reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam kochane. Chyba się uzależniłam od BB czytam Was nawet na urlopie(oczywiście w wolnej chwili);-). Zastanawiacie się czy można stosować algi przy karmieniu-odpowiedź tak.Skąd wiem.Bo akurat wczoraj pytałam kosmetyczkę i sama umówiłam się na jutro na zabieg w kapsule SPA:-).Kosmetyki z algami, kofeiną czy wyciągiem z Bluszcza też można stosować. Ja wypróbuję dziś Vacu Well podobno po serii zabiegów efekty zaskakujące(ujędrnianie,cellulit i wyszczuplanie).
Pójdę zobaczyć a co mi szkodzi :happy2:.
Pozdrawiam Was serdecznie z Trójmiasta.
Buziaczki dla maleństw:-D


tiaaa-na mamamatysie mozna zawsze liczyc.. Nie ma jak to "zastrzelic" z rana wszystkie na forum zabiegami SPA:tak::-D Takiej to dobrze:tak::-) Zartuje oczywiscie:-D
Odpoczywaj Kochana i korzystaj z czego tylko sie da - a pozniej opisz nam wszystko. Aaaa - i wypytaj Kosmetyczke o reszte kosmetykow i zabiegow, ktore mozemy spokojnie stosowac:happy2:
 
reklama
Aga mnie za cholere nikt nie zmusi bym sama w domu ćwiczyła :baffled::sorry2:
ja to muszę mieć takiego bata nad sobą - w postaci trenera i grupy ludzi która ze mną będzie ćwiczyć ;-) trener po to by dawał wycisk, a grupa ludzi po to bym się nie poddawała :tak:
oj ja to bym chciała na aerobik wrócić oj chciałabym (i inne ćwiczenia, jak kickboxing :happy2:)


barmanko - mnie juz lustro wystarczająco zmobilizowało, a waga tylko to potwierdza:tak::-)
Dzisiaj, z racji szczepienia Jagody, jesteśmy obie juz wyszykowane(tj. umyte, uczesane, ubrane, itp), wiec jak juz powrocimy do domku i uda mi sie uspac Mała - zaczynam serie brzuszkow i cwiczonka na nozki :happy2:

a na aerobic chcialabym powrocic we wrzesniu :)))
 
MAMA MATYSIA to prawda z tym Vacu Well ale minus jest taki ze trzeba czesto chodzic i przez dluzszy okres no i troche to kosztuje.... wiem bo moja siostra stosowala przed slubem, a pozniej pracowala w tym studio urody. efekty moze w kg nie byly rewelacyjne ale za to w cm TAK :tak::szok::tak: no i skora byla jedrna to praawda :-)
MILEGO WYPOCZYNKU :-)
 
Wiecie... Ja jednak wezwalam lekarza dzis do domu. Juz jestesmy po wizycie. Wszystko bylo fajnie do czasu kiedy Julka zwyczajnie wszystko zwymiotowala! Ale chlustalo z niej! Strasznie sie przestraszylam i zaraz wezwalam lekarza, bo auta tez nie mialam zeby jechac.
Powiedzialam Pani Dr (nasz lekarz na urlopie) wszystkie objawy: ulewanie, prezenie, kupa ze sluzem, caly poniedzialek na karmieniu. Powiedziala, ze to wszystko to typowe objawy jelitowe. Powiedziala, ze brzuch jest miekki, ale powiedziala tez, ze moze kolka. Kazala dawac espumisan i Dicoflor30, klasc Julke z nieco uniesionym tulowiem, nie na plasko i koniecznie na boczku w razie ulania. No i jeszcze kazala zrobic badanie ogolne moczu na wszelki wypadek. Wszystko (uszy, pluca, brzuszek) jej zbadala i jest OK. Tak, wiec to wszystko wina niedojrzalosci ukl. pokarmowego.
 
aropos vacu well ja to stosowalam i po tym ale po kilku zabiegach celluitu zero
tylko nie wiem czy to to samo bo ja mialam rowerek trzeba bylo pedalowac w prozni:)
 
Wiecie... Ja jednak wezwalam lekarza dzis do domu. Juz jestesmy po wizycie. Wszystko bylo fajnie do czasu kiedy Julka zwyczajnie wszystko zwymiotowala! Ale chlustalo z niej! Strasznie sie przestraszylam i zaraz wezwalam lekarza, bo auta tez nie mialam zeby jechac.
Powiedzialam Pani Dr (nasz lekarz na urlopie) wszystkie objawy: ulewanie, prezenie, kupa ze sluzem, caly poniedzialek na karmieniu. Powiedziala, ze to wszystko to typowe objawy jelitowe. Powiedziala, ze brzuch jest miekki, ale powiedziala tez, ze moze kolka. Kazala dawac espumisan i Dicoflor30, klasc Julke z nieco uniesionym tulowiem, nie na plasko i koniecznie na boczku w razie ulania. No i jeszcze kazala zrobic badanie ogolne moczu na wszelki wypadek. Wszystko (uszy, pluca, brzuszek) jej zbadala i jest OK. Tak, wiec to wszystko wina niedojrzalosci ukl. pokarmowego.

czyli mogę Was oficjalnie powitac w KLUBIE NIEDOJRZALOŚCI UKŁADU POKARMOWEGO :-D:-D:-D To co Dziewczynki - po Dicoflorku;-)?? Marze aby to ulewanie w koncu sie skonczylo:-( Chyba tylko My z calego Forum Majowkowego tak ostro borykamy sie z tymi ulewaniami i pawikami:-(

Przez ten uniesiony tułow mam schize, ze Mała bedzie "krzywa" w przyszlosci:baffled:

Ja na kolki mam Infacol - ale, ze prężeniom nie towarzyszy płacz-wstrzymuje sie przed jego podaniem.
 
reklama
Julka tez nie placze przy prezeniu dlatego ja nie jestem za zdiagnozowana kolka. Raczej stawiam na bole brzuszka poprostu....
Ide do niej, bo dzis znow mamy dzien karmienia 24/24
 
Do góry