reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

TIKANIS ja mam hg 11,5 biore od m-ca Prenatal Clasic i tam jest najwiecej zelaza bo az 60 mG.mIESIAC TEMU MIALAM TAKA HEMOGLOBINE I ODPUKAC TERAZ ZROBILAM WYNIKI I STOI NA TYM SAMYM POZIOMIE A NIEKTORE WYNIKI KRWI NAWET POSZLY W GORE:-)
 
reklama
hej
ja znów tradycyjne już chyba przeziębiona (przecież 2 tyg temu skończyłam brać trzeci antybiotyk) mam mega katar...
co do krwawienia z dziąseł to ja tez meridiol używam a do tego elmex zielony czyli ten sensitive, na zmianę, bo te dziąsła to sprawka hormonów (tak mówi mój dentysta).
Hanana5 jak znosisz te tabletki z żelazem? Ja niestety nie mogę brac tych zestawów z żelazem bo źle się po nich czuję.
 
Anecik wiesz co na poczatku mialam troszke problem z wyproznieniem.... ale potem to ustapilo generalnie dobrze nie mam zadnych mdlosci, tak jak po maternie ktora bralam w pierwszej ciazy.Nawet czuje sie bardziej zywsza jakby mam wiecej energii,takze na mnie dzialaja dobrze no i wyniki ida w gore niektore a hemoglobina przynajmniej nie spada.Jakis czas bralam Elevit ale odstawilam bo po nich mnie mulilo takze zostaje na razie przy tych.:-)
 
hanana5- ale ja tez wlasnie biore prenate elite classic no i jednak mam za malo zelaza,, wiem ze moja mama miala z tym tez problem i dostala od lekarza zastrzyki 26 lat temu..zobaczymy co mi przepisze..:confused:
 
Cześć dziewczyny.Dzisiaj wielki dzień jedziemy z mężem na usg ,może nasz skarb pokarze nam kim jest? Chcialabym bardzo i nie moge sie doczekac.Paula ja też mam problem z oddychaniem ,nie mogę leżeć na plecach,lepiej mi jest jak leżę na boku.Velvet mi także dziąsła krwawią -jakiegos hormonu jest więcej to dlatego.Ja mam dziwne objawy od początku ciąży jakbym miala zatkane ucho -potrafi sie zatkać na cały dzień.Mam koszmary nocne nie mogę sei wyspac jak zawsze.Budze sie przestraszona w nocy i zestresowana.Boję sie ze to też stresuje maluszka-a tak jest prawie każdej nocy:-(
 
ewela-83- powodzenia na usg, jak wrócisz to napisz czy udalo ci się podglądnać płeć bobaska?? Co do koszmarów to ja też je miewam i do tego nie mogę zasnąć. Ale czytałam, że to normalne
Velvet- mi tez od samego początku krwawią dziąsła, nawet jak nie wiedziałam, ze jestem w ciąży!! Co strasznie mnie zdziwiło, bo nie miałam z tym nigdy problemów. A teraz borykam się z nim na codzień.
 
misza- to masz fajnie, że dostałaś już tyle dla maluszka :) ja jak narazie nie mam nic! A co do wątku zmkniętego, pewnie żadna nie pisze z tego względu, że fajnieby było przenieść te wątki z tego forum! No ale sheepy nie ma więc nie ma kto się tym zająć a tylko ona pewnie ma do tego dostęp! O ile istnieje taka możliwosć
 
reklama
na tamtym wątku udzielają się też inne mamusie - a niby miał być tylko nasz :baffled: :angry:

po za tym miałam mieć prawa moderatora a tu guzik - poczekamy aż Sheeppy wróci i to wyjaśni - w końcu to ona to wszystko załatwiała od początku

co do dziąseł mi też krwawią :baffled: stomatolog pocieszył mnie że to normalne

koszmary miewam, a do tego maluch na przemiennie jednego dni uciska na przeponę - duszno mi, drugiego dnia na pęcherz - biegam jak szalona do WC co 5 minut :szok:

waga dopiero mi się wyrównała z tą z przed ciąży ;-)
 
Do góry