reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

super wynik wiele sie dowiedziałam hihi
Wynik: Na 50% będzie to chłopczyk. Na 50% będzie to dziewczynka.
Ja miałam dzisiaj usg na przezierność i wszystko jet ok tzn w granicach normy.Ciesze się strasznie.

Madzia ja osobiście korzystam z informacji które zamieszczasz bo po co mam tracić czas na szukanie skoro ty wszystko nam opisujesz z mojej strony wielkie dzięki! No i oczywiście cudownego wyjazdu tylko uważajcie na siebie bardzo.

Co do płci dzisiaj u mnie jest równiutko 12 tydz0 dni i lekarz powiedział że coś u tak wygląda na chłopaka ale nie obiecuje:-D
Dziewczyny nie sprzeczajcie się, na prawde nie macie większych problemów???
 
reklama
Moniau- strasznie mi przykro mam nadzieje e uz niedlugo bedziesz sie cieszyc znow fasolka

Justyna_0 -ja czekalam dokladnie tydzien i 4dni wiec moze u ciebie tez bedzie szybciej:-)

u nas tez robia badanie krwi tylko dwa razy w ciagu ciazy ale jest cala lista przedlozona kobiecie w ciazy co bedzie robione i mamy swiadomosc badan:-D

Madziu nie przejmuj sie:-)

a moderator to bardzo dobry pomysl nie bedziemy tolerowac kwasu na naszym forum:tak:

dzieki diewczyny za mile slowa ja tez sie strasznie ciesze ze wyniki ok bo wisialo to nademna jak ie wiem

a co do informowaniu o ciazy jeszcze nie zdazylam powiedziec tesciom:-p, i naazie mi sie nie spieszy

katarzyna s - a jak u ciebie?

przepraszam ze nie odpisze kazdej ale naskrobalyscie 6stron ze juz mi sie pomieszalo:-D, postaram sie poprawic
 
Madziu! Chociaz jestem poczatkujaca na forum to czytam je od dluzszego czasu i chcialam Ci bardzo bardzo podziekowac za Twoje info.Wiele z nas nie miało łatwych poczatkow i to co nam przedstawialas na pewno wiele z nas uspokoilo i dostarczylo wiedzy.A jesli kogos denerwuja Twoje wypowiedzi to niech przerzuci sie na lekture FAKTA!!!! Goraco cie pozdrawiam
 
WitamWas mamuski!! ;-) Nie mialam dostepu do neta przez 9 dni i tyle w tym czasie naskrobalyscie, ze szok:szok: Super ze nasz majowy watek taki "rozkrecony":tak::-) Poczytalam sobie troszke, co prawda wyrywkowo, ale juz zdazylam zauwazyc ze duzo sie tu dzialo. Ostatnie stronki jakies takie "klotliwe" troszke:happy2:. Kochane nie chce od tej pory juz wiecej slyszec o zadnych dąsach i fochach. Przeciez nie o to tutaj chodzi, laczy nas cos pieknego- wszystkie nosimy w brzuszkach Malenstwa ktore w nas rosna, i chcemy sie dzielic miedzy soba wszystkim co z tymi naszymi Skarbami zwiazane,radosciami i obawami, i mysle ze na klotnie miejsca tu byc nie powinno. Wiec oglaszam koniec!:tak:;-):-)
Ja bylam u rodzicow przez tydzien, ale wyjazd nieudany zbytnio, bo moje cory zalapaly jakiegos paskudnego wirusa i sie mocno pochorowaly.A na koncu dopadlo i mnie:baffled:.No ale juz jest dobrze. W czwartek mam wizyte, ale cos zestresowana jestem, bo ostatnio gin mowil ze teraz nie zrobi mi juz usg, a przeciez to bedzie 12,5 tc, wiec czas w ktorym powinno sie zrobic to badanie na przeziernosc. A to badanie jest raczej dosc istotne, no nie? I nie wiem czy jakby mi faktycznie nie chcial zrobic tego usg to mam sie z nim o nie wyklocac, czy dac sobie na wstrzymanie???? Jak myslicie ???? A poza tym zaczynam troche sie nakrecac, bo od ok tygodnia tak calkiem nagle przeszly mi zupelnie wszystkie objawy ciazy, i czuje sie calkowicie nieciazowo. W poprzednich ciazach do samego konca jakies tam pojedyncze objawy wystepowaly, a teraz tak mi jakos kompletnie jak nie w ciazy...hmmm:happy: Jeszcze raz prosze Was o zdanie co do tej przeziernosci. Moj poprzedni gin prowadzacy 2 poprzednie ciaze robil mi te badania, ale przeprowadzilam sie i mam nowego gina. Ma opinie ze dobry, wiec nie wiem juz sama. Kazdy lekarz te badanie robi?
Pozdrawiam Was cieplo.
(ps.Mela dzieki za pamiec o mnie:-))
 
LILIann z tego co ja sie orientuje jest to badanie obowiazkowe.jestem z Wrocławia i Corfamed do ktorego chodze od lat wprowadzil to usg jako obowiazkowe.Mierzy lekarz wtedy przeziernosc karkowa i kosc nosowa głownie pod katem zespolu downa.Podobnie jest z usg w 20 tygodniu,wtedy ma mozliwosc rozpznania innych ewentualnych wad pozdro!:-)
 
no to dziś mam pierwsze w tej ciąży USG o 12,30 mam być w szpitalu na badaniu.
Zobaczymy co mi los przyniesie... skoda że muszę iść sama bo mąż się nie da rady z pracy wyrwać. I jak nastroje? mam nadzieje że nastrój już mniej bojowy.
 
Hej dziewczyny ja mam jutro pierwsze spotkanie z polozna ,bardzo sie ciesze bo chce porozmawiac z nia na temat porodu.Bardzo bardzo boje sie porodu naturalnego -to chyba jakas fobia ,nie moge dobrze spac i ciagle o tym mysle i nie moge cieszyc sie moja ciaza.Czy wy tez tak macie? Jak sie nie zgodza na cesarke to moze wroce do Polski .Cesarki tez sie boje ale mniej niz naturalnego porodu:-(.
 
reklama
Dziewczyny po raz ostatni poruszam wczorajszy temat ale mam tlumaczenie zaszyfrowanej wiadomosci od orticy:-p :
..........IK WENS JULLIE ALLEMAAL HELE FIJNE ZWANGERSCHAP KLEINE BEESTJES EN HOOP IK JULLIE OVER EEN PAAR MAANDEN WEER ZIENS MAAR WEL LACHEND

Zycze wam wszystkim milej ciazy male potworki i mam nadzieje ze jeszcze was odwiedze w ciazu kilku miesiecy.:-D

Anecik powodzenia kochana na USG :) daj znac jak wrocisz :)

A co do tego filmiku to wczoraj pokazywalam go mojemu M i sie zdziwilam bo ja sie bardzo krzywilam ogladajac go a on na to : NO CO? dasz rade.....
Rozwalil mnie na lopatki hahaha
 
Do góry