reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
hanana5- ale ja tez wlasnie biore prenate elite classic no i jednak mam za malo zelaza,, wiem ze moja mama miala z tym tez problem i dostala od lekarza zastrzyki 26 lat temu..zobaczymy co mi przepisze..:confused:

O boze tylko nie zastrzyki !!!!:no: moja kuzynka zaraz po urodzeniu dziecka je dostała w kwietniu tego roku - i ma dwa wielkie siniaki na plecach fioletowe do tej pory !!! masakra :szok:
A tak wogóle dziewczynki widze ,żę coś ruszyło po świetach !!!! cieszę sie !!!
Witam serdecznie nowe majóweczki Tatianę i Tikanis.
Ewela-83 co do dolegliwości to ostatnio mnie przeraziło moja wysypka na twarzy - na szczescie zeszła:-). Też często mi sie ucho jedno przytyka heh i miewam od czasu do czasu koszmary ,że budzę sie zlana potem np ostatnio śniło mi sie ,że pies brata męża owczarek rzucił sie na mnie i przewrócił i znalazłamsie w szpitalu - straciłam dziecko juz nie zasnełam tej nocy - a pies łagodny jak baranek w rzeczywistości. Także to chyba normalne !!!! A i ta bezsennosć mnie dobija.Powodzenia na Usg- sama swoje mam 15 stycznia i tez licze z zidzia sie ujawni.:-)

Co do naszego zamkniętego wątku czekam na jakieś wieśći, moze Sheeppy jak tylko sie pokaże bedzie cos wiedzieć więcej :-)
 
Ostatnia edycja:
święta świeta i po świętach...
witam poświątecznie wszystkie mamusie :-)

jestem włanie po nieprzespanej nocy. Coś mnie tak złapało za stopę, że nie mogłam zasnąć z bólu całą noc. Dopiero nad ranem się udało :no:
postanowiłam nic nie brać przeciwbólowego i niczym się nie smarować ...w obawie o maleństwo...
ale to co przeżyłam to moje. Nawet do wc byłam noszona:no: w życiu czegoś takiego nie przeżyłam i boję się , że jeszcze się ten ból powtórzy.
np . ból zęba :wściekła/y:jak u Ciebie ladygad

kochane mamsie czy wam coś lekarze dają na silny ból? jakąś maść? tabletki?
mój gin powiedział, że awaryjnie mogę brać pyralginę ale po przeczytaniu w necie opini na jej temat mam spore wątpliwości:baffled:

teraz leżę i jest znośnie ale na samą myśl że mam wstać i gdzieś iść już mi się wszystkiego odechciewa
 
Ale się cieszę, że nie jestem sama z tymi wszystkimi dolegliwościami :-) A już myślałam, że albo przestanę myć zęby albo będę na nie zakładała podpaskę :-D Albo z tym cholernym oddechem , co wieczór na zimnym balkonie , to już przegięcie !!:-) I widzę, że sporo z nas ma kolejny "fajny" problem z uchem. Matko Boska od razu będzie mi się lepiej spało :-) No prawie lepiej spało , bo niestety ale nie mogę zasnąć ! W pierwszych miesiącach spałam prawie na stojąco, a teraz 1-2 w nocy a ja mam oczy szeroko otwarte. Przygotowania do świąt zaczynałam o 22-ej i było o.k. , żadnego zmęczenia. Jedynie co mnie męczy to chodzenie po schodach. Po paru stopniach, muszę stanąć , bo dostaję zadyszki. No dosłownie jak stara babcia ! :-D
 
reklama
kasica212 - wiesz, też chętnie bym gdzieś wyjechała ... albo w ogóle zmieniła miejsce zamieszkania. Podobno zmiana miejsca otoczenia dobrze wpływa na samopoczucie i ogólnie na bieg wszelakich spraw. No bo z drugiej strony , ile można mieszkać w jednym miejscu ?? :-)
 
Do góry