reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

olgha... wiem, że ty mi odpowiesz na to pytanie... dlaczego odmówiono mi przekłuwania uszu??? co ma ciąża do kolczyków??? Byłam wczoraj u kosmetyczki i powiedziała, że niestety, ale teraz mi nie przekłuje dopiero jak nie będę w ciąży :baffled:
a chodziło mi o dwie tradycyjne dziurki bo mi zarosły... :eek: w zasadzie ja tylko weszłam zapytać ile kosztuje przekłuwanie...
 
reklama
Confi - Gratulacje!!!

Wszystkim mamusiom życzę wiele miłości od swoich pociech i wiele radości z bycia MAMĄ:-):-)

A mój suwaczek pokazuje już, że jestem szczęśliwą mamą.. hehehe :-D
Tymczasem Patryk już w brzuszku nikogo nie chce słuchać..ani taty, ani mamy, ani nawet babuni, która przyleciała specjalnie do niego... :rofl2:
 
Nareszcie poprawia sie atmosferka na forum!

CONFI GRATULACJE! NAPRAWDE WIELKIE GRATULACJE ZA TAKIEGO DUZEGO CHLOPACZKA!

No to teraz i my zaczniemy juz rodzic.
Ja juz wrocilam, jak widac... Jestem przeszczesliwa i juz mi zlosc minela. Teraz za to mam wielkie, wielkie poczucie wdziecznosci dla tego lekarza, ktory mnie przyjal. Jak czekalam pod gabinetem, przyszla zdziwiona polozna i zapytala: "Czy jest Pani pewna, ze Pan doktor przyjdzie? On dzisiaj pracuje do poludnia w szpitalu." :eek:No to ja mysle sobie "Ladnie, pewnie go zle zrozumialam i powiedzial, ze to dopiero na jutro sie umawiamy!" :baffled:
ALE! Nie... Dobrze zrozumialam! :laugh2:Przyjechal z oddzialu do mnie. Fakt, ze skasowal mnie jak za zloto, ale przyjechal. Zrobil Julce USG i poprostu zdjal kamien z mojego serca! :-D:-) Zbadal wody, lozysko i Julke.
Wszystko jest w normie. Nawet dowiedzialam sie, ze zacisniete piastki sa objawem fizjologicznym swiadczacym, ze dziecko jest dobrze dotlenione! Kazal mi przyjsc w razie czego na KTG (oslabione ruchy, bole). Jak nie bedzie nic sie dzialo do czwartku to mam przyjsc, wlasnie we czwartek na KTG. Powiedzial, ze jak juz wtedy do poniedzialku nic sie nie ruszy, to zbada mnie na oddziale i wtedy postanowi co dalej. Takie konkrety to ja rozumiem!
Bosze... SWIETNIE sie czuje.
Jedyne co mnie zaniepokoilo, to jego stoicki spokoj i pewnosc kiedy mowil, ze napewno bedzie miala bite 4 kg. :szok:Wyszlo cos ponad 4, ale powiedzial, ze tak zazwyczaj trzeba troche odjac. :sorry:

No to kochaniutkie zycze aby Wam tez sie humorki poprawily jak i mi!
 
slonkoonline- no kochana ciesze sie ze u ciebie takie dobre wiadomosci......:-) przynajmniej jestes spokojna ;-)
 
Confi wielkie GRATULACJE

Super ze jej się udało piękny prezent na Dzień Mamy :-)
slonkoonline dobrze ze i Ty tez dziś dostałaś dobre wiadomości o zdrowiu Julki i kroków jakie masz podjąć.
Za godzinę ja mam wizytę i tez zobaczymy co powie może jak trochę we mnie pogmyra to się ruszy. Moja mama zaczęła miec skurcze własnie po badanich lekarskich tylko kiedys nie było usg wiec pognietli jej mocno brzuch

 
to i ja się dołączam do życzeń forumowych dla CONFI!!!!!! :-):-):-)
Aczkolwiek osobiście też już składałam JEJ gratulacje :-p
 
a teraz witam się Wami :-D:-D:-D właśnie wróciłyśmy ze szpitala:happy:

bardzo dziękuję WSZYSTKIM MAMUSIOM za cieplutkie życzenia, sms-y!!! :********************************

starsznie się za Wami stęskniłam i jestem bardzo ciekawa co tu sie działo pod moją nieobecność..:-D (postaram się w miarę szybko nadrobić)

mój poród przeszedł expresowo - ale to już wiecie..
w szpitalu pojawiłam się po 19:00.. badania, papierologia.. o 21:50 podali mi oskcytocynę.. znów KTG, później piłka, minęła północ.. a ja nadal na piłce.. w końcu kolejne badanie - sprawdzanie rozwarcia.. i ..00:30 wielkie darcie się Jagi na sali!!!

szczegóły porodu opiszę w odpowiednim dziale.. ale nie teraz..

Póki co wklejam moją Jaguchę po jakiś 8 godz. po porodzie:-D:-D:-D

macierzyństwo to niezły czad!!!
 

Załączniki

  • DSC00105.JPG
    DSC00105.JPG
    37,7 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC00119.JPG
    DSC00119.JPG
    41,4 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC00121.JPG
    DSC00121.JPG
    47,1 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC00122.JPG
    DSC00122.JPG
    42,1 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Helooo aga_k_m!

Super, ze juz jestescie, ale normalnie nie daruje Ci takiego szybkiego porodu i wylamania sie z terminu! Zartuje oczywiscie, tak troche z zazdrosci!
Sliczna masz rozowa Jagódkę :-D Wielgachne slipka ma i jak sie w obiektyw patrzy! Moze bedzie modelka?
 
Do góry