reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
dziewczyny jest mi bardzo milo i wszystkim za zyczonka dziekuje!!! ale nie trzeba bylo...nie ma sie czym chwalic, 28 skonczylam:)))

mi dziasla nie krawwia...ja tylko mam problemy z myciem zebow bo mi sie zaraz na wymioty zbiera!!!!ale chyba to jest mniej uciazliwe:)))

ladygab gratuluje dziewczynki!!!



okruszku bedzie lepiej, ja tez mam takie powiedzonko, nic nie dzieje sie bez przyczyny i wszystko zawsze wychodzi na leprze, czasem trzeba poczekac, ale bedzie tylko lepiej!!!!
 
okruszku- ja pisałam o propozycji fotografii dla twojego męża, wiem ze na to potrzebne sa pieniazki, ale wiem że w urzedzie pracy mozna dostac 12 tys na rozkrecenie swojego biznesu. Moja kolezanka otworzyal swój zklad fryzjerski i dostała 12 tys, na uruchomienie swojego zakładu. Wiem, że to nie jest jakas astronomiczna kwota, ale moze warto sie zastanowic, nawet jesli teraz znajdzie sobie jakas prace tymczasowa!

marychna21- ja od samego poczatku mam taki problem, ale to naturalne, gdyż w naszym ciele jest zwiekszona objetosc krwi, i dziasla sa napuchniete i stad te kwawienia, innym dziewczynom np moze sie to objawiac krwia z nosa, bo tez naczynka sa napuchniete! To nie jest powod do zmartwien :)

kokoszka- no kochana to teraz działasz na najwyzszych obrotach, ale jeszcze troszkę i bedziesz w swoim nowiutkim domeczku :)
 
Witam Was dziś Kochane Majówki! ;-)

Pisałyśmy jakiś czas temu o trudności z miejscami w autobusach... ja nadal nie moge sie zdobyc na proszenie o ustępowanie miejsca ale musze Wam napisać że coraz częściej ktoś ustępuje mi miejsca z własnej woli... a wczoraj jak wracalam z pracy to w ogóle jedna babka nawrzeszczała na mnie że nie proszę o ustępowanie miejsca! :zawstydzona/y: Było mi strasznie głupio bo nagadała na mnie że musze sie upominac o swoje i że nie moge sobie pozwolic na jazde w takim tloku na stojaco bo moge sie przewrocic albo ktos moze mnie potracic :zawstydzona/y: W sumie miała rację ale jakos mi niezrecznie prosic innych o ustepowanie :zawstydzona/y:

ania_77, zgadzam się z Tobą że czasem niemiłe komentarze trzeba olać albo po prostu skomentowac z humorem! Ja w pracy od jednej dziewczyny notorycznie słucham o tym, że przytyłam itp. Ostatnio powiedziałam jej że nie mam z tym problemu wiec może darowac sobie uszczypliwe uwagi i chyba sie odczepiła:-p

dziewczynki czy wy tez tak macie ze jednego dnia czujecie swoje maluszki bardziej a innym dniem prawie wogole albo jakies drobne kapniecia???:szok::confused:
Kochana, ja mam tak samo. Oczywiście martwią mnie spokojniejsze dni naszej Hani ale czasem mam sposoby aby ją rozruszać ;-) Jem wtedy czekoladę albo robię sobie dość ciepły prysznic... ew można jeszcze posiedzieć w ciasnych dzinsach ;-)

ladygab, Kochana, pisałam juz że gratuluję Córeczki ale jeszcze raz nie zaszkodzi ;-) Więc GRATULACJE! No i strasznie się uśmiałam gdy przeczytalam o Twoim psie :-D choć domyślam sie że ostro się musieliście wkurzyć! :sorry2: Mój pies nie raz robił nam takie numery... najgorszy to było chyba zjedzenie mojej siostrze wianka do komunii dzień przed uroczystością :-D

okruszek.emi, Kochana, jesteś bardzo dzielna Mamusią i na pewno jakoś z mężem przetrwacie ten trudny okres. Jestem tego pewna. najważniejsze że macie siebie i wspieracie sie wzajemnie - to na prawde bardzo wiele znaczy!
A co do sprzetu fotograficznego to niestety racja że jest on bardzo kosztowny :zawstydzona/y: Ja sama jakis czas temu chciałam zainwestowac w lampę, lepszy obiektyw ale to bardzo drogie :zawstydzona/y: Nie mniej mam nadzieje, że kiedyś Twojemu mężowi uda się rozkręcić własny interes bo widac że ma talent :tak:

misza, miłej zabawy Kochana Ci życzę!:tak::tak:

Co do dziąseł to czytałam w książce że krwawienie jest teraz normalne... trzeba to jakos przetrzymać :sorry2:
 
DZIEKUJE WAM WSZYTSKIM!!!!
Teraz juz wiem jakie rzeczy kupowac i w zasadzie poleciala bym juz dzisiaj i kupila wszytsko czego brakuje:baffled:

katarzynak83- jeszcze raz Ci dziekuje :tak:, a ze zwierzem sie jeszcze nie "pogodzilam", dostal sazny opiernicz i jeszcze nie przyszedl przeprosic:blink:, zreszta glupi ma szczescie i udalo mi sie znalezc jednego kolesia ktory ma pasy do mojej feli, i w dodatku jest z wrocławia:-) A z tym wiankiem to i tak laskawy ze dzien przed a nie w dniu....czasami sie zastanawiam czy to gryzon czy pies....

Zastanawiam sie jak urzadzic kacik dla malej...bedzie to doslownie kacik w rogu sypialni, chce tam wstawic lozeczko i nie wiem co zrobic ze sciana, pomalowac nie moge, bo wlasciciele moga sie nie zgodzic, moze macie jakies fajne i tanie pomysly jak mozna ozywic biala sciane????


 
ladygab mozesz poszukać w necie naklejek na sciane do pokojow dzieciecych, sa dostepne na planszach tematycznych (woda, bajka itp) i podobno nie pozostawiają śladów po odklejeniu :)
 
Ladygab naklejki to chyba najlepszy pomysł.. na alegro można dostać je naprawde tanio i wyglądaja fantastycznie.

Ja w czwartek byłam u lekarza. Na szczeście szyjka mi sie juz znacząco nie skrociła bo tylko jakiś 1mm-wiec jest dobrze. zdenerwował mnie tylko lekarz, nie wiem czy mu sie spieszyło ale cała wizyta trwała dosłownie 15 min i zapłaciłam 100 zł. Nawet w tym pośpiechu zapomniałam mu powiedziec że zelazo mi sie skonczyło i potrzebuje recepty. Cholernie głupio sie czułam po tej wizycie, bo za takie pieniądze powinien przynajmniej wysłuchać moich wątpliwości, a nawet nie dał mi do słowa dojść. Cholera nawet jak sie płaci to nie można liczyć na fachową pomoc, nie wspominając juz o lakarzach z nfz.
Mój M ostatnio był u kardiloga, bo mu ekg zle wyszło, naczekał sie m-c na wizyte, a lekarz nawet skierowania na echo serca mu nie dał, wizyta trwała jakies 5 min. i oczywiście teraz musi isc do kardiologa prywatnie.
 
katarzynak83- ehehe z tymi spodniami to tez zauwazylam:) a moj maz przystawil jak co wieczor ucho do brzuszka mego bo chcial malego posluchac.. i takim piskliwym glosikiem zawsze pyta maly co robisz?? hehe a dzis maluch chyba mial nozke gdzie tatus uszko przylozyl i nozke przesunac i bylo to dosc wyraznie czuc.. takze heheh mezus doznal kolejnego wrazenia..:rofl2:
 
reklama
Witam mamusie w ta sloneczna niedziele:-D

Tikanis jescze wisze Ci zdjecia ze slubu;-)hehe...jak tylko sie wprowadzimy do domku to go obcykam i przedstawie moje trudy:-DMamy straszna stresowe z tym mieszkaniem bo juz nie duzo czasu zostalo, ok 6-7tygodni, chcemy tak wejsc:-Dmusimy...

Ankzoc tak juz niedlugo i bedziemy na swoim....jeszcze z kilka tygodni i wchodzimy, a narazie jak napisalas dzialanie na pelnych obrotach:baffled:

Katarzyniak mi tez jest ciezko sie upominac o swoje, autobusami duzo nie jezdze, ale np. w supermarkecie kiedy jest kolejka po wedline musze stac i mi jest ciezko i glupio ze nikt nie ustapi miejsca w kolejce lub przepusci:baffled:ostatnio jednak sie wepchalam powiedzialam ze jestem w ciazy i nie moge tyle stac (generalnie mnie krzyz strasznie nawala potem) i mialam w d**** co mysla inni:crazy:

Aneczka to nie fajnie Cie potraktowal lekarz, jeszcze na wizycie prywatnej gdzie "placisz wymagasz". Generalnie ja bym do niego zadzwonila i mu powiedziala ze nie masz recepty na zelazo i sie dopytala co chcialam sie spytac. Kochana placisz 100zl za swoj konfort nikt Ci laski nie robi, powinien odpowiedziec na twoje watpliwosci i Ci poswiecic czas:dry:

Mi dzisiaj moj maz zrobil sniadanie wiec sie wlasnie objadlam kanapkami z dzemem i tostem:-Dbuzki i Milego dnia
 
Do góry