reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Widziałam fotki, Isabela, super są! zwłaszcza to żółte nosidełko. Szkoda że u nas nie ma Charity schopów :-(
moja mama dwa lata temu kupiła w Szkocji identyczne buciki dla Nikusia, jak Twoje białe z drugiego zdjęcia :tak:
a ja prawie wszystko wydałam koleżance,jakies pół roku temu, głupio mi teraz prosić o zwrot...:baffled:
 
reklama
katarzynak83 u nas premia też jest uznaniowa ale za kazdy dzieńchorobowego masz potracane 10% premi czyli jesli nie ma cię 10 dni to 100% premi nie dostajesz. Ale to jest regulowane przepisami wewnetrznymi firmy, więc najpierw sie dowiedz :) albo poczytaj regulamin pracy obowiazujący w waszej firmie, zeby ktos pózniej nie powiedział ze siejesz zadymę nie potrzebnie
 
Hej dziewczyny dziekuje za mile slowa.Sama nie wiem co to jest .Polozna powiedziala ze mam thalasemie .Ja to przetlumaczylam na jezyk polski i wyszlo ze to jest niedokrwistosc sierpowata .Nigdy nie slyszalam o takiej chorobie i dlatego sie denerwuje zwarjuje doslownie w tym kraju.to byly badania na hemoglobine A2 i na F nie wiem co to znaczy.Oby do piatku.:baffled:
 
katarzynak83 u nas premia też jest uznaniowa ale za kazdy dzieńchorobowego masz potracane 10% premi czyli jesli nie ma cię 10 dni to 100% premi nie dostajesz. Ale to jest regulowane przepisami wewnetrznymi firmy, więc najpierw sie dowiedz :) albo poczytaj regulamin pracy obowiazujący w waszej firmie, zeby ktos pózniej nie powiedział ze siejesz zadymę nie potrzebnie
No właśnie mam zamiar się dowiedzieć czy są jakieś zasady przyznawania tej "premii"... niestety przepisy w naszej firmie są nie znane nikomu. Zeby bylo smieszniej to ta premia to po prostu jest umowa zlecenie z INNĄ firmą... Normalnie premie dostaje się na umowe o prace i płaci się od niej podatek, składki itd. ja tak naprawde pracuje w 2 firmach na raz. Z 1 dostaje wyplate z umowy o prace - ogolem chyba najnizsza pensje a z 2 firmy mam umowe zlecenie, z ktorej dostaje jakby wyrównanie.... Troche to skomplikowane... ogolenie m,owiac chodzi o oszczednosci pracodawcy :-(
Smutno mi troche bo rownie dobrze moglo by mnie nie byc caly miesiac w pracy i tyle samo bym dostała....
 
Sheeppy ale zawsze możesz się spytać może ona da Ci teraz a nie zwróci
trochę głupio mi się prosić, może ona już wszystko wydała komu innemu:confused: jak będę mieć juz taki brzuszek, że będzie go widać, to się przejdę do niej, zobaczymy.. ona ma bardzo kiepską sytuację i wydałam jej najładniejsze ciuszki jakie miałam, bo widziałam że jej smyk na zdjęciach na naszej klasie same takie stare ciuszki miał ubrane...

Katarzynak83, nie znam się na prawie pracy, więc nie wiem co Ci doradzić, może po prostu pójdź do szefowej i zapytaj wprost co i jak :confused:
 
katarzynak83 innego wyjscia nie widze jak "skladkowa wigilia" tylko tesciowa nic nie przyniesie, ale moaja mama nie wyobraza sobie zebysmy sami robili swieta, i juz zapowiedziala ze zadzwoni bezczelnie do tesciowej zeby ustalic co ktora robi :) hehehe, moze ona jakos uswiadomi tesciowej ze po cos te mamy sa :)

wrocilam od lekarza i wspaniala pani doktor pierwszego kotaktu dala mi L4 nawet mnie nie badajac bo zadnych lekarstw mi nie da wiec badac tez nie bedzie czy ja chora czy tylko oslabiona przez cos tam....ale jutro zrobie badania, i jak cos nie tak ze mna to wyjdzie .
 
Annvici ja mialam Quinny buzza 3-kolowego,wizualnie wozeczek jest bardzo fajny,ale gorzej jest w uzytkowaniu, po pewnym czasie kolko z przodu zaczyna sie blokowac podczas jazdy.Gondola jest ok,synek miescil sie w niej do 6 miesiaca,nastepnie przechodzac na siedzisko na poczatku tez jest spoko ale gdy dziecko robi sie wieksze,pasy sa krotkie takze dziecko z nich szybko wyrasta i zaczynaja je cisnac.Siedzisko jest male i plytkie nawet uzywajac siedzisko XXL nie ma praktyczie roznicy w wielkosci.Przy wiekszym juz dziecku ciezko prowadzi sie wozek.Trzeba sie nameczyc,ehhh.Ma slaba amortyzacje,praktycznie jakby jej wogole nie bylo.Zrezygnowalam z tego wozka bardzo szybko choc bardzo mi sie podobal.Najlepszy okazal sie wozek Bugaboo Cameleon ktory poprosty plynie a nie jedzie,nawet jak dziecko jest duze.Jedna reka mozna wozek prowadzic,nie straszne sa mu wyboje itd Amortyzacja jest swietna.Siedzisko duze i wygodne i ogromny kosz na zakupy,u buzza tego kosza brak a do tej doczepianej tory malo sie miesci.
Takze to ze wozeczek Quinny buzz jest ladny wcale nie oznacza ze jest funkcjonalny.
 
reklama
sheeppy- dziekuje slicznie
izabella- tak kochana dresik latam w takich po domku bo najwygodniej
natella- kurcze a ja tak chcialam ten wozeczek nawet mezowi sie podobal a teraz nie wiem co robic... bo synek jezdzil w bebe comfort LOLA i nie narzekalam byl swietny... tez wszystko sciagane i zmieniane a to najwazniejsze...
 
Do góry