reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
ja jutro ide na usg i juz bedzie przez brzuszek:-), zabieram meza i coreczke ciekawa jestem jakie zrobi to na niej wrazenie,

co do pierwszenstwa kobiet w ciazy u nas jest unit tylko dla ciezarnych a i tak sa kolejki i zawsze mase kobiet, ale szpital ustala usg wlasciwie o wiele wiele wczesniej aby nie bylo sytuacji ze musi byc usg w 12tyg i nie ma miejsca.
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja tak sie strasznie boje....boje sie poniedzialku i usg czy wszystko ok....czy od ostatniego usg nic sie nie stalo.... boziu!!! placze dzis caly dzien... tylko piersi nie odczuje to juz placze....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie martw sie tak bardzo, bo wtedy łatwo się nakręcić... Ja tez jak nie bolały mnie piersi to oczywiście od razu dzwoniłam do męża i gadałam że na peno coś jest nie tak... a jednak na razie nie było powodu do paniki.
Trzymam kciuki za Twoj spokój no i oczywiście za malucha :tak::tak: aby był okazem zdrowia! Czekamy na wieści!
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja tak sie strasznie boje....boje sie poniedzialku i usg czy wszystko ok....czy od ostatniego usg nic sie nie stalo.... boziu!!! placze dzis caly dzien... tylko piersi nie odczuje to juz placze....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wszystko bedzie okej!!, ja mam w pt wizyte u lekarza i dopiero zobaczymy piwersze wyniki badan, tez sie zastanawiam jak wyszly, ale nie moze byc inaczej jak dobrze!!!!BO KTO JAK NIE MY!!!!!
 
Napewno będzie w porządku. Mója lekarka niestety już nie jest tak dobrej myśli jak w zeszłym tygodni. Jajo płodowe urosło z 9 na 11mm jak twierdzi nadal za mało a to 8 tydzień według miesiączki. Nadal brak echa. Beta przyrasta mało. Ogólnie bardzo się denerwuję . Powiedziała ,że pęcherzyk nie jest niby płaski jak przy pusym jaju płodowym . Ale mówiła ,że coś jest nie tak .mam duże tyłozgięcie i może dlatego nic nie widać. Sama już nie wiem co wymyśleć. W piątek idę na usg do innego lekarza może powie coś innego.
 
Napewno będzie w porządku. Mója lekarka niestety już nie jest tak dobrej myśli jak w zeszłym tygodni. Jajo płodowe urosło z 9 na 11mm jak twierdzi nadal za mało a to 8 tydzień według miesiączki. Nadal brak echa. Beta przyrasta mało. Ogólnie bardzo się denerwuję . Powiedziała ,że pęcherzyk nie jest niby płaski jak przy pusym jaju płodowym . Ale mówiła ,że coś jest nie tak .mam duże tyłozgięcie i może dlatego nic nie widać. Sama już nie wiem co wymyśleć. W piątek idę na usg do innego lekarza może powie coś innego.
Kochana, koniecznie idz do innego lekarza!!! Ja miałam podobną sytuację! Tylko spokój innego lekarza mnie uratował! W poniedziałek widziałam już zarodek i serce! Na innym sprzecie moze buc widac o wiele lepiej!!! Trzymam kciuki!
 
Dzięki za miłe słowa strasznie się zdenerwowałam . Zczęła jeszcze gadać,że miała podobny przypadek u innej pacjentki i było podobnie i okazało się ,że było puste jajo płodowe. Mam nadzieję ,że będzie ok.
 
hej
jak już po wizycie okazało się że w trzy tygodnie schudłam 5 kg. Najważniejsze jest to że nie muszę iść do szpitala. Wizytę kontrolna mam za 2 tyg dalej muszę brać luteinę i odpoczywać. Do pracy na razie wrócić nie mogę. Badania ok ale kiepsko podobno wyglądam.
Bóle w podbrzuszu będą się tez częściej nasilały bo nam się macica rozciąga i więzadła coraz większy ciężar dźwigają a i miednica zacznie się "rozchodzić" coby główka mogła przejść przez kanał rodny.
 
reklama
Napewno będzie w porządku. Mója lekarka niestety już nie jest tak dobrej myśli jak w zeszłym tygodni. Jajo płodowe urosło z 9 na 11mm jak twierdzi nadal za mało a to 8 tydzień według miesiączki. Nadal brak echa. Beta przyrasta mało. Ogólnie bardzo się denerwuję . Powiedziała ,że pęcherzyk nie jest niby płaski jak przy pusym jaju płodowym . Ale mówiła ,że coś jest nie tak .mam duże tyłozgięcie i może dlatego nic nie widać. Sama już nie wiem co wymyśleć. W piątek idę na usg do innego lekarza może powie coś innego.

Witam ja termin mam na czeriwec, ale jestem w podobnej sytuacji. Gin stwierdził puste jajo płodowe, a w szpitalu na duuzzzo lepszy sprzecie lekarka stwierdziła "cos" co moze byc masa płodowa (tak okresliła w opisie ,mi powiedziała ze jest zarodek) . Ide jeszcze w piatek na usg i badanie beta hcg. Poprostu ciaz moze byc młodsza niz wskazuje na to ostatnia miesiaczka. Bedzie dobrze trzymam kciuki.:-)
 
Do góry