reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

m&m's ja nigdy nie obsmażałam pulpetów... od razu do wody :-)

Nieźle z tą zupką, co?... Ciesz się, że chociaż jedna miseczka się ostała!
 
reklama
Mamstud poproszę jaśniejszy przepis....bo "dodasz śmietanki" to jak dla mnie trochę za mało rozwinięte:-D:-Dwiesz że Ja w kuchni to tylko lubię sprzątać:sorry::laugh2:
 
witam majóweczki:tak:
Wreszcie imprezki urodzinkowe zakończone.W sobote byli znajomi a dziś rodzina.Normalnie padam jakaś taka zmęczona jestem i nie wyspana.

Bardzo dziękuje kochane za życzenia i pamięć:tak:miło z waszej strony!

Niegniewajcie się że nic nie pisze ale jakos weny brak i zmęczenie daje o sobie znać !dobrej nocy kochane:tak::-)
 
Dzień dobry Majóweczki,

widzę, że niedzielę spędziłyście rodzinnie, z dala od bb... Hm.., może to i lepiej :-)
zbieram się do pracy, dziś pracuję od 9 do 21, po takich 12 h przed kompem normalnie padam, a z drugiej strony lubię poniedziałki :-)

Miłego dnia dziewoje, do zobaczenia! :-)
 
Witajcie, a ja mam oblezenie moli spozywczych w domu. dosłownie masakra co roku o tej porze mam cos takiego.... tym razem oblezenie jest mniejsze bo mi przynajmniej po pokojach nie łażą, ale sie poukrywały po szafkach w kuchni i co rusz jakas gonsienica sie pojawia, wczoraj dosłownie wszystko przetrzasnełam i pojecia nie mam gdzie mogły sobie znaleźć miejsce Dosłownie rece mi opadają, no ale i tak nie jest źle w tamtym roku to osłownie inwazja była:/ musze znaleźć jakiś środek na te chrzanione mole.
Poza tym musze sie pochwalic, że Kacper jest bardzo wytrzymały:-) w sobote wziełam go na spacer bez wózka i chodzilismy całą godzinę, ani razu nie chciał na rece a przeszliśmy jakies 3 km. wiem ze w godzine to nie wiele ale on ma takie tempo... masakra. Poza tym robi sie na prawde kumaty, zobaczył pieska i szarpną ręką tak ze mi sie wyślizną, a bylismy blisko jezdni. Zawału o mało nie dostałam, ale wystarczyło ze go upomniałam Kacper sie zatrzymał wyciągną reke do góry i czekał, az go złapie. W sumie nic nie jechało, a ja spokojnie mogłam go chwycić i nie byłoby żadnego nieszczęścia, ale sam fakt ze posłuchał. Nie zmienia to faktu, ze i tak sie wystraszyłam troche, no bo w koncu jezdnia, on jest mały i nie wiaomo co mu sie w tej łepetynie kryje:/

mamastud
mój płacze za kazdym razem jak widzi strzykawke nie znosi kucia :/ w sumie on juz płacze jak widzi 2 pielegniarki które maja mu robic uroddynamike albo własnie wenflon zakładać. Miłe kobiety ale strasznie sie ich boi. Eh nie za fajnie brzmi to badanie:-( nie rozumiem czemu dzieci muszą sie tak meczyc straszne to. Ja mam taki podgrzewacz ale to taki bardziej pic na wode:-p nie jest jakis super ekstra wiec
m&m's Dobra rade Ci dam:-p zanim wybierzesz imie przestudjuj je i sprawdź znaczenie... Ja tak robiłam z moim synem ale stwierdziłam, że to nie działa. Pomyliłam sie:-p
barmanka Jesli chodzi o chlopców to ciezko znaleźć imię dla grzecznego chłopca chyba..
kasia to ja cie zatrudnię do mojej kuchni nie lubie ani gotowac o sprzątaniu nie wspomnę:-p
 
reklama
Do góry