reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

AgA dziękuję, ale ja tam sie jakaś wielka nie czuję, czasami to wręcz odwrotnie. :-(

Barmanko,
no pisałam rano, że tyle wczoraj tego gadania o leniwych i kopytkach było, że i mnie jakoś podkusiło i dzis zrobiłam. :-)
M w domu, to sprobuję go namówić, może mnie pomasuje.

ty masz ochotę na słodkie, a za mną od 2 dni chodzi hamburger!! i nie ma to tamto, jutro jadę na hamburgera. bo mnie skręci!!!

i na koniec, co do męskiego imienia, to my będziemy (jeśli chłopak będzie) decydować między : Max, Marcus i Marcel :-) :tak: ( a to głównie dlatego że my do Pl nie będziemy wracać, więc nie będziemy wybierać polskiego imienia, które i tak ma być raczej w angielskim użyciu.)

a dla dziewczynki - pomysłów na razie brak.

to Barmanko, oby następna była Marysia. :-) ( i nie będzie problemu) :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
i na koniec, co do męskiego imienia, to my będziemy (jeśli chłopak będzie) decydować między : Max, Marcus i Marcel :-) :tak: ( a to głównie dlatego że my do Pl nie będziemy wracać, więc nie będziemy wybierać polskiego imienia, które i tak ma być raczej w angielskim użyciu.)

to ja zdecydowanie wybieram - Marcela. Bardzo ładne imię. Bo ja to bym wybierała pewnie takie międzynarodowe imię. Chociaż Max też jest fajne i w PL często ostanio dają Maksymilian... ale u Was to ma być - ewentualnie - Max, tak? No i to jeszcze zależy jak to potem brzmi z nazwiskiem. Bo dziwnie będzie brzmiało typowo angielskie imię z polskim nazwiskiem...
 
m&m, jakoś mi umknęło że jednak postanowiłaś zrobić dziś leniwe :zawstydzona/y:
my na Marcela czasem Marcuś wołamy (jak sobie zasłuży :-D:-D)

a Max to kojarzy mi się z ...psem :sorry2::sorry2: a to dlatego że w Pl wszyscy dokoła mieli psy o taki imieniu - i mimo iż do imienia nic absolutnie nie mam to po prostu ono źle mi się kojarzy... To tak jak z Maliną ;-) ładne imię ale też wiadomo jak się kojarzy :sorry2:

tylko wiesz co do imienia Marcel...nie chcę straszyć ale... Marcele broją jak cholera :szok::szok::szok: zapomnij że usiądzie na tyłku choć na 2 minutki. nie dosyć że lata wszędzie, to jeszcze wszystko wyciąga (wszystkie szafki w kuchni mam na takie specjalne zapięcia).

 
wiesz ja też mam takie samo skojarzenie z imieniem Max. właśnie takie samo jak ty!!! ale M. mnie przekonuje że tak nie jest.
no zobaczymy, w sumie, to jakoś tak nie wiem, też mi nic nie pasuje.:baffled::baffled::baffled:
 
Witajcie. Za mną koszmarna noc. W sumie smiało moge powiedziec ze ciągnę druga dobe bez snu. Mały w nocy wymyslił sobie, ze bedzie spał z nami, ale sen z nim to nie sen i skoro pozbylismy sie przeziebienia nie widziałam sensu zeby nadal spał z nami. Cóz, mój syn jest uparty i walczył do 5 rano od północy. Kacper zrobił mi pobdudke o 7:20 wczesniej o 6 T. mnie obudził bo szedł do pracy, a szukał swojej komórki. Dorze, ze mi nie kazał kanapek robic bo bym go zatłukła chyba. No cóz, ale muszę powiedzieć, ze tę bitwe wygrałam ja... ciekawe jak będzie dziś. Lece do rosołku potem was nadrobie jak Kacper pójdzie spać.
 
monika1977 przyszłam, ale co z tego, jak muszę iść sprzątać.... Dziś i wczoraj wolne, a jutro na rano do pracy :-(

Postaram się po sprzątaniu coś napisać. Mąż dorwał się do PS'a i już jest w innym świecie, więc mamuni zostało sprzątanie.

Jednakowoż wszystkie majowe mamunie pozdrawiam!
 
Dzień dobry Majóweczki!

Zapowiada mi się cudowna niedziela!! Aż wstyd się przyznać dlaczego tak uważam.... Ale Wam mogę powiedzieć :-) Mój G zabrał dzieci na cały dzień do swoich rodziców, ponieważ ja tam nie jeżdżę, mam całą niedzielę tylko dla siebie! :-) Wiem, straszne to... Ale tu jest taka cisza, spokój, tylko ja, moja kawka, muzyczka w tle i komputer, cud! :-)

Dziewczyny przepraszam Was za to zdjęcie mojej nowej fryzurki... Zrobiłam sobie nawet ładną telefonem i chciałam wrzucić ale nie mogę znaleźć kabla, po bluetooth nie chce przejść... Eh, muszę zrobić aparatem i wrzucić normalnie.

A co tam nowego? Doczytałam, że m&m's już imię wybiera dla Alienka - fajnie! Mnie dla chłopca podoba się Gabriel (oczywiście mając w domku Gabę, już chłopcu tak na imię nie dam), dla dziewczynki podoba mi się Elena, Anna - szkoda, że nie mam dla kogo tych imion wymyślać :-(

Umi oj maleńka, współczuję przeżyć nocnych! ale najważniejsze, że to Ty wygrałaś :-) Jak zdrówko małego rozrabiaki? Kiedy następne badania? My startujemy do szpitala w Poznaniu w grudniu... Eh, już się denerwuję :-(Tym razem część badań będzie wykonana pod narkozą, szlag by to trafił...

slonko ależ ja Cię dawno nie widziałam!! Za którą to chmurkę się chowasz, co? :-)

agakm jak biegunka i kupka Jagodzi? Już jej lepiej?

kasia powiem Ci, że jestem pełna podziwu dla Twojej wytrwałości... Chociaż ja też raczej z tym konsekwentnych jestem, co moja teściowa zawsze komentuje i twierdzi, że tresuję dzieci...

Marzenko i jak tam Twój kurs? Rozpoczęłaś go?

monika co słychać u moich ulubionych rozrabiaków? Ogarniasz trzódkę? No i jak tam Twoja dieta? Też ostatnio myślałam co by parę kilo zrzucić... Moja siostra jest na jakiejś tam diecie i schudła już 16 kg! Sis ma niedoczynność tarczycy więc od jakiś dwóch lat strasznie tyje, wzięła się za siebie i zaczyna wyglądać jak człowiek :-)

mama Niki widziałam filmik!! Nikolka powaliła mnie na kolana :-) A Gabie jak się spodobała :-) Fajnie, że mała taka gadatliwa, chyba nadrabia to, że długo była leniuszkiem i nie chciała chodzić, co? :-)

A ja wczoraj byłam cały dzień w Poznaniu z psiapsiółkami :-) Łaziłyśmy cały dzień po centrum handlowym, potem pojechałyśmy do IKEA. Kupiłam sobie dwie pary spodni, tuniczkę piękną, dzieciakom czapeczki, rękawiczki, w IKEA zabawki, eh... Fajnie było :-) Wydałam kupę kasy.... Mam nadzieję, że jak M zauważy brak kilku stówek na koncie to mnie nie ubije... :-)

Miłego dnia dziewczynki. Napiszcie co robicie na obiad, ja muszę coś ugotować na jutro i pojutrze i nie mam pomysłu....
 
Mnie dla chłopca podoba się Gabriel (oczywiście mając w domku Gabę, już chłopcu tak na imię nie dam)
ejj fajne to imię :tak::tak::tak: podoba mi się :cool2:...

Mi się jeszcze podoba Michał ale in english - czyli Michael ;-)
po polsku jakoś to imię nie przemawia do mnie :eek::zawstydzona/y: no ale...bez sensu będzie jak tam damy dziecku, potem wrócimy do Polski i co? i dupa zbita ...:crazy:

umi, no to super że w batalii z synkiem to Ty wygrałaś :tak::tak:
a jak było dziś? lepiej?

Mamstud, a dlaczego nie jeździsz do teściów? :sorry:no chyba że chodzi o twoich ex teściów - jak tak tow pełni rozumiem:tak: też bym nie jeździła :cool2:
Miłej niedzieli życzę :tak::tak:
jakie zabaweczki kupiłaś? Gaba chętnie się bawi zabawkami? Bo mój niestety nie...
Zeszło jej uczulenie? Wiesz od czego to było? ja ostatnio próbę robiłam z takimi zwykłymi biszkoptami.. dwa dni podawałam, po jednym ciastku dziennie... masakra :shocked2::shocked2: wysypało go na nóżkach...i to porządnie :zawstydzona/y: ojj czuję że z tą skazą będziemy się długo bujać :wściekła/y::wściekła/y: (no bo ileż znowu jest tego jajka w takim jednym biszkopciku??)


Ja już na dziś ugotowałam kalafiora, różyczkę odbiorę dla Marcela do obiadku, resztę opiekę dla nas w bułeczce - będzie na kolację. A na obiad dziś nowość - piersi z kury w krakersach (się zobaczy czy to zjadliwe będzie wogóle :-p:cool2:). Dla Marcela na obiad mam rosołek z kluseczkami, a na drugie danie ziemniaczki z sosikiem.
Dla nas też miał być dziś rosół, ale.. nasz wczorajszy obiad przypominał danie dla pułku wojskowe - i w tym miejscu pozdrawiam m&m :tak::-D:-D - więc dziś zupy dla nas nie gotowałam, tylko w małym garnuszku zrobiłam rosołek dla Marcela (jutro zaprawię pomidorami i będzie pomidorówka :rofl2:)

u nas bossska pogoda dziś :happy::happy::happy: mam nadzieję że m mnie, znaczy nas :-D, gdzieś zabierze :tak::tak:

miłego dnia majóweczki :**
 
Ostatnia edycja:
hej hej,

u nas CAŁĄ noc lało!!! ale jak!! mówię wam normalnie ściana wody!!!!! huk był taki jakbyśmy pod wodospadem mieszkali!!!:szok::shocked2:

co do gotowania to ja wczoraj ugotowałam GAR!! kapuśniaku, bo chciałam na dwa dni, co by dziś się lenić. Ale wyszedł taki dobry że 2 osoby!!! zjadły ponad połowę!!! :szok:

a co do tego imienia, to mi na razie nic nie pasuje!!!
z Mikołajem i z Mają od samego początku wiedziałam że "to to". a teraz... :cool::cool: będzie chyba "no name"... :rofl2:


Mamstud, zazdroszczę wypadu z koleżankami i takich udanych zakupów! :tak::tak: :-)
ale tego dnia dla siebie to normalnie mnie zżera z zazdrości! :-)
 
reklama
Witam Was Niedzielnie
Obiecałam wczoraj ze przyjdę ale w koncu nie dałam rady, młody mnie tak umeczył... masakra. Ale walka sie opłacała wczoraj jeszcze wieczorem próbował mi pokazac gdzie raki zimują i chciał zasypiac przed TV, po godzinie walki zasnął wswoim łózeczku... w nocy tylko 2 pobódki, młody sie troche napił i zasypiał ale raz to popłakiwał zeby go wziac do nas ale sie nie ugiełam po 15 minutach jego zali dał za wygraną. No ale czym jest 15 min w porównaniu do 5 godzin z dnia poprzedniego.

mamastud.Jakie to badania pod narkozą? Ja pamietam jak raz młodego do cystoskopii usypiali, strasznie sie denerwowałam aw sumie nie było czym bo po przebadaniu nie trzeba było wykonywać żadnego zabiegu.Mam nadzieje ze u was tez pójdzie szybko a co za tym idzie pomyślnie:-) My mamykolejną wizytę w listopadzie i dostaniemy skierowanie na scyntygrafie. Nienawidze tego:-( bo najpierw małemu zakładają wenflon w naszym szpitalu w sensie w rzeszowie a potem jade przez pół miasta zeby mu podali kontrast. co najlepszemusze pilnować wenflonu zeby nie wyją pół biedy jak jedzie ze mna T. a teraz prawdopodobnie bede jechac sama:/
A ja bede miała na obiad rosołek a jutro chyba zupa grochowa, nie pamietam musze zobaczyc w grafiku:-p
M&ms mnie jak barmance nie widzi sie Max mam przyrodniego brata Maksymiliana hm... jak był młodszy to był straszny teraz teżma pstro w głowie ale mozna sie z nim dogadać:-p
barmanka u nas tez pełno Maxów piesków:-p, jak mieszkałam na wsi to jeszcze wszyscy do okoła mieli konie Kuby, a co do imienia to co powiesz o imieniu Kacper?:-p Mnie wszyscy mówili ze Kacpry są niegrzeczne i nie wiem czy to tylko moja wobraźnia czy faktycznie to sie potwierdza
madzia mnie sie Ariel nie kojarzy z syrenkaaraczej z proszkiem do prania:-p i w szkole tez miałam kolege o imieniu Ariel ksywa proszek...
Marzena80 Malwina tez mi sie kiedys podobało:-)

A ja teraz tak sobie mysle że jak miałabym kiedys przypadkiem jeszcze dzieci to córke nazwałabym Maja albo Julka( mój T.chciał tak nazwac Kacpra, ale staneło na tym ze to chłopak wiec moje imie wygrało) a chłopca Łukasz, albo Mateusz.
 
Do góry