reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

patusia- a jak twoje zakupki??? zaczynam szalec po nowym roku jak moj M bedzie mial troszke wolnego... juz nie moge sie doczekac... a teraz w srode jade na centra bo musze sobie cos kupic bo w styczniu na urlop lece do Polski...
 
reklama
witaj Sheeppy. Wczoraj coś mnie naszło i poszłam do kościoła męczyłam się cała msze już myślałam że mnie zaraz wyniosą :zawstydzona/y: i chyba do konca ciąży daruje sobie kościól wy też tak macie?



 
Ja do końca ciąży daruję sobie wszystko, nawet w sklepie potrafię zasłabnąć:dry: ;-)

A co do lotu samolotem to było strasznie :-D w pierwszą stronę cały czas krzyczałam, aż się ludzie oglądali na mnie :-D w drugą stronę usiadłam, zapięłam pasy i poszłam spać:-D wzięło mnie spanie ciążowe i mogłabym spać 24 na dobę, w pociągu spałam na podłodze korytarza na torbie i omal nie przespałam swojej stacji :sorry2:

Ale zakupy zrobiłam tam takie że hoho :tak::-)
 
Witajcie. Witaj sheeppy.
kasia ja też jak poszłam do kościoła to strasznie się męczyłam, wszystko mnie bolało i cały czas sie kręciłam aż było mi głupio.

Kochane trochę się martwie bo w świętwa cały czas czułam kopniaczki a teraz ich nie czuje , martwie się strasznie a dopiero 6 stycznia idę na badanie dzidzi takie anatomiczne czy coś podobnego. Nie wiem co robić. Buziaki.
 
hej!!!

widzialam tego maluszka jejku strasznie duze:szok:

u nas leniwy chlodny dzien jeszcze swiateczny troche:sorry2:, czekamy na nowy rok maluszek slodko kopie a ja chce wybrac sie do ikei na zakupu i nie mam pomocnika:dry: wszyscy pracuja jest wyprzedaz i niestety tylko w sklepie mozna zobaczyc co i jak a na stronce internetowej tylko informacja ze jest :angry:, chcialam kupic mebelki do pokoiku Martusi z "mamuta " i mam nadzieje ze zdaze:-)

pozdrawiam serdecznie i duzo zdrowka zycze

sheeppy -Witaj kochana!!!!:-)
 
sheeppy- w samolocie to normalne ze chce sie spac...jest niesamowita zmiana cisnienia i to dlatego.. ja prawie zawsze przesypiam cale loty...
madzia431- trzymam kciuki za badanie... mam nadzieje ze wszystko jest ok..nie martw sie na zapas... buzka dla ciebie... i glaski dla dzidzi....
 
reklama
Do góry