reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Dziewczyny, czy któraś z Was jest ze Starogardu Gdańskiego lub okolic? Mieszkam tu od niedawna i nie znam tutejszych lekarzy, szpitala itp.:sorry2:
 
reklama
Krystyna, bardzo sie ciesze ze wszytsko jest ok! :tak: No cóż, co do ilości kilogramów na plus to możemy podać sobie rękę ;-):sorry2:

Ja jak już wcześniej wspominałam równiez mam męczące sny...:crazy: a wczoraj to juz bałam sie usnąć żeby mi sie nic strasznego nie przyśniło... ciagle zagadywałam meza az sie na mnie wkurzyl bo musial rano wstawac do pracy...
Na szczescie nie snia mi sie smutne rzeczy zwiazane z dzieckiem... ale trupy, wojna, uciekanie przed kimś albo barykadowanie sie w domu to norma :szok:

Co do spania na brzuchu to chyba zaczne znowu tak spac skoro moze to pomoc z tym tylozgieciem... chociaz wydawalo mi sie ze lekarz mi mowil ze macica do ktoregos tam tygodnia powinna sie sama odgiac... no niestety niezbyt uwaznie go wtedy sluchalam bo niepamietam jak to mialo byc :sorry2:
 
kisia witam Cię serdecznie wśród majóweczek !!! :-)

krystyna 30 cieszę się razem z Tobą że wszystko ok i u ciebie isabela też tak będzie!!! :tak::-D:-)

malgoss Kurde kiedy ja muszę coś zjeść na noc bo mnie tak ssie...:-D

tyłozgięcie: macica powinna się sama wyprostować ale czasami trzeba jej pomóc.. u mnie właśnie tak było.. dopiero w tamtym tyg mój gin powiedział ze już jest tak jak powinno:-D

no i zimno!!!!!!!!!!wrrrr!!!!!!!!!!!
 
Witam wszystkie nowe Mamusie majowe :-)

Ja na szczęście śpię raczej spokojnie, choć nie ma nocy bym nie wstawała do wc :sorry2:
Co do picia i jedzenia, jestem tego samego zdania co Isabela... :-)
Ja osobiście mam problem, by w ciągu dnia wypić choćby litr :-( nie wiem czemu tak jest, ale nie wchodzą mi płyny w takich ilościach jak powinno się pić, co gorsza nie lubię za bardzo wody mineralnej w chłodne dni, zastępuję to sokami i to różnymi - domowej roboty, ale i te w kartonach. Staram się zwracać uwagę co jest napisane na opakowaniu i wybieram te najlepsze, ale nie chcę się zmuszać do picia wody, bo będę piła jeszcze mniej, a to chyba jeszcze gorsze. :sorry2: Tak czy owak musi być to coś ciepłego, bo w przeciwnym razie strasznie mi zimno i odrazu boli mnie gardło. Tak mam od kilku lat.
Co do cytrusów, to też miałam wątpliwości, ale lekarz powiedział mi, że w ciąży nie ma przeciwwskazań, jedynie przy karmieniu powinno się ograniczyć lub odstawić.
Jednak jak ostatnio zjadłam 4 manadrynki to dostałam wysypki...więc chyba tym razem przesadziłam...:baffled:
Za to mam napady od kilku dni na budyń i jest to moja kolacja .... pyszne...:-p

Krystyna30 bardzo się cieszę Twoją radością...super wiadomości :-D
Isabela trzymam kciuk za Twoją Kruszynkę.....i na pewno u Ciebie też będzie wszystko dobrze :-D

Pozdrowienia dla wszyskich Mamusiek ;-):-);-)
 
hej
Tyle kciukow dla Isabeli, musi byc ok!!!!
Mam nadzieje ze u wszystkich bedzie wszystko ok!!!!i zrobimy kiedys spotaknie wszystkich majoweczek!!!;-)
pozdrawiam
 
hej
wracając do tematu kompotow i sokow...moj mężuś sie tyle nasluchal ze dzis zrobil kompocik jablkowy.....dzieki za zdrowe wskazowki!!
 
miksza- to przestan uzywac tego kremiku i moze poszukaj cos dla skory wrazliwej to z pewnoscia ci sie polepszy i pomoze..pozdrooooooo
kisia- witam cie serdecznie w naszym gronie i zycze spokojnej ciazy
krystyna 30-to super ze u ciebie wszystko w porzadku cieszesie razem z toba
katarzyna83- ja tez mam straszne koszmary ale staram sie myslec pozytywnie i tobie tego zycze zobaczysz wszystko bedzie ok....
okruszek.emi- no ja tez niestety musze duzo pic i to w dodatku 2 litry dziennie wody albo soku wykoncze sie bo mi tez niewiele wchodzi...pozdroooo

A tak na marginesie strasznie mnie swedza piersi smaruje je kremem ale nie starcza juz miejsca na ich przyrost...hehehe no to sie zaczyna
 
reklama
kasica212 suuuper!!!:-) Nie ma to jak "popodgladac" troszke swoje malenstwo w brzuszku, no nie?!:-D

A ja dzis bylam z rana na pobieraniu krwi, 4 strzykawki mi pobrala, bo rozne badania musialam miec robione, no i portfel niestety oproznil sie mooocno...:baffled: A jak wrocilam do domu to znow swiat mi zawirowal, duszno sie zrobilo i stracilam na chwile przytomnosc:szok::sorry2:,ale o tyle dobrze ze maz jeszcze byl w domu, a mial za sekunde jechac do pracy. Jakby pojechal 2 min wczesniej, to nie wiem co by to bylo, bo sama z Ola bym wtedy byla... Kurcze, niby te "drobne" omdlenia sa naturalne, lekarz mowi, ze w ciazy blizniaczej "wiecej moze sie zdarzyc", niz w pojedynczej,ale cos mnie to juz niepokoi troszke. No nic,w czwartek mam wizyte to popytam go jeszcze o to, no i ciekawe czy wyniki z krwi beda dobre:confused:Moze to jakas anemia, choc ostatnio mialam wszystko w normie..hmmm...
 
Do góry