reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ej dziewczyny ...kurde az mi serce zaczelo mocniej walic jak przeczytalam wasze posty.

Maja strasznie sie ciesze z twoich wynikow:D no u mnie jeszcze zostaly dwa tyg na poznanie moich wynikow.
Anetka551 Witaj na forum :)

Madzia- Ja sie ciesze ze ty te watki otworzylas, niepowiem do niektorych nie zagladam bo mnie nie interesuja, ale kilka bylo bardzo celnych do moich potrzeb.
Milego pobytu w Indiach.( A tak z ciekawosci co lekarz Ci powiedzial ze chcesz do Indii leciec? bo widzisz ja planuje wyjazd w lutym-wakacyjny i planowalismy z mezem jechac do Egiptu i lekarz przestrzegal mnie przed takimi dalekimi podrozami gdzie sa inne flory bakteryjne.I w sumie juz sama nie wiem bo marza mi sie fajne wakacje gdzie bede mogla wygrzac sie na slonku a w Lutym to w sumie nie ma za duzo cieplych miejsc gdzie mozna bylo by pojechac.)

Ortica - Przeciez my Cie nie przymuszamy zebys czytala nasze forum.Jak ci sie nie podoba to poprostu przestan tu zagladac.Ty sie nie bedziesz stresowala ze o glupotach gadamy, a nam bedzie jeszcze milej ze nikt nas nie obraza i niewysmiewa sie z nas:tak:
 
Ależ Wy tu dziś dziewczyny popisałyście sobie :) Cieszę się, że mogłam troche poczytać, bo ostatnio troche nudno się robiło ;)

Madziu ja Tobie też dziękuje za wątki, które założyłaś. Jeśli ktoś nie chce to tam po prostu nie zagląda, ale ja muszę się przyznać, że już miałam okazję co nie co poczytać! :) A co do wyprawy do Indii strasznie Ci zazdroszczę! Uwielbiam podróżować, a boję się, że kiedy dzidziuś pojawi się na świecie na jakiś czas będę musiała z tego zrezygnować. Na pewno ze względu na maluszka no i pewnie ze względów finansowych.

Ja myślałam, że jestem tu jedyną, która jeszcze nie uświadomiła rodziny o ciąży.
To już 14 tydzień i chciałabym już cieszyć się moim stanem, ale najpierw czeka mnie stres ... rodzice napewno nie są gotowi na wiadomość, że zostaną dziadkami ... ah no ale jakoś muszę się zebrać i z nimi porozmawiać.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!
 
najgorsza rozlaka z mama bo jestem z nia zzyta bardzo. a po przyjezdzie oddzielne mieszkanko. moze powiecie ze bedzie ok ale ja nie moge od 2 dni placze . jeszcze nie wyjechalam a juz tesknie za mama tym bardziej ze mama nie bedzie miala za slodko z babcia (non stop sie kloci i ma pretensje)
 
Madziu będzie dobrze :)
Rozumiem Cię doskonale, że będziesz tęsknić za mamą i martwisz się o nią. Ja ostatnio dużo czasu spędziłam za granicą i choć byłam z moim narzeczonym również okropnie tęskniłam za obojgiem rodziców. Ciągle o nich myślałam i zamartwiałam się. Niby było mi dobrze, ale kiedy wracałam do domu na jakiś czas, byłam najszczęśliwszą osobą na świecie. Też jestem z nimi bardzo zżyta. Mama napewno da sobie doskonale radę, choć pewnie również będzie bardzo tęsknić.
A kiedy dokładnie wyjeżdżasz? Życze udanej podróży i żebyś cały czas była cała i zdrowa! Tak samo jak Twoja dzidzia i ukochany :)
 
Mój termin na 12 maja , a córcia już dawno chciala mieć rodzeństwo tylko tak się nie złożyło teraz sie bardzo cieszy choć nie ukrywa ,że chciałaby mieć siostrzyczkę!! 29 pazdziernika ide na usg genetyczne zobaczymy co tam slychać jak wrocę to sie odezwe
 
Filmiki fajne ale jak sobie przypomne pierwszy porod to juz mnie boli....
Jakos mialam wrarzenie ze wszystko to trwa szybciej...

No a moj wynik to 21%chlopiec 79%dziewczynka mam nadzieje ze tak bedzie bo naprawde jest inaczej niz z Nikkim.... Pozdroooo dla wszystkich mam!!!!
 
reklama
noooo filmiki fajne i bez nacinania krocza się obeszło! Ja liczę na to że w drugiej ciąży nie będą mnie nacinać, choć u nas w szpitalu to cięcie w standardzie.
Fajnie maja te dziewczyny które jeszcze nie rodziły, och ta błoga nieświadomość!!
Która z was rodziła za granicą? Bo jestem ciekawa czy tam tez robią lewatywę i nacięcie krocza przy porodzie naturalnym?
 
Do góry