reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

nasza decyzja wynikneła z tego że babcia teraz działa na mnie jak płachta na byka - my w jednym pomieszczeniu długo nie wytrwamy aby się nie pokłócić :no: a tam będę mieć cisze i spokój. Przy okazji będę przy przestawianiu rzeczy w kuchni bo teraz nie będziemy jej remontować, dopiero w przyszłe wakacje

Ostatnio strasznie chodzi za mną chęć wyjazdu do Pragi, do Czech, ale to jest zamęcząca podróż i poczekamy jak maluch skończy roczek - musze jakoś wytrzymać dwa lata bez tego cudownego miasta :-(
 
reklama
Witajcie po świętach! (buuu... szkoda że tak szybko minęły :-() Nie było mnie chyba z tydzień i zaległości są już nie do nadrobienia - a mnie już po 20 minutach siedzenia przed kompem boli pupcia, więc tym bardziej. :sorry2:

Majeczka przeciąga się w brzuszku radośnie i kopie maleńkimi stópeczkami - rączek chyba nie używa, bo cały czas czuję ją bardzo nisko, lekarz potwierdził że siedzi sobie łebkiem do góry. :-D Tancerka będzie, po tatusiu! :-) Najśmieszniej jest, jak zaczyna stepować na moim pęcherzu... :-D Ze dwa razy już się jej zdarzyło, ale dziwne uczucie!
Moja pani doktor zapisała mnie na oznaczenie poziomu glukozy, będę przez 2,5 godziny musiała siedzieć w przychodni i kilka razy będą mi pobierać krew. Oj nie uśmiecha mi się to badanie, tyle czasu na tych niewygodnych krzesełkach, brrr! No ale cóż. Czego się nie robi dla zdrowego potomstwa. :tak:
No a tak poza tym to nic się u mnie nie zmieniło, poza okrutnym bólem pępka - na szczęście nie cały czas, ale jak już się pojawi to jest strasznie uciążliwy. :baffled: Chwilami się aż martwię, czy mi się jakieś mięsidełka nie pozrywały, bo takie właśnie jest uczucie. :baffled::-p

Ściskam Was mocno!
 
Misza ja do lekarza chodzę wedle potrzeby. Ale ostatnio wizyta zbiega mi się z końcem zwolnienia czyli średnio wychodzi co 28 dni. Oczywiście zdarzają się sytuacje że muszę chodzić częściej bo znowu coś się dzieje ale generalnie jest już coraz lepiej.
 
patusia44- dziekuje za przyjecie:-D:-D:-D

a my juz mamy zamowione meble do pokoju dziecinnego, dzis bylismy po wykladzine,... takze w styczniu zrobimy pokoik,, znaczy sie te rzeczy takie normalnego wygladu tzn chodzi mi ze nie jakies kolorowe tak jak sa dla dzieci a zwyczajne.. obrazki lozeczko i inne zabawki dla mamusi i dzidziusia bedziemy kupowac ok miesiaca przed porodem..:):-D
 
Witam poświątecznie!
I chorobowo...:baffled::-( rodzina mnie wirusem poczęstowała, gardło już wyleczyłam, ale rzuciło się na zatoki:wściekła/y: smark mam do kostek:zawstydzona/y:( co przy moich krwawieniach z nosa jeszcze pogarsza sprawę), zatkane uszy i nos, i załzawione oczy, dlatego wpadłam tu tak na chwilę - słowem obraz nędzy i rozpaczy:no:

Tak, wszystkie nas czeka to badanie.
a mnie nie! (przynajmniej to jedno mnie ominie:tak: - zawsze to jakaś nikła korzyść, ale korzyść:-D)

ula28 za pyralginę kobieto nawet się w ciąży nie zabieraj!

Na krwawiące dziąsła mam pastę lacalut active i elmex zielony, i miękką szczoteczkę, i jest trochę lepiej.

a w ogóle to pożale się, Mąż mi wyjechał (właściwie to służbowo i to jako organizator, no ale mógł się wykręcić chociaż w tym roku...)zaraz po świętach, odtransportował mnie tylko do rodziców, i wróci dopiero za tydzień, i znowu, tradycyjnie juz siedzę w Sylwestra sama (właściwie to z rodzicami :wściekła/y:... czuję się zagłaskiwana, nic mi zrobić nie wolno, wypytują mnie o Męża i mam wrażenie, że szukają czegoś co mu mozna wytknąć albo poprawić to co zrobił :wściekła/y:wrrrr...), a Boże Narodzenie upływa pod znakiem mojego złego humoru, bo wiem że On zaraz wyjedzie! I Małe zaczyna mnie wieczorami pokopywać, i nawet nie mogę Mu tego od razu powiedzieć! :wściekła/y:
 
ja do lekarza chodzę co m-c ale ze wzgledu na to, że miałam mięśniaka, ale przy ostatniej wizycie lekarz powiedział, że juz go nie ma, ale dalej będę kontynuować co m-czne wizyty w ziązku z tym, ze chodze przedłużać chorobowe ;-)
ale np pierwsze badani krwi, moczu itd miałam robione w październiku i pomimo moich czestych wizyt dopiero dostalam na 2 badanie skierowanie na styczen, wiec to mnie zmartwiło, ale pytałam położną i mówiła, że jesli kobieta czuje sie dobrze a jej wyniki były dobre to nie trzeba ich często powtarzać a wystarczy jedynie 3 razy podczas ciąży :)
 
Hej kochane,

Witam wszystkie nowe mamusie majowe:rofl2:super ze nasze grono sie powieksza:happy:


Ja dzisiaj cala noc nie przespalam, Mala tak sie krecila kopala ze szok:szok:jakas tancerka bedzie:-Dale tak na serio, dzisiaj caly ranek biegalam i sprawy zalatwialam i nie zdarzylam zjesc sniadania i jak usiadlam z tesciowa na kawe to zaczela tak kopac az nie zjadlam tosta:-Dmaly glodomorek, dobiero jak tatus mowi do brzuszka i mowi zeby dala odpoczac mamusi sie uspokaja:-D:tak:

Jezeli chodzi o badanie glukozy to slyszalam ze sie je robi miedzy 24 a 26 tygodniem:confused:jak nic nie pomieszalam ok 3h trwa badanie a ponoc ta glukoza za dobra nie jest:baffled:

tikanis szybko wzieliscie sie za robienie pokoiku:happy:Ja tez sie juz nie moge doczekac urzadzania, narazie w naszym nowym mieszkanku mamy podloge!yeeeeeee......teraz wejda szyby:baffled:wiec na urzadzenie kacika dla dziecka poczekam z miesiac jeszcze ale warto juz chce isc i kupowac te slodkosci:tak:

Pozdrowienia i buzki
 
Witam u mnie dzis moz w domku byl ale tylko 8 godzin i znow pojechal... ale troszke sie poprzytulalam i brzuszek byl wyglaskany przez niego niesamowicie... Nikki tez sie cieszyl strasznie bo nie widzial taty 6 dni.. teraz troszke mi lepiej na serduszku...

ewela83- no to super daj znac co i jak... pozdrawiam...
kokoszka- to maz juz ma niesamowity wplyw na dzidziulke... ciekawe kogo bedzie sluchala???
 
Hej dziewczyny
Właśnie wróciłam z usg i chyba będzie dziewczynka:-)ale nie wiadomo na 100%.Tak sie ruszała że nie nie było widać ale lekarz powiedziała że chyba dziewczynka,a może chowa cos jeszcze ??Za 3 tygodnie lecę do Polski to może dowiemy sie na 100%.Bardzo sie cieszę że jest wszystko zdrowe i waży sporo 437g
 
reklama
Do góry