reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

krystyna 30- oj to dobrze, że juz ci przeszlo, grypa zoladkowa potrafi wykonczyc czlowieka, u nas panuje grypa ale normlana mnostwo ludzi choruje! Najawazniejsze, ze dzidziulka radosnie fika :)

confi- kochana ja wymioty mialam tak samo jak ty od pazdziernika do grudnia po 5 razy dziennie, wiem jaka to była dla mnie masakra. Myslalam, że to mnie juz nie spotka, ale bylam na nalesnikach osotnio takich na ostro uwielbiam je, a jak wrocilam do domu, to tak bylo mi niedobrze, ze zwymiotowalam! Takze mysle, ze nie ma powodu do zmartwień!
 
reklama
Krystyna 30 - ja już w tej ciąży przerabiałam jelitówkę. Koszmar ale całe szczęście szybko mija. A zaraźliwe paskudztwo jest niesamowicie. Ja się zaraziłam od synka...Zdróweczka kochana, jutro będzie lepiej :-)
Patusia - ja jestem badana na każdej wizycie, nie ważne czy zgłaszam problem czy nie. A przy upławach, czy krwawieniu byłam badana częściej bo też cześciej musiałam chodzić na wizyty. A chodzę państwowo do lekarza. Wiesz, możesz chodzić i tu i tu. Bo jednak badania będziesz mogła robić na NFZ a od prywatnego to już odpłatnie. Poza tym tyle się mówi o szyjce i aż dziw, że lekarz nie sprawdza. Chyba że robi to na USG ale pewnie nie bo nic o tym nie wspominasz.
Aneteczka - oj to musisz mieć niesmak po tej wizycie. Ja chodzę państwowo do lekarza ale na USG te ważniejsze to prywatnie. I powiem szczerze, tak jak mój mąż, że to jest najlepiej zainwestowane 100 zł. I nigdy nie mam poczucia, że lekarzowi gdzieś się spieszy, zawsze odpowie na moje pytania. Ale to jest też kwestia samego lekarza. Trafiłam na niego też w szpitalu ostatnio jak pojechałam na oddział z podejrzeniem sączenia się wód. Też spokojnie, powoli że rzeczywiście poczułam spokój, że nic się nie dzieje.
Anzkzoc - zdróweczka, co to za kaszel Cię dopadł?

A my na nogach dziś od 6 rano, bo jechaliśmy na mszę na 8 (w intencji babci) a potem na spotkanie rodzinne. Ale teraz nam się dzień długi wydaje. Po obiadku za to obowiązkowa drzemka ;-)
 
aniu- trzyma mnie juz tak od tygodnia, ale caly czas byl taki suchy, teraz cos sie ruszylo i zaczelo sie odrywac, mam nadzieję, ze to dobry znak! I juz za parę dni bedę zdrowa, bo w sumie goraczki nie mam raczej 37 stopni, ale to moze byc przez ciaze podniesiona temepraturka, ogolnie samopoczucie też dobre, tylko po calym dniu to glos mi siada i nie ma mowy o glosniejszym mowieniu :p
 
ankzoc dziękuję kochana, pocieszyłaś mnie...ja juz chyba fiksuję powoli ;)
to chyba po tym jak mi pani doktor powiedziała o tym ze mam nisko brzuch i ze jak nie bede uwazać na siebie to mi się dzidziuś pospieszy na swiat, a jak wszyscy wiedza wymioty i biegunka nie raz towarzyszą porodowi...a na dodatek skurcze Braxtona odczuwam dziś dośc silnie i przez to dostaję do głowy . Postaram się tak nie matrwić, bo sobie tylko zaszkodze ;)
A ty szybciutko wylecz ten kaszel bo wiem jakie to jest nieprzyjemne akurat w ciąży...cały brzusio boli . Powrotu do zdrówka życzę

Krystyna30 współczuję ale i cieszę się ze z Twoim maleństwem jest wszystko ok :)
Ja staram się unkać skupisk ludzkich jak tylko moge , nie jest to łatwe bo pracuję w Carrefourze :/ ale już tylko do 1 marca a potem zakupy tylko w osiedlowym sklepiku ;)
 
confi- pewnie kochana nie ma co sie denerwowac, bo stres moze byc gorszy niz te wymiote ktore masz raz na jakis czas :) Oj wiem, że cieżko się nie nakrecac, ale teraz nerwy nie są dla nas najlepszym wyjsciem :)
 
confi
Moj maz tez jak zaczal czytac rozne informacje na internecie zanim dowiedzielismy sie ze to wirus to czytal ze to moze porod bo organizm sie oczyszcza....ale ja mowie gdzie nie mozliwe za wczesnie.....;-)
Tez zycze zdrowka!!!
 
Confi - u mnie za każdym razem jak pojawia się biegunka jestem przerażona że to objaw porodu. Skurcze też mi bardzo często dokuczają tak więc w takich momentach nie jest mi fajnie i robię się zestresowana. A jak jestem zestresowana, jest mi niedobrze no i robi się błędne koło.
Ale teraz wiem, że biegunka towarzyszy większym dawkom magnezu i tak też jest u mnie. Ale co się strachu na początku najadłam to moje
 
confi- pewnie kochana nie ma co sie denerwowac, bo stres moze byc gorszy niz te wymiote ktore masz raz na jakis czas :) Oj wiem, że cieżko się nie nakrecac, ale teraz nerwy nie są dla nas najlepszym wyjsciem :)
no wiem wiem ...ale ciężko mi czasem się wyluzować jak dzieją się takie rzeczy ;)
tyle się mówi o unikaniu stresu a sama funduję sobie największy...echhh cała ja :)

Krystyna30 no właśnie , czasem te wszystkie bombardujące nas info z sieci przyprawiają o ból głowy, powinnyśmy chyba jak nasz mamy czy babcie leżeć , objadać się i od czasu do czasu spacerować nie oglądając wiadomości i nie czytając gazet by się nie stresować ;)
chyba bym zwariowała bez internetu i kontaktu ze światem ;)

ania77 teraz tak zwróciłam uwagę ,ze jesteś z Tczewa :) całą rodzinkę mam w Tczewie i często tam bywam
a wracając do tematu to faktycznie możesz mieć rację gdyż ja zażywam na polecenie lekarza nie zwykły magnez a Asmag forte czyli większa dawkę i teraz bynajmniej wiem co mnie tak często pędzi do kibelka ;)

kobietki wiem ,ze jestem na maksa nudna ale co sadzicie o tej ofercie?
Napisałam do kobiety jaka cene chce uzyskać za ten wózek bo wydaje mi się ona dośc atrakcyjna . Słyszałąm o Mutsy dobre opinie . Mnie zaciekawiło jeszcze to ,że w zestawie jest wszysto co trzeba łącznie z fotelikiem . Zobaczcie same.
PIĘKNY ZESTAW MUTSY Z FOTELIKIEM PLAY!! OKAZJA!!! (551140326) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry