reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

U mnie kolejny szpitalny dzien minal... w dzien troche pospalam, bo pomyslalam ze im wiecej tu bede spac , tym szybciej mi czas zleci, ale za to teraz nie moge zasnac :baffled: Wyniki ogolne z moczu mam podobno beznadziejne, bardzo duzo bialka itp,, ale jutro dopiero beda szczegolowe wyniki z posiewu. A dzis mnie znow wkurzyli. Rano ok godz 10 zaczelam plamic zywoczerwona krwia i zle sie czuc, zglosilam to poloznej, powiedziala ze zaraz powie lekarzowi, a ten na pewno wezmie mnie na badanie...taaaa...czekalam, czekalam, az o godz 12 przyszla ta polozna do mnie, spytala czy dalej plamie, powiedzialam ze juz nie, ona na to ze to dobrze..i tyle. Przez caly dzien nikt juz tematem mojego plamienia sie nie zainteresowal (bylo ono jednorazowe, ale mimo wszystko bylo). Na wieczornym obchodzie tez lekarka slowem o tym nie wspomniala, tylko ja powiedzialam jej ze plamilam rano i zle sie czulam, a ona na to... "ACHA". Spytalam czy plamic moglam przez antybiotyk i chorobe nerek, a ona na to ze raczej nie, no i odwrocila sie na piecie i poszla do nastepnej pacjentki... I taka tu kurcze wspaniala opieka!!! A 2 tyg temu na prywatnej wizycie gin kazal mi obowiazkowo zglaszac kazde plamienie...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jutro dziewczynki poczytam co u Was, bo zaraz mnie ochrzania ze z laptopem po nocach tu siedze:baffled:
 
reklama
No i w koncu udalo mi sie wkleic fotki brzusia:-). Jutro jeszcze Wam obiecane i zalegle zdjecia z USG wkleje, choc one juz mocno "przeterminowane"..;-) A teraz ide spac, bo jak mi jakas polozna na sale zaraz wparuje, to bede miala jazde za tego laptopa:dry: Spokojnej nocki mamuski!!
 
Witam majoweczki, ja z kwietniowych-oczekujacych-blizniakow-mam. Wpadlam zobaczyc co u Liliann
Lilianna trzymaj sie kochana. Szpital jakis kibel nie da sie ukryc, zeby tak olac ciezarowke. Ja tez slyszalam ze jak jakiekolwiek plamienie zwyoczerwone to natychmiast do szpitala.
mam nadzieje, ze to moze po jakims badaniu ginekologicznym, robili ci?
A sprawdzaj tetno dzidzi w ciagu dnia? tak wogole?
Pozdrawiam i trzymam ckuki cobys szybko wyszla do domciu cala i zdrowa.
 
sheeppy trzymaj sie slonko, twoja mala dzidzia ma wielka ochote zobaczyc tez swiat, bedzie dobrze

LILIann- a moze trzeba w tym szpiatlu mala awanture zrobic????przypomniec po co oni tam sa???? bo moze mysla ze jestes tam dla nich, a nie odwrotnie;-)

a ja zauwazylam ze w niektorych momentach maly stwor wykazuje wieksza aktywnosc, np wczoraj jak przejechalam kawalek samochodem, a potem czekalam na M, to zaczela sie wiercic- ciekawe czy to na znak aporobaty czy odwrotnie??? i nie byl to przypadek bo w kilku sytuacjach takie zachowanie zauwazylam:-)
 
sheeppy- odezwij się i napisz co tam u ciebie, czy plamienia jeszcze wystepują, byłaś z tym u lekarza??
LILIann- kochana współczuję ci serdecznie, wiem co przeżywasz, jak ostatnio moja mama wylądowała z podejrzeniem zawału to na wyniki czekalismy 3 godziny, ale co tam! Predzej się wykonczysz w szpitalu, niż ktoś ci pomoże. Ale musisz wierzyć, że będzie dobrze, i tego tobie zyczę duzo pozytywnej wiary i mnóstwo zdróweczka dla ciebie i dzidzi!
ps. jakbyś pod poduchą trzymała tyś złoty to by wszyscy nad tobą skakali :-p
ladygab- to moja pierwsz ciaża no jest 16 tydz. więc jeszcze nie czuję ruchów, albo może nie wiem, że to one ale wczoraj w łóżku wieczorkiem czułam tak jakby ktoś mi w brzuchu jezdziła takie delikatne łaskotanie- może to już to!!! a co do tego poruszania to przeczytałam fajny kawałek cytuję "Dziecko reaguje także na nacisk wód płodowych na jego ciałko. Gdy założysz na przykład za ciasne ubranie, dziecko intensywnie się porusza, kopie i kręci się wokół własnej osi. W ten sposób domaga się poprawy sytuacji. Gdy przyjmiesz bardziej dogodną pozycję, dziecko się uspokaja. " także dziewczyny nie przyciskajcie maluchów :-p
 
Dziewczyny, ja tylko na chwilę weszłam bo źle się dzieje :-( idę o 17 do lekarza, prywatnie oczywiście muszę :crazy: trzymajcie kciuki za maleństwo, mam nadzieję że nic mu nie jest.. dzisiaj wybił u mnie 17 tydzień
 
Annvici cztałam ze rozważasz kupno wózka trójkołowego wiec wyraże swoją skromą opinię. Obecnie korzystam z X-landera XA jest to wózek z dwoma przednimi kołami obrotowymi pompowanymi spisuje sie na medal, natomiast moja znajoma ma ten sam wozek z tą róznicą ze jest trój kołowy i też sobie go chwali- przedewszystkim za stabilność ma niezłego "wiercipiętka "
a i na spacerach bez zarzutu.
 
reklama
sheeppy- trzymamy wszystkie za ciebie kciuki, na pewno wszystko bedzie wporządku, dobrze że zdecydowałaś się pojść. Jak tylko wrócisz to napisz co i jak i tzrymaj się cieplutko :)
patusia44- ja wlaśnie z mężem oglądałam te wóżki, bo otworzyli u nas sklep firmowy x-landera, spodobał nam się właśnie xa- model. Z tego co widziałam to swietnie się prowadzi. Ale jeśli mogę mam do ciebbie pytanka??
-na jak długo straczyła ci gondola, czy dzidziuś miał w niej swobode??
-co do spacerówki to wydawało mi się, ze jest obszerna, ale nie wiem jak to jest jak siedzi juz w niej bobas??
- no i czy sama spacerówka nie jest ciężka z bobaskiem??
 
Do góry