reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Trzeba bedzie sprobowac... :tak:Nasmarowac sie kremem i wcisnac sie w pas. Goraco, czy nie goraco trzeba bedzie twardym byc a nie mientkim :-D

Gdyby ten moj pas nie byl taki ztargany (przez odchudzajace zabiegi), to bym w nim chodzila non stop. Mam wtedy taki fajny, plaski brzuch. Ze spodni nic nie wyplywa :-);-)
Ah....
Normalnie chyba bede sobie codziennie po kilku gosci zapraszac. Jak przyszla kolezanka, to Julka spi! Normalnie nie moge! Moze dzis jakis spacer przetestujemy. Bo wczoraj to gdzie na spacer z takim rozdarciuchem malym :sorry2::dry:
 
reklama
Moze dzis jakis spacer przetestujemy. Bo wczoraj to gdzie na spacer z takim rozdarciuchem malym :sorry2::dry:


tiaaa - a ja/My dzisiaj się nie nadajemy na jakiekolwiek wyjscie. Mała jest marudna do granic mozliwosci. Wlasnie podalam jej herbatke koperkowa, bo od wczorajszego popoludnia jeszcze kupki nie zaliczylysmy. Bączki są dośc czeste, ale "produktu" w pampersie brak - wiec trzeba pomoc dziecku. Nio a teraz spi, wiec mam szanse zrobic "cos" z soba, i wieczorkiem moze tez wyskoczymy na jakis spacerek :tak::happy2:
 
Ja słyszałam że alg nie można :confused2:, jak się karmi piersią. A tak bardzo chciałam iść:confused2:
a kto ci tak powiedział?

wiesz bo ja właśnie sprawdzałam ten balsam poporodowy o którym dziś pisała Słonko - i tam w składzie są zielone algi, i pisze że nie można go stosować od 4 miesiąca ciąży, i po porodzie, nawet w trakcie karmienia piersią...
więc się trochę pogubiłam :sorry2:
 
Witam

Ja tylko na chwileczkę, jest u mnie moja siostra więc nie mam za bardzo teraz czasu pisać, bo łazimy na spacerki:-)

Mam dziewczynki pytanie, jak z waszymi brzuszkami????
Mnie pozostał jeszcze sporawy brzuszek, dziś byłam w aptece i kupiłam pas poporodowy, ale pani powiedziała że jak 5,5 tyg. po porodzie to już mi nie pomoże, że brzuch taki zostanie.
Kurde, nie powiem wcieło mnie, zawsze wydawało mi się, że żeby spadł brzuszek potrzeba trochę czasu.
W sumie to od tego czasu to nie myśle o niczym innym tylko o tym przeklętym brzucholu:no:
 
tez uzywalam balsam poporodowy z Pharmaceris i jestem bardzo zadowolona (oczywisnie ja go uzywalam nie na tluszczyk tylko zeby pozbyc sie "dziwnej" skory) co do pasow to pisalam juz na kilku roznych watkach kiedy pojawial sie ten temat, ze one wrecz moga pogorszyc stan miesni jesli sie go nieodpowiednio stosuje. Jedyne, pewne efekty ( choc w jakims stopniu) zapewniaja tylko cwiczenia !!! nie kremy, nie pasy i nie zabiegi kosmetyczne !!! Dla leniuchow moge polecic stymulacje miesniowa ale jesli elektrody sa zle ulozone (np. przez osobe bez znajomosci przebiegu odpowiednich wlokiem miesniowych) tez efektow nie bedzie. Ja cwiczylam od pierwszego dnia po porodzie ( z racji zawodu wiedzialam jak to zrobic prawidlowo) oczywiscie nie byla to seria brzuszkow, ale systematycznie zwiekszalam intensywnosc i mysle ze brzuchol mam ok, a wystarczy tylko kilka minut dziennie :tak:
 
masz racje malinka - ja niestety chyba naleze do grona tych "leniwców" - jak juz mam chwilke dla siebie, to wole ja spedzic w laziencena umyciu sie, uczesaniu - o malowaniu nie wspomne..

Ale jeszcze w tym tygodniu ruszam z cwiczeniami - moja mama jest w lepszej formie, wiec zaopiekuje sie wnuczką przez 30 minut :)))
 
a kto ci tak powiedział?

wiesz bo ja właśnie sprawdzałam ten balsam poporodowy o którym dziś pisała Słonko - i tam w składzie są zielone algi, i pisze że nie można go stosować od 4 miesiąca ciąży, i po porodzie, nawet w trakcie karmienia piersią...
więc się trochę pogubiłam :sorry2:

Barmanka, wiesz co, mi chodziło o cały zabieg z alg (u kosmetyczki), że okłada się ciało i zawija taka folią, i nie można tego zabiegu bo podobno różne toksyny się wtedy uwalniają i zanim organizm je wydali to że niby jakoś to do mleka może przenikać.
Ale jaki efekt ujędrnienia i nawilżenia! Mi by się przydało bo tłuszczu nie mam, ale skóra widać że straciła na jędrności.:zawstydzona/y::dry:
A krem to chyba aż nie jest tak silnie skoncentrowany.
 
kurcze dziewczynki nie dam rady was nadrobic... jestem padnieta choc przy kubusiu nie ma duzo roboty bo jest grzeczniusi tfu ale .. jak sa te upaly to kubus spi bardzo niespokojnie, mieszkamy na 10 pietrze ostatnim takze wyobrazcie sobie jaka u nas sauna mimo otwartych okien,,ja chodze w majtkach i w gorze od stroju a i tak sie ze mnie leje nawet jak nic nie robie.. masakra..:// niech juz sie zmieni ta pogoda...
 
Aga mnie za cholere nikt nie zmusi bym sama w domu ćwiczyła :baffled::sorry2:
ja to muszę mieć takiego bata nad sobą - w postaci trenera i grupy ludzi która ze mną będzie ćwiczyć ;-) trener po to by dawał wycisk, a grupa ludzi po to bym się nie poddawała :tak:
oj ja to bym chciała na aerobik wrócić oj chciałabym (i inne ćwiczenia, jak kickboxing :happy2:)

m&m aaa już wiem o co ci chodzi, miałam takie zabiegi robione przed weselem :tak:
nakładano na mnie algi, zawijano w folie, leżałam sobie z pół godz i potem pod prysznic. smród takie że juhu - idąc ulica miałam wrażenie że ten smród ciągnie się za mną jak za skunksem ;-) ale ciałko po tym było mioooooodzioooo :-D:-D
 
reklama
Witam kochane. Chyba się uzależniłam od BB czytam Was nawet na urlopie(oczywiście w wolnej chwili);-). Zastanawiacie się czy można stosować algi przy karmieniu-odpowiedź tak.Skąd wiem.Bo akurat wczoraj pytałam kosmetyczkę i sama umówiłam się na jutro na zabieg w kapsule SPA:-).Kosmetyki z algami, kofeiną czy wyciągiem z Bluszcza też można stosować. Ja wypróbuję dziś Vacu Well podobno po serii zabiegów efekty zaskakujące(ujędrnianie,cellulit i wyszczuplanie).
Pójdę zobaczyć a co mi szkodzi :happy2:.
Pozdrawiam Was serdecznie z Trójmiasta.
Buziaczki dla maleństw:-D
 
Do góry