzwalaczu a pozniej zdjecia damy w powiekszeniu do wywolania i zrobimy z 3 lub 4 takie obrazki..:-D
 
U mnie jutro studniowka porodowa:)
zapraszam na imprezke;-)online...
sto dni wydaje sie takim dlugim okresem oczekiwan.......juz nie moge sie doczekac jak bedzimey wklejac zdjecia naszych maluchow....
Zebysmy tylko wszyscy byli zdrowi!!!!!!
buziaki i glaski dla brzusiow!!!
 
dziewczynki utworzylam dzis nowa galerie zdjec z maluszkiem, sesja zrobiona przez mezusia czysto amatorsko.. zapraszam:rofl2:


Tikanis - cudowna galeria!!! Pięknie wyglądasz w ciąży :))) ja chyba za miesiąc pójdę do fotografa i poproszę o równie piękną sesję (mam nadzieję, że męża też do niej namówię) :))
 
reklama
Katarzyniak ja jestem potworem czekoladowym musze cos wciągnąć cos czekoladowego badz slodkiego kazdego dnia.Zauważyłam że dzidzia nie jest już tak ruchliwa jak przedtem ,owszem rusza sie ale juz tak nie bryka i siedzi caly czas po prawej stronie brzuszka .Jak byłam ostatnio u gin to jeszcze nie jest ułożona prawidlowo.
 
Do góry