reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hej patusia ja tez mieszkam obok Belfastu jakies 10 mil... czemu cie tu juz nie ma???



Jola466 i PAULA 7 -miałam podobną sytuację jak mieszkałam w UK Pseudo przyjaciele z ktorymi mieszkałam wraz z wtedy jeszcze chłopakiem tak dawali w cztery literki że postanowiłam wrócić do polski zero przyjaciół od serca tylko cios za ciosem .Ciężko było wynająć coś odpowiedniego dla nas i przede wszystkim maleństwa i postanowiliśmy wrócić do polski. Cieszę sie ze tak stało Mieszkaliśmy w Belfaście
Jola -Ale ty masz nas i na nas zawsze mozesz liczyć- mamuski i przyszłe mamusie
 
reklama
jola446- nie martw sie trzymam za ciebie kciuki i licze ze wszystko bedzie ok... no troszke mialas tych przerzyc ale nie ma tego zlego co by na dobre wyszlo...
princesstopik- dobranoc milej nocki....
 
Patusia 44- dziekuje za mile slowa- ja naprawde czuje sie tu baaaardzo samotnie- mam wspanialego meza, ale brakuje mi przyjaciolki. No i teraz ja sobie pomysle o swietach to az lzy do oczu mi sie cisna:baffled:.
 
patusia- to sie nie zmienilo jest tak dalej... pseudo... tylko jak trzeba pomocy to wiedza jak do ciebie przylgnac gorzej jak ty jej potrzebujesz... znam to nie od dzis... tak jest ze wszystkimi...
 
Paula7- fajne z was dziewczyny:tak:, mimo tego ze co dopiero tu sie udzielam, to juz tyle milych slow. Dziekuje. A tak wogole to cala moja historie opisana mam dokladnie na watku : kwietniowe blizniaki:
 
Mi to nawet sie nie chce pisac o tych wszystkich pseudo, niestety Paula 7 ma racje jak ktos potrzebuje pomocy od ciebie to zawsze wie jak i gdzie nas znalezc. Szkoda ze ja nie potrafie tak wykorzystywac ludzi- a moze i nie szkoda bo przynajmniej nie mam zadnych wyrzutow sumienia:tak:
 
Jolu jestem dobrej myśli czekam na twojego posta po wizycie w szpitalu na usg, ja w czwartek ide na to samo badanie i też przezywam moze dzidzia uroni rąbka tajemnicy bedęe wiedzieć czy to ta wyśniona Emilka bo synuś już jest
 
dziewczyny, dzięki za nominację, ale ja jak wiecie pewnie będę musiała mieszkać nie-wiadomo-gdzie i nie wiem jak długo będę miała stały dostęp do internetu... dlatego na pewno ktoś będzie musiał mnie zastąpić...
hanana5, oczywiście zapomniałam o Tobie wybacz :zawstydzona/y: a i jeszcze Karjoka

gratuluję mamusiom, które mają wymarzoną płeć, ja mam synka i marzę o córeczce ale w brzuszku fika drugi synek. byłby cudownym prezentem dla taty dzidzi, ale ech.. :-(
 
reklama
Patusia 44- zycze ci zeby to byla dziewczynka. U nas okazalo sie ze beda dwie dziewczynki- a moj maz tak bardzo chcial syna- no ale jak sie dowiedzielismy ze p;odejrzewaja ze cos jest nie tak to nawet nie potrafimy sie cieszc. Bo teraz to najwazniejsze aby byly zdrowe. A tak wogole to u nas jedna z dziewczynek tez bedzie Emilka.:tak:
 
Do góry