reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Sheeppy widze ze tez masz juz syneczka i drugie w drodze,planujesz kupic 2-osobowy wozeczek?Bo ja wlasnie sie zastanawiam nad takim, bo mysle ze moj maly jeszcze nie da rady chodzic gdzies dalej.Co o tym myslisz?
 
Tak, jeśli będę z dwoma dzieciaczkami, to planuję kupić podwójny, już mam upatrzony, niżej będzie temat o wózkach, na ostatniej stronie chyba o nim pisałam :tak:
taki sobie upatrzyłam
dsp_kol_duo_9.jpg
tylko 750 zł
 
Paula fajny brzusio.
A co do świąt kochane to my spędzamy je sami ja ,mąż i Nikusia no i dzidzia w brzuszku,nigdzie nie jedziemy bo do mojej mamy jest 100km a do tesciów 350. Chcemy sobie odpocząc. Ostatnie święta były koszmarne, była rodzina męża, ja stałam przy garach i pichciłam i podawałam do stołu a m zmywał naczynia i tak całe swięta. Nikt nam nie pomagał no w końcu przyjechali w gości, ale latać koło dodatkowych 8 osób, blee. wiem że nie powinnam tak mówić ale modliłam się żeby już sobie pojechali. Więc teraz się ciesze że spędzimy w ciszy i spokoju , może w pierwsze święto przyjedzie moja mamusia, ale ona zawsze mi we wszystkim pomaga.
 
Mela mam do Ciebie pytanie- na kilku(nastu) stronach wstecz znalazłam Twoje pytanie o wózek Quinny Buzz. Monika88 pisała m.in.,że nie ma amortyzatorów,ale tak chyba nie jest,a przynajmniej na stronie podają inaczej.Jeśli chodzi o wymiary gondoli to też nie wydaje mi się,że 77/37/18 to znów aż tak mało. Maxi cosi i gondola windoo jest przecież dużo mniejsza.. No sama nie wiem, może jestem w błędzie??? Powiedz jak sprawował się ten wózek u Twojej znajomej, miała 3 czy 4ro kołowy?
Przeglądam te wszystkie strony z tymi maszynami, doczytuję na forach opinie itp i już powoli tracę głowę:-) ale zupełnie podoba mi się taka forma szaleństwa i oby to było jedyne zmartwienie w tym uroczym stanie:happy2:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, kilka dni zaleglosci i wiele czytania :):):)
Paula super brzusio i fajny dresik (bo to chyba dresik, co?)

U mnie wszystko ok, ciesze sie ostatnimi tygodniami zycia mojej suni. Niknie w oczach, ale wciaz jest taka kochana.

Ide obejrzec usg i fotki brzuszkow, moze jakies nowosci wstawilyscie :):):)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
ech jak pomysle o swietach o zakupach i prezentach ....Moj M wymyslil sobie ze w tym roku my zrobimy wigilie, i wyliczylismy 12 osob, tylko trzeba stoly na te 12 osob przywiezc, krzesla, ktos musi co ugotowac, a ja tydzien przed swietami pracuje od 12 do 22 a te kilka dni przed od 15 do 22, wiec z duzo nie zrobie. A pozatym roznice w obchodzeniu swiat sa kolosalne miedzy moja a rodzina M, u niego sie siada i je a potem sie idzie, a u mnie zanim sie siadzie do stolu to sie czyta biblie modli itd, i zadna ze stron nie wyobraza sobie zmian. Tesciowa tez zapowiedziala ze ona przez cale zycie robila wigilie sama i nie planuje zadnej potrawy przywiezc ze soba:baffled:, a ja skolei powiedzialam ze zaden zywy karp ktory wejdzie do mojej wanny martwy z niej nie wyjdzie i tak dalej takie tam pierdoly, np zywa a martwa choinka. Szczegoly szcegoliki ale denerwujace, jak sie chce zeby kazdy byl choc troche zadowolony ze swiat. Pomijam juz fakt ze jestem osoba nie wierzaca i swieta jako tako dla mnie nie maja zadnego znaczenia, a denerwuje sie jakby to bylo wydarzenie na skale tysiaclecia:baffled:

a moze wy macie jakis pomysl na prezent dla tesciow, taki mniej wiecej do 50zl, ale zeby wygladal na taki za 200zl???
Kochana, a może zorganizujcie Wigilie składkową?? U mnie w rodzinie zawsze tak jest - każdy ma jakieś zadanie ;-) Tzn każdy robi, to w czym jest dobry... Ty masz wiecej luzu i nie martwisz sie sama czy wyszło dobre tylko wszytscy sie porówno starają żeby było ładnie i smacznie... W zeszłym roku ja robiłam Wigilie i w zasadzie tylko zrobiłam śledzie na przystawkę i zupę grzybową... Teściowa przyniosła pierogi, karpia w galarecie moja mama zrobiła makiełki, bratowa rybe faszerowaną i tak każdy miał jakiś wkład :tak:

Okruszku,
ja Ty jakie prezenty przygotowujesz dla rodziny? Ja tez bardzo lubie robić prezenty samemu, ale ostatnio brakuje mi już pomysłów... może podrzucisz jakiś?:blink:
W zeszłym roku zrobiłam dla wszytkich gruszki w syropie...
Ankzoc dzięki za info - bardzo fajny ten programik:tak:
Od kilku dni męczy mnie potworny ból głowy. Przeziębienie prawie minęło,ale ta głowa to jakiś koszmar. Póki co próbowałam apap 1tabletkę na dobe, ale to nic nie daje. Co Wy stosujecie?
Annvici, jak ból będzie się utrzymywał to może idz do lekarza... mam nadzieje ze to nie zatoki :no: Trzymaj się ciepło. Mnie w sobote tez okropnie rozbolala glowa i mimo, że zawsze staram sie obyc bez srodkow przciwbolowych tak teraz musiałam wziasc apap... Pytałam sie lekarza czy można i powiedzial, że apap jest bezpieczny (oczywiście w małych ilościch)

A ja dzis nie dostałam drugiej czesci pensji :-:)wściekła/y:W listopadzie byłam 2 tyg na zwolnieniu i ztego powodu nie dostałam w ogóle prowizji/premii/drugiej czesci wyplaty, ktora ponoc jest gwarantowana (tak mowiono mi gdy przychodziłam do pracy)... Jestem wkurzona. W zasadzie to premia uznaniowa ale jeszcze nigdy sie nie zdazyło abym jej nie dostała... Fakt, że jak byłam na zwolniu to była nizsza ale jakaś zawsze była.... Myślę, że to zemsta za to, że nie chce przychodzić w soboty do pracy i kara za to, że robie sobie przerwy w pracy i za dużo sikam:crazy: Myślałam, że dostane chociaż pare złotych... Taki numer przed świętami! Musze to jutro wyjaśnić bo wydaje mi sie to niesprawiedliwe żebym nic nie dostała bedąc dwa tyg na zwolnieniu,.. w dodatku ciążowym... Pewnie nic nie załatwie znając politykę tej firmy, mówie Wam szkoda gadać :zawstydzona/y:
 
Do góry