reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hej dziewczyny nawiazujac do mdlosci .Ja tez ich nie mam nic z tych rzeczy jestem w 9 tygodniu ciazy takze juz powinny sie pojawic.Moja mama nie miala mdlosci i siostra tez nie.To zalezy od organizmu.Nie mam apetytu i nie jem za dwoch po prostu jedzenie smakuje jak papier,moze po 3 miesiacu cos sie zmnieni:-).Nie martwie sie dziwczyny ze nie wymiotujecie bo to nie regula
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży nie miałam mdłości teraz mnie troche mdli ale nie tak żeby wymiotować moją siostre też tylko kilka razy mdliło i koniec.
 
Hej dziewczyny nawiazujac do mdlosci .Ja tez ich nie mam nic z tych rzeczy jestem w 9 tygodniu ciazy takze juz powinny sie pojawic.Moja mama nie miala mdlosci i siostra tez nie.To zalezy od organizmu.Nie mam apetytu i nie jem za dwoch po prostu jedzenie smakuje jak papier,moze po 3 miesiacu cos sie zmnieni:-).Nie martwie sie dziwczyny ze nie wymiotujecie bo to nie regula
chyba nie tyle od organizmu, co od ciąży
jak to mówią każda ciąża jest inna
w pierwszej nie miałam nic a teraz:baffled:
może to przez duphaston który zażywam:confused:
 
Sheeppy myślę że duphaston raczej nie nasila wymiotów bo jak w pierwszej ciąży minał mi 14 tydz. to się uspokoiły a duphaston brałam do 22 tyg.
Co do mieszkań to my w lutym przeprowadziliśmy sie na większe mieszkannie i co ........ koleja osóbka się pojawiła. Miało byc więcej miejsca luźniej....Teraz myslę że przydało by się większe mieszkanie...
 
a mnie właśnie zemdliło, ale to chyba po no-spie, wracałam ze sklepu i myślałam, że do domu nie dojdę tylko zaliczę jakiś krzaczek po drodze, ale udało się dotarłam i od razu złapałam banana
Jutro do lekarza - nie mogę się doczekać
 
ach te mdlosci, szkoda gadac...:baffled: anecik mysmy tez sie niedawno przeprowadzili do mieszkania 4 pokojowego, poniewaz jeden pokoj mial byc zarezerwowany na biuro:tak: I co? Z biura nici:-D:-D Bedzie drugi pokoj dla malucha, a komputer przeniesiemy do sypialni, bo jest duza i ustawna, wiec damy rade:tak:. Jak to sie mowi, pokoi chyba nigdy za wiele, tylko do sprzatania nikogo nie ma:-D:-D
 
hej dziewczyny no te mdłości jak widzę prawie każdej dają popalić:-p no ale cóż :baffled:jeszcze miesiąc i powinny odejść w niepamięć :tak: A ja tak troszkę zmienię temat czy umawiałyście się już może na USG w 12 tyg? i jak miałyście w pierwszych ciązach ja juz się umówiłam do słynnego dr Roszkowskiego bo do niego strasznie długo się czeka a niestety ryzyko u nas spore wiec chciałabym mieć do czynienia z porządnym specjalistą ale udało mi się wstrzelić 11t1d ciąży(według moich obliczeń:baffled:) bo akurat taki wypadł termin badania jak myslicie nie za wczwesnie może powinien być skończony ten 12tydz.:confused: Wiem ze niektóre z Was to juz doświadczone mamy więc skrobnijcie słówko...
 
reklama
wlasnie przypomnialo mi sie...

po dluzszym oczekiwaniu poszlam do lekarza na madalinskiego. mam tak wspaniala doktor ze sie normalnie ciesze... super podeszla do mnie tak samo polozna ktora bedzie mnie prowadzic..

doktor jest zwolenniczka robienia usg tylko w danych tygodniach kiedy powinno sie robic. czesciej chyba ze cos sie dzieje...

wczoraj z 30 min spedzilam u poloznej;
wazenie, mierzenie, pomiar cisnienia, "ogledziny" rak i nóg pod katem zylakow w pozniejszej ciazy, zalozenie karty ciazy i ogolna wymiana fonow wrazie cos by sie dzialo albo jak bym miala pytania.

potem z 30 min u doktor: badanie, rozmowa, usg,

naprawde polecammadalinskiego i polożna p. Kapitan i dr Sakiewicz
 
Do góry