reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009



blank.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patusia44, ja mam synka Nikodema, tak jak Paula7, tylko mój w lutym będzie miał dopiero 2 latka. a w brzuszku miał być Filipek, ale jako że jestem ciężarna i mam humory, to przestało mi się to imię podobać, i będzie Szymuś :tak:
 
Jolu śliczne imionka wybrałaś !!! uciekam już, bede jutro czekać na wieśći od was Buziaczki trzymajcie sie cieplutko ( mi dzidzia właśnie tańczy w brzuszku )
 
patusia- no tak zapomniakal jeszcze o jednym dziecku (M) a pieska tez mialam Labladora ale niestety musialam go oddac bo Nikki mial uczulenie... a byl taki slodziutki... szkoda...
 
patusia- no tak zapomniakal jeszcze o jednym dziecku (M) a pieska tez mialam Labladora ale niestety musialam go oddac bo Nikki mial uczulenie... a byl taki slodziutki... szkoda...

na przyszłość kup yorka na włosy idealny piesek dla allergików nie uczula budowa włosia zbliżona do ludzkiego

Sheeppy mamy dzieci w bardzo podobnym wieku Mój Oliver jest młodszy o miesiąc od twojego a teraz dzieci znów nam sie urodzą podobnie hehe bo jesteśmy obie w 17 tyg ciąży no ja zaczne 17 w czwartek i w czwartek moze dowiem sie ...
 
No z imieniem to my mamy dosc wielki dylemat, jakos nie potrafimy dojsc do porozumienia z M w tej sprawie :dry: Jak mnie sie jakies podoba, to jemu nie i na odwrot :rolleyes2: No i jeszcze co mi powiedzial, ze jak to jest chlopzyk to bedzie Tomek ha no i bede miala dwoch Tomaszkow w domu :-p
 
mójM był dzisiaj ze mną na usg jak macie możliwość to zabierajcie ich ze sobą :-D



ł



Och moj M byl tak wzruszony ze za kazdym razem mial lezki w oczach :happy2: jak do tej pory bylismy 3 razy na USG i nie opuscil ani jednej wizyty :-)

Wogole stwierdzil ze dzidzia jest JEGO a jak chce miec swoja to musze se druga zrobic hehe, ale wiem ze tak gada bo w koncu bedzie tatusiem, tyle czekalismy na ten moment:-( ale w koncu jest :-)
 
reklama
Ja też bym poprosiła o dopisanie mnie do wątku zamkniętego. Tak jak wiele dziewczyn, ja też czytam codziennie, ale niewiele się udzielam. Oswajam się ciągle, uczę kto jest kto i trochę się wstydzę :-) Mam nadzieję, że forum zamknięte mnie trochę ośmieli. Tymczasem pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego wieczoru i nocy :happy:
 
Do góry