reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

kasik30 strasznie mi Ciebie zal bo wiem co czujesz sama bylam w takiej sytuacji tez stwierdzono u mnie puste jajo po roku bylo jeszcze gorzej bo stracilam dziecko w 20 tyg, ale musisz wierzyc do konca !!!ale irka252 ma racje najlepiej pójdz do innego lekarza z jak najlepszym sprzetem:tak: musisz byc teraz bardzo dzielna a my tutaj bedziemy z calej sily trzymac kciuki:tak:
 
reklama
Cześć:-). Jestem tutaj po raz pierwszy, więc chciałabym się przywitać. Jestem w pierwszej ciąży, termin porodu to ok 20 maj. Jeśli chodzi o samopoczucie to tragedia. Mdłości, wymioty itp. Pozdrawiam przyszłe mamy:-D.
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja tak sie strasznie boje....boje sie poniedzialku i usg czy wszystko ok....czy od ostatniego usg nic sie nie stalo.... boziu!!! placze dzis caly dzien... tylko piersi nie odczuje to juz placze....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Hej Madzia,
Tez mam w poniedziałek to usg - 12 tydzień i tez sie strasznie boję. Wczoraj nie spałam całą noc - tak się nakręciłam. Odrazu brzuch mnie zaczął boleć i skończyło się na nospie :( No i dzisiaj do pracy nie poszłam.
 
reklama
Do góry