reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hej
idę dziś do gina na wizytę.... trzymajcie kciuki mam nadzieję że mnie do szpitala jednak nie wyśle...
a tak z innej beczki podobno synowa premiera Tuska tez będzie tak jak my rodziła w maju...
ciekawe czy premier z prezydentem będą się dzisiaj tłukli krzesłami na szczycie?? normalnie wstyd...
 
reklama
bo to chodzi o przeziernosć faldu karkowego czy jakos tak...i lekarz co robi usg to powiedzial ze na usg2 czeka sie miesiac i fald zniknie (znika w 14tc) a dzieki usg1 tez da sie wszystko zmierzyc itd i czeka sie 2 tyg
najpozniej musze zrobic usg w 13 tc i 3 dni a ide w 13 tc i 1 dzien bo to wolny termin.
a wiecie co jak patrzylam w notatnik z zapisami to same starsze kobitki bo zapisuja pesel i przewaznie 51 i 50 rocznik. zamiast dla nas pierwszenstwo bo ciaza to takie pipy .....no wkurzona jestem
 
Ostatnia edycja:
Już się martwiłam że cos nie tak bo mi mdłości minęły, został tylko ból piersi a tu od wczoraj jak mi coś nie podpasi to od razu bliskie spotkanie z toaletą. I bez dolegliwości źle i z nimi też nie najlepiej.

Ja siędzę od 6 tyg na zwolnieniu, ale na zakończenie trymestru, jak wszystko będzie dalej ok, mam zamiar na troche wrócić do pracy. Zastanawiam się tylko jak to ędzie bo moja praca to tez 8 godz przed komputerem. Muszę pogadać z szefem.
 
a ja sie cieszylam ze juz dzisiaj bede wiedziec czy mam nowa prace czy nie a oni zadzwonili powiedziec ze mam czekac do pon;/
u mnie nie ma mowy o jakimkolwiek zwolnieniu bo bede calkowicie bez kasy, a z kazdym dniem coraz ciezej bedzie o prace na umowe jak mi brzucho urosne
 
Hej dawno sie nie odzywalam ale szczerze powiedziawszy nie zawsze mam czas:-( ale wiecie co wczoraj poprostu przelezalam w lózku tak mnie bolalo w lewym boku ze juz nawet mi po glowie chodzilo jechac do szpitala:no: ale na szczescie minelo juz dzisiaj. tak sobie myslalam ze to moze te wiezadla ale bol byl okropny:baffled: czy Wy tez macie takie bóle?????????
no i niestety brzuszka caly czas ani ani...jusmarwoj a jak u Ciebie pod tym wzgledem jestesmy na tym samym etapie???
 
Witam dziewczyny!
ale jakie inne zajecie mialabym wykonywac w telecentrum????
zobaczymy czekam na odp banku, tam beda wieksze mozliwosci, byle tylko mnie chcieli:)
Ja napisałam że pracodawca powinien zapewnić inne zajęcie zgodne z Twoimi kwalifikacjami ale w praktyce najczęściej nie ma takiego zajęcia... Ja cały dzień pracuje przy kompie i u nas w firmie poza sprzataczka nikt nie wykonuje innej pracy jak tylko przed kompem...Tak wiec jesli ten przepis o ktorym mowilam jest prawidziwy to praktycznie po 4 godz powinno sie isc do domu... i to by mnie urzadzało szczerze mówiąc ;-) Na razie chodze jak śnięta ryba... i musze sobie cichaczem spodnie rozpinać jak siedze bo mi ciasno... ale chyba raczej z objadania - nie wiem co mnie napadło :sorry2:

katarzynak83, monika88 dzięki kochane..mam nadzieję, że macie rację..jeszcze trochę musze wytrzymać..ale wydaje mi się, że z każdym dniem jestem mniej znośna
Wytrzymasz na pewno! A kiedy dokładnie masz to usg?? Bede trzymac kciuki!
:tak::tak::tak:
Kochana , no super wiesci!!!! Baaardzzooo sie ciesze ze wszystko dobrze z Twoim Malenstwem! :-) Mowilam ze dobra passa dla majowek sie zaczela!!!!:-D:-D:-D Suuuuppppeeeerrrrrrrr!!!!!!!!! Po tych wszystkich stresach zycze Ci teraz duzo spokoju, samych pozytywnych mysli i szybkiego zapomnienia o tych wszystkich nerwach i falszywych diagnozach. To juz minelo, teraz czas na delektowanie sie szczesciem rosnacym w brzusiu!:tak::-)
Dziękuje! Teraz na serio moge sie zaczac cieszyć... chociaz jakos sama nie moge w to wszytsko uwierzyć...

Madzia, wiem cos o terminach wizyt, to prawdziwy obłęd! Według mnie kobiety w ciazy powinny miec pierwszeństwo w zapisach na badania zwłaszcza jeśli musz być w określonym dniu/tygodniu...

Właśnie sie miałam Was dopytać kiedy robi sie usg przez powłoki brzuszne? Słyszałam że ok 10 tyg... Ja ide teraz na badanie za miesiac i to bedzie 11-12 tydzien to w takim razie jak bedzie??? Przez brzuch? Chciałam żeby mąż ze mną poszedł...;-)
 
reklama
katarzynak83 to czy usg w tych tygodniach ciazy bedzie przez powloki brzuszne zalezy od tego jak ulozone jest dziecko i czy lekarz jest w stanie ocenic czy napewno wszystko jest w porzadku bo jezeli np maluch spi i mimo prob obudzenia go i tak sie nie przekreci wtedy lekarz poprostu kieruje glowice tam...:-) i widzi pod innym katem czesto wyrazniej:tak:
 
Do góry