reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ankozec no niebyło lekko ,niejedna mama mogła by mieć depresje poporodową,Niki to już odrazu po urodzeniu dawała czadu nawet połozne jak chciały czasem pomóc to wymiekały bo też niedawały rady!takze mam dziewczynke z niezłym temperamentem:),no ale teraz jest już o niebo lepiej!w nocy czasami wymyśla i krzyczy na cały dom,ale narazie żaden nowy ząbek niewychodzi takze w nocy jest spokuj:) czasem sama z siebie jestem dumna bo było mi naprawde cięzko -małe doświadczenie bo to pierwsze dzieciątko a dałam sobie rade!Nina ja również życze powodzenia!napewno zdobędziesz tą prace!tylko długo każą czekać na odpowiedź aż tydzień,ja to jestem niecierpliwa :-)a co się dzieje z synusiem?ząbkuje czy coś innego?bo wspomniałaś że środek przeciwbólowy niedziała,oby nic poważnego!moja Niki już śpiunia dostała o21 flaszke to powinna pospać coś dłużej ,bo tak to zawsze cycusia dostaje i w dzień i noc,ale coś ostatnio w dzień niedomaga się cycusia jedynie rano i wieczorkiem to daje flaszke na noc bo boje się czy niedojada czasem,ciekawe za ile się obudzi oby nie prędko:tak:bo skonczy mi się laba,ok uciekam bo katar mnie męczy i kiepskie samopoczucie trzeba kłaść się spać:tak:spokojnej przespanej nocy zycze!!!!;-)dobranoc mamusie:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
v4awpw.jpg


Asiu/Confi :-)
Niech Ci ten bukiet osłodzi trudy życia codziennego...
Spełnienia marzeń, szczęścia w życiu rodzinnym i tym bardziej prywatnym;-), cudownych chłopaków....zawsze Cię kochających, duuuużo kasy, zdrówka, i prawdziwych przyjaciół....
WSZYSTKIEGO NAJ...
 
Confi z okazji urodzin
Życzę ci tyle spokoju,
ile tylko potrzebujesz,
tyle szaleństwa,
aby życie nie wydawało się nudne,
tyle szczęścia rodzinnego,
cobyś nie oszalała z nadmiaru,
oraz dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń.

img.php
 

Confi
, moc życzeń dla Ciebie, buziaczki :****



2wdoowl.jpg



Nie daj sobie w kasze dmuchać,
Dobrych rad się staraj słuchać,
Rób pieniądze,lecz uczciwie,
Traktuj wszystkich sprawiedliwie,
Szanuj zdanie innych ludzi,
Kochaj to, co Miłość budzi
I nie pozwól, by przykrości,
pozbawiały Cię radości.


npjnfa.jpg



 
Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin
Spełnienia najskrytszych marzeń
Pociechy z synka i życiowego partnera
Dużo miłości:-):-):-)
 
Dużo Radości Dnia Codziennego
Spełnienia Marzeń Co Do Jednego
Miłości Takiej,Co Świat Nie Widział
Zdrowia Takiego Co Nikt Nie Słyszał
Pieniędzy Tyle, Że Nie Wiesz Ile
A Wszystko To W Radosną Chwile
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CONFI
tulipany_1_.gif
 
Asiu w dniu 18 urodzin (;-);-);-);-);-)) życzę Ci mnóstwo uśmiechu, samych radosnych dni, spełnienia marzeń oraz pociechy z Damianka

Ania i Maja (mam nadzieję, że lubisz tulipanki :sorry:)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie siedzę u fryzjera z farbą na głowie i sobie myślę " a..zajrzę na forum" i co widzę .... wow . Kochane jesteście, bardzo dziękuję za pamięć i życzenia. Muaa :*
Aniu kocham tulipany :sorry:
Jeszcze raz dziękuję...zmykam bo pani Wiola wzywa na mycie ;-)
Miłego weekendu Wam życzę :*
 
cześć dziewczyny:-)Confi wszystkiego najlepszego z okazjii urodzinek!!!zdrówka szczęścia ,spełnienia marzeń i wszystkiego czego sobie życzysz!!!pociechy ze swojego bąbelka i meża!a że nieposłałam bukietu to się niegniewaj (jeszcze niejestem taka wprawiona i dużo rzeczy na forum jeszcze niepotrafie:zawstydzona/y:)oby fryzurka była udana ,bo to zawsze humor poprawia miłego weekendu dziewczyny życze zmykam jejść obiadek na spokojnie puki Niki śpi:)a obiad już dawno zdążył ostygnać:-)
 
reklama
Confi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Mamo Niki nie wiem co Julowi jest myślałam, że go coś boli bo budził się z płaczem co 40 minut, ale środek przeciwbólowy nic nie pomógł. Do północy obudził się 6 razy a potem spał do 6
 
Do góry