reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Cześć dziewczyny.
Chciałam zameldować, że jesteśmy już prawie gotowi do wyjazdu (mama kończy się pakować, M jeszcze śpi, ale w ciągu godziny ruszamy :tak:)
Wczoraj zeszło nam do wieczora i do Radomia ruszyliśmy o 19 :zawstydzona/y: A jeszcze tutaj musieliśmy się przepakować.

Trzymajcie kciuki by ta 15 godzinna podróż minęła nam szczęśliwie i spokojnie. No i żeby Lili dała radę.

Buziaki i do napisania po powrocie

MUAAAAAA
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Chciałam zameldować, że jesteśmy już prawie gotowi do wyjazdu (mama kończy się pakować, M jeszcze śpi, ale w ciągu godziny ruszamy :tak:)
Wczoraj zeszło nam do wieczora i do Radomia ruszyliśmy o 19 :zawstydzona/y: A jeszcze tutaj musieliśmy się przepakować.

Trzymajcie kciuki by ta 15 godzinna podróż minęła nam szczęśliwie i spokojnie. No i żeby Lili dała radę.

Buziaki i do napisania po powrocie

MUAAAAAA
Trzymajcie się!!! Życzę udanej podróży.
 
Cześć kobitki.

Jezuuuuuuuuuuuu ile nadrabiania, czy wiecie moze jak poszedl moniqsan egzamin?? My jedziemy w niedziele na kulig nie moge sie doczekac, ale jestem tez wsciekla bo u nas snieg topnieje buziaczki
 
Moniqsan....Szczęśliwej podróży Wam życze....no i przedewszystkim bawcie się dobrze,wypocznijcie troszke,papatki:-)

Ankzoc....ciesze się że z Majeczką lepiej:tak: Teraz Ty kochana wez się za siebie i podkuruj troszkę:tak:

Nina2003...powodzenia na jutrzejszej rozmowie:tak: Życze Ci abyś dostała tę prace:tak::-)
 
Moniq - kciuki zaciśnięte!!! Trzymajcie się cieplutko, buziaki :****
już tęsknie....:-(

Nina - oczywiście, za Ciebie też trzymam kciuki - dasz radę (wierzę w Ciebie). Daj znać "PO", co i jak
 
Cześć dziewczyny.
Chciałam zameldować, że jesteśmy już prawie gotowi do wyjazdu (mama kończy się pakować, M jeszcze śpi, ale w ciągu godziny ruszamy :tak:)
Wczoraj zeszło nam do wieczora i do Radomia ruszyliśmy o 19 :zawstydzona/y: A jeszcze tutaj musieliśmy się przepakować.

Trzymajcie kciuki by ta 15 godzinna podróż minęła nam szczęśliwie i spokojnie. No i żeby Lili dała radę.

Buziaki i do napisania po powrocie

MUAAAAAA
Dałaś radę:-D:-D:-D.
Udanego urlopu i wracajcie szcześliwie.Buziak.
P.S. Zróbcie dużo zdjęć!

No wrócilismy od szczęsliwych "nowych"dziadków.Toast za nowonarodzoną dzidzię wzniesiony-niestety tatuś nie dojechał nie możne sie rozstać ze swoimi ślicznymi dziewczynami:-) pewnieto opijanie przeciagnie sie do poniedziałku:eek:
 
reklama
Mmatysia - takich Tatusiów Polska potrzebuje...
Jak sobie przypomnę mojegoMężola po porodzie Jagi.. to mi się przykro robi... Fakt - Jaga urodziła się w sobotę o 00:30 (i On przez cały poród był przy mnie), 2 godzinki pobył z nami, później jak mnie przewieziono na salę - chwilkę ze mną został, i pojechał do domku spać... Przed południem przywiózł mi pare rzeczy... i tyle go widziałam... Na dobrą sprawę zupełnie trzeźwy był we wtorek - jak nas odbierał:confused2::confused2::confused2:

GDZIE JESTEŚCIE??? HALO!!!!
 
Do góry