reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
mysle zajrze do was ieczorkiem a tu nowych 13stron hahhaha ledwo dalam rade:-)
widze ze dziewczyny z uk poznaly smak "przyjazni" tak i jak ja ostatnio po wspolnym mieszkaniu -rok czasu- zaatakowala mnie laska z piesciami wiedzac ze jestem w ciazy i deklarujac sie ze jest moja "przyjaciolka" szok zabili we mnie ostatnia nadzieje na dobrych ludzi rodakow ktorym sie pomaga a pozniej tak czy siak odwdzieczaja sie najlepiej jak potrafia:-)
tez mam duzo znajomych dzieki babyboom w Londynie i to sa bardzo fajne znajomosci tyle ze dzialaja na zasadzie milego spedzania razem czasu a nie na dyskusjach typu "zalatw mi prace" i chyba dlatego juz twaja po 3 lata:-p
jola-ja tez mam termin na 25kwietnia ale nie zmierzam sie stad ruszac ani na krok:-D, ja zalozylam ten watek i wiem ze i tak urodze w maju:-D i tu jest super, a jak ci smutno to pisz jak najwiecej:tak:, wierze ze twoje dziewczynk sa zdrowe pozdrawiam goraco

dobrej nocki
 
Witajcie Dziewczynki....
Ponad 1,5 godz mi zajęło, by przeczytać co napisałyście od popołudnia :baffled: jej .....ale nadrobiłam.
Po pierwsze Dziękuję WAM Kochane za wszystkie cudne i miłe słowa w moim kierunku....jesteście dla mnie wszystkie niezwykle ważne :-) nie zawsze zdołam do wszystkich coś napisać....ale o wszystkich czytam...i z każdą z Was choć przez chwilę jestem myślami. :-) Cieszę się bardzo że z Wami jestem!!!
Po drugie dziękuję za dopisanie mnie do listy do wątku zamkniętego. :-) Martwię się jednak, że ten główny wątek wiele straci...i w końcu mało kto się tu będzie odzywał. :-( Mi jest wszystko jedno, czy tu czy tam....ale mimo wszystko szkoda mi jakoś, na pewno wiele się zmieni...Ale jak widzę prawie wszystkim Wam zależy, a nie chcę Was stracić, więc potulnie dołączam...:tak:
I po trzecie...witam serdecznie nowe mamusie, które nareszcie się ujawniły ;-) Witam Cię Tiili, Jola44, Anma, Ewajasz, Foxy924 :-D:-D:-D:-D:-D Myślę, że każda z Was w 100% koniecznie musi do nas dołączyć, skoro tam będziecie czuły się swobodniej przy klikaniu ;-)

Napiszę choć parę słów co u mnie....
Otóż wczoraj byliśmy odwiedzić brata M i dostałam w prezencie 4 płyty z muzyką poważną :-D dla siebie i Maleństwa...:-):-) teraz słucham namiętnie i się rozkoszuję...jest mi jak w niebie...;-)
Pobolewa mnie też brzuszek....szczególnie jak się zmęczę... :baffled: chyba bardziej muszę o siebie dbać....i mniej zakupów dźwigać. Ech bieda bez tego samochodu, wciąż jest w naprawie. :-(A jakiś obiad trzeba zrobić...;-)
Wiecie wciąż zamierzam i zamierzam...ale od jutra koniecznie muszę zacząć działać z moim planem. Otóż zawsze chciałam dla mojej Dziecinki zrobić album o Niej od poczęcia do wieku przedszkolnego...Na pewno takie widziałyscie w księgarnaich. :-p Mi jednak wiele w nich czegoś barkuje....dlatego chcę zrobić go sama. Kartki z tekstem zrobię w komputerze,ale będę w nim malować postaci z bajek, wpisywać różne wierszyki wklejać zdjęcia USG, zdjęcia takie z aparatu....będę odbijać rączki i nóżki w miarę jak Dzidzia bedzie rosła itd... Pierwsze rysunki....i wiele wiele innych cudowności. :-D To będzie mega pamiątka dla Malucha jak kiedyś dorośnie ;-)
Drugą rzeczą jaką chcę zrobić sama to jest taki kocyko-dywanik by na tym dziecko się bawiło...Będę łączyć na maszynie różne materiały...klorowe szorstkie i gładkie jasne ciemne, by jak Maluszek będzie rósł mógł poznawać świat poprzez różne bodźce...Są takie kocyki do kupienia...ale raż że są drogie, a dwa, ze są maleńkie, a ja chcę by był na dłuższy czas....takie miejsce do zabawy ;-)
Ciągle to odkładam, bo to bo tamto....ale muszę się zmobilizować i to zrobić, bo czas ucieka ;-)
Pozdarwiam Was Kochanw wszystkie po kolei...śpijcie pięknie i spokojnie...życzę dobrych snów :-D:-D:-D a jutro kolejnego słonecznego dnia!!!
 
Okruszku, nie wyobrażam sobie aby nie było Cię na forum zamkniętym, jesteś tam wręcz niezbędna :tak::-D
ale jak pisałam wcześniej, ,mam nadzieję że nikt nie opuści tego tematu a forum zamknięte będzie służyć tylko do opisania spraw większej wagi czy dodania osobistych fotek, a nie do pogaduszek o pogodzie i nastrojach. od tego mamy nasz tętniący życiem temat główny [zalożony przez Maję33:-)]:tak:
świetny masz pomysł na prezent dla Maleństwa, ja też kiedyś tryskałam takimi pomysłami, niestety u mnie okazało się to słomianym zapałem,bardzo żałuję bo nie zapisywałam żadnych dat z ciąży [nie wiem, kiedy miałam usg, którego poczułam pierwsze ruchy itp :( ] i nie mam ani jednego odcisku malutkiej stópki synusia :-( ale ze mną to już tak jest niestety, zero samozapału ;-)
 
Okruszku zazdrozcze Ci zdolnosci plastycznych i pomyslowosci, ja nawet kartki papieru prosto nie umiem uciac:-)
maja 33, jola, ja tez mam termin wyznaczony przez lekarza na koniec kwietnia 25 lub 27, nie pamietam, ale nie widze innej mozliwosci jak maj:)

a pozatym to mi sie wlaczyly wspomnienia niedawne imprezy, zycie studenckie, wchodzenie do akademika na 1 pietro przez okno i zycie od imprezy do imprezy, beztroska i brak obowiazkow, rok temu o tej porze albo gdzies balowalam albo leczylam kaca :happy:, a teraz kilka miesiecy i inne zycie, najpierw zachacialo sie samochodu, to teraz zamiast na impreze to w opony inwestuje, potem znalazl sie psiak, to tez trzeba nakarmic i wyprowadzic, a teraz to juz tylko dzidzia i praca bo na nic nie mam innego sily, moje zycie towarzyskie ogranicza sie do gadu gadu i forum:baffled:
Ide spac zanim pokloce sie z zywymi ludzmi, albo obraze na psa ze nie umie po ludzkiemu tylko gada po psiemu:nerd: a rano bedzie juz lepiej:-)
 
Nie omieszkam też napisać kolejnej "rozprawki" :-p do Was Kochane...

Mamo_Bartusia rozumiem, ze nie potrafisz się otworzyć...przytulam cię mocno...Jednak pamiętaj, że my tu myślimy o Tobie, więc częściej napisz choć zdanie co u Ciebie, byśmy nie miały powodów do zmartwień;-) A może na forum zamkniętym będzie Ci łatwiej...?

Princesstopic oczywiście że Ci pomożemy...ale widzę, ze świetnie Ci idzie i ze spokojem patrzę jak cudnie się z nami oswajasz :tak: moje gratulacje...i dziękuję za zaproszenie.

Jasmarwoj widzę, że i Ciebie los nie oszczędzał....przykro mi, że musiałaś tyle przejść...ale jak już kiedyś pisałyśmy tu na forum los nam wszystko wyrównuje....Ngroda wielka jest...i wierzę że Ty też taką dostaniesz...a może już dostałaś...:-D

Ania1812 Gratuluję wyników badań :-D cudne wieści....oby tak dalej...następne też będą super, bo inaczej być nie może :tak: Ale mam pytanie...Czy musisz tak często robić USG?? :-( Kiedyś już o tym było...że jeśli z Maleństwem jest wszystko dobrze, to nie należy nadużywać tego typu badań....Oczywiście sama zdecydujesz...ale warto to przemysleć.

Bazylia24 Dziękuję za cune uściski :-D:-D:-D Kochana jesteś... ja tam pizzę uwielbiam i mogłabym jeść codziennie ;-) choć wiem, ze nie można tak....dlatego serwuję ją raz w tygodniu :-p to pewnie i tak za często ;-) ale skoro mi słodzyczy nie bardzo można, to przynajmniej na pizzę sobie pozwalam.
Jak Ciebie nie było to się nie martwiłam...ale tęskniłam.....zawsze napiszesz coś mądrego ....i za to Ci dziękuję.
Wspaniale, że macie plany małżęńskie...GRATULUJĘ z całego serca....i cieszę się ze już czujesz ruchy Kruszynki...:-D

Patusia44 Cieszę się że jesteś i każda z dziewczyn tu na forum...zadomowisz się na pewno ;-) bo u nas jest fajnie i przytulnie.
Pisałaś, ze Twoja cóeczka będzie mieć na imię Emilka...:-) ja mam tak na imię...bardzo mi miło....że wciąż to imię jest nadawane dziewczynkom....:tak:

Kasia 1208 gratuluję USG i synka....bardzo się cieszę Twoim szczęściem.:-D

Ilunka my też z M długo czekaliśmy na nasz Skarb....także dbrze Cię rozumiem. :tak: Ale cud się zdarzył i na szczęście wszystko jest na dobrej drodze...
Ja z wielką chęcią bym zabierała M, ale w przychodni niestety nie mogę ze względu na sanepid...podobno nie można i już. :-(
Daltego skoro już prywatnie to wybieramy się na 3D do Szczecina 21 stycznia. To dobry moment na robienie takiego USG :-D:-D:-D i oboej się nie możemy doczekać jak razem zobaczymy naszego Maluszka.

Jola466 na pewno wszystko się poukłada...z ciążą bliźniaczą jest na pewno trudniej...ale jak już są te Kruszynki na świecie, to o wszystkich trudach się zapomina...zobaczysz...szybko zleci....:-D;-)

Ech...najchętniej napisałabym do każdej z Was...ale tak się nie da...chyba bym do rana siedziała.. :baffled: Ale każdą jeszcze raz pozdrawiam i do jutra!!!
 
Okruszku, nie wyobrażam sobie aby nie było Cię na forum zamkniętym, jesteś tam wręcz niezbędna :tak::-D
ale jak pisałam wcześniej, ,mam nadzieję że nikt nie opuści tego tematu a forum zamknięte będzie służyć tylko do opisania spraw większej wagi czy dodania osobistych fotek, a nie do pogaduszek o pogodzie i nastrojach. od tego mamy nasz tętniący życiem temat główny [zalożony przez Maję33:-)]:tak:

Dziękuję Sheeppy za ciepłe słowa...Kochana jesteś....mam nadzieję, że tak będzie jak piszesz z tym głównym wątkiem. :-)
 
dziewczyny nadążyć za wami to trzeba mieć tempo nie było mnie od 17 a tu aż tyle nowości :szok:

Witam wszystkie nowe majóweczki i nie tylko im nas więcej tym ciekawej ;-)

mnie coś zaczął brzuch pobolewać paskudnie, wogóle popołudniu było mi słabo :-( mój M zastanawia się czy rano nie zabrać mnie na usg abym się troszkę uspokoiła, zobaczymy jak potoczy się nocka, ale coś czuje że nie ciekawie, a no-spe już brałam i nie pomogło za wiele :-(
Mykam spać
 
reklama
Do góry