reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Kasia1208 gratulacje zdania prawka .Ja tez zdalam bedac w ciazy ale u mnie nie bylo widac brzuszka bo to bylo na poczatku i tez za drugim razem .Super ze ci sie udalo:-)
 
reklama
Imagination ja również chciałam Ci powiedzieć, że jestem z Tobą! Jak dziewczyny już wcześniej pisały nie powinnaś się tak bardzo przejmować, a dbać jak najbardziej o siebie i maluszka! Twój narzeczony Was kocha i masz oparcie zarówno w nim jak i w swoim tacie. Brat jest najwyraźniej niedojrzały. Rozumiem jednak co przez niego musisz przeżywać. Ja również mam starszą siostrę, która jak dowiedziała się o mojej ciąży wypowiedziała się na ten temat w bardzo niemiły (delikatnie mówiąc) sposób. Zabolało mnie to bardzo, tym bardziej, że od samego początku ciąży myślałam, żeby to właśnie ona została matką chrzestną mojego dziecka. Zawiodłam się na niej i już mam inną kandydatkę - moją najlepszą przyjaciółkę od ponad 10 lat.
Nie martw się, musisz teraz dużo odpoczywać! Tak to już chyba jest, że kobiety muszą dźwigać cały ciężar tego świata ;) Musimy być dzielne i silne.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
 
kasia1208- gratulacje!!! nie wazne za ktorym ale juzmasz to za soba!!! jeszcze do wydzialu po odbior i jazda na szosy!!! superancko!!!!
 
Imagination ja również chciałam Ci powiedzieć, że jestem z Tobą! Jak dziewczyny już wcześniej pisały nie powinnaś się tak bardzo przejmować, a dbać jak najbardziej o siebie i maluszka! Twój narzeczony Was kocha i masz oparcie zarówno w nim jak i w swoim tacie. Brat jest najwyraźniej niedojrzały. Rozumiem jednak co przez niego musisz przeżywać. Ja również mam starszą siostrę, która jak dowiedziała się o mojej ciąży wypowiedziała się na ten temat w bardzo niemiły (delikatnie mówiąc) sposób. Zabolało mnie to bardzo, tym bardziej, że od samego początku ciąży myślałam, żeby to właśnie ona została matką chrzestną mojego dziecka. Zawiodłam się na niej i już mam inną kandydatkę - moją najlepszą przyjaciółkę od ponad 10 lat.
Nie martw się, musisz teraz dużo odpoczywać! Tak to już chyba jest, że kobiety muszą dźwigać cały ciężar tego świata ;) Musimy być dzielne i silne.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Mój brat miał być moim świadkiem na ślubie, ale po ostatnich wydarzeniach nim nie będzie i pewnie go to nie zmartwi, mimo iż mu nie mowilam o tym.
Wierzę, ze wszystko będzie dobrze:tak:i życzę tego WAM WSZYSTKIM:tak::tak::tak::-D
Ja powoli zmykam, bo zmęczona jestem, a muszę zaaplikować sobie nowo zakupiony kremik na rozstępy i rozkoszować się łóżeczkiem:-D
Ale ja dzidiaj głodna :szok: non-stop bym cos jadla:szok:
i mam (wg mojej nie do konca sprawnej wagi) juz kolejne 2kg na plusie... juz 4 od początku ciąży:szok:
Tak więc Kochane moje, jeszcze raz dziękuję. Wysciskałabym Was wszystkie i każdą z osobna za to wsparcie, którego dawno nie dostałam i to w az tak wielkiej dawce;-) życzę Wam więc kolorowych snów z Maluszkami w roli głównej:-D
to dobrej nocki, buziaki ;*
 
4kg na plusie to jeszcze nic :) A masz już taki ładny brzuszek. Ja chciałam też wstawić zdjęcie swojego brzuszka, ale musiałam robić je sama i coś niewyraźne mi wyszło. U mnie 2kg na plusie :) Myślałam szczerze mówiąc, że szybciej będzie ta waga szła do góry. U mnie to juz 21 tydzień.
Dobranoc :)
 
dziewczyny ja tez uciekam!! juz boli mnie krzyz ide sie polozyc!!! milej nicki dobranocccc!!! pchly na noc, kalaruchy pod poduchy, szczypawki do zabawki, stonogi miedzy nogi, hihihi
 
Ja tez juz zmykam, my ogladalismy w tv final X-factora odpowiednik polskiego idola, a teraz zmykamy na wieczorny seans do kina:-)

Pozdrawiam was wszystkie mamuski i do juterka KISS KISS
 
reklama
imagination-tak trzymac bedie dobrze nie przejmuj sie niedojrzalym dzieciakiem i ja tez ogladalam brusa wszechmogacego:-D fajny film do zrelaksowania sie,
kasia-Gratulacje kochana prawka super ze zdalas ja zdalam tez w grudniu tyle ze 97roku:-D
paula-juz tyle razy mam napisac i zapominam super wygladal twoj synek jako owieczka rewelacja!!!!:-)

Isabela skoro jestesmy prawie sasiadkami to koniecnie musimy sie spotkac a jak urodza sie dzieci to juz koniecznie ja mieszkam 5min od morrisona:-)przy stacji acton town wlasciwie miedzy stacja a morrisonem:-), a ty chyba jak sie na ealing idzie , tak? tam gdzie jest skrzyzowanie ? bo powiem ci ze jedynie poruszam sie wozkiem i nie zwrocilam uwagi jak sie nazywa ulica jaki nr:-D a spotkania mamus z Londynu odbywaja sie regolarnie od 3 lat z babyboom forum przegapilyscie sporo:tak:
 
Do góry