reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
patusia- no to trzymam kciuki za coreczke... i daj znac po badaniu...
jola- ja niestety tez nie mam takiego harakteru... ale czasem chciala bym tez tak postepowac moze wtedy wszyscy bardziej by nas doceniali...
 
sheeppy- nie martw sie moze ktos inny was doceni i pokocha....po prostu on nie zaslugiwal na ciebie ani na twoje dzieci...
 
patusia- to sie nie zmienilo jest tak dalej... pseudo... tylko jak trzeba pomocy to wiedza jak do ciebie przylgnac gorzej jak ty jej potrzebujesz... znam to nie od dzis... tak jest ze wszystkimi...


zdaje sobie w 100 % sprawe bo utrzymuje z nimi kontak i teraz jeden na drugiego nadaje mi śmiać mi sie chce jacy potrafia byc dwulicowi a odwiedzaja sie . Z nieszczęścia drugiego cieszą sie nie wiem poprzewracało sie niektorym w głowach na szczescie nie wszystkim
 
zdaje sobie w 100 % sprawe bo utrzymuje z nimi kontak i teraz jeden na drugiego nadaje mi śmiać mi sie chce jacy potrafia byc dwulicowi a odwiedzaja sie . Z nieszczęścia drugiego cieszą sie nie wiem poprzewracało sie niektorym w głowach na szczescie nie wszystkim
no tak hehehe!!! dokladnie masz racje tu u mnie jest tak samo zglupiec mozna jedni na drogich a jak sie widza to jak najlepsi przyjaciele od serca!!! to doslownie czeski film!!!
 
patusia- ja mam synka Nikodema w lutym bedzie mial 4 lata... dzis jest ok ale prawie od poczatku ciazy jestem na zwolnieniu... bo mialam straszne plamienia i bole.... no ale dzie jest calkiem dobrze leze i leze az mnie boli pupa... moj M krzyczy jak cos robie... ale wez nic nie rob jak masz lobuziaka w domu...
 
reklama
patusia- ja mam synka Nikodema w lutym bedzie mial 4 lata... dzis jest ok ale prawie od poczatku ciazy jestem na zwolnieniu... bo mialam straszne plamienia i bole.... no ale dzie jest calkiem dobrze leze i leze az mnie boli pupa... moj M krzyczy jak cos robie... ale wez nic nie rob jak masz lobuziaka w domu...
Wiem coś o tym sama mam prawie 2 letniego Oliverka za którym nie da sie nie biegać poza tym mam dwa yorkshire terrierki do tego mąż troche wieksza dzidzia no jest co robić na szeczęście jest wszystko wporządku bo cała moja rodzin a tzn siostra i rodzice w Szkocji i nie mam na kogo liczyć tak bez poproszenia o pomoc (teściowa ) nic od siebie ...Heh chyba mnie rozumiecie :-)
 
Do góry