reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

NAJLEPSZE ZYCZENIA Z OKAZJI DNIA MATKI!!!!!!!
DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK.....TAKZE DLA TYCH W DWUPAKU:tak:
CZEKAMY Z WAMI
BUZIAKI
 
reklama
slonkoonline- tak 50 zł i ma naprawde wypasiony sprzet do 4d, fakt ze jak juz robic ci komplekosowe badanie 4 d z nagraniem to bierze 120 zł, ale tak normalnie za wizyte to 50 i tez przelacza na 4d pokazuje buzke itd jak uda mu sie uchwycic jakies fajne ujecie to wydrukuje bez problemu
 
slonkoonline- tak 50 zł i ma naprawde wypasiony sprzet do 4d, fakt ze jak juz robic ci komplekosowe badanie 4 d z nagraniem to bierze 120 zł, ale tak normalnie za wizyte to 50 i tez przelacza na 4d pokazuje buzke itd jak uda mu sie uchwycic jakies fajne ujecie to wydrukuje bez problemu

No to jak ja poszlam robic USG 4d. Samo USG zaplacilam 200zl. i to jeszcze bylo z rabatem! :confused2:
 
SUPER, SUPER!
Udalo mi sie! Na 13 ide do lekarza. Bede tez miala zrobione USG. Przebada mnie i pozniej ewentualnie mam isc na KTG.
Bosze... No i nawet zwolnienie mi moze wypisac na 7 dni jeszcze.
Zupelnie inna rozmowa, az sie chyba poplacze ze szczescia!
Zaplace, ale chociaz bede wiedziala co i jak sie dzieje z Julka!
No to i ja sie w takim wypadku musze wziac za doprowadzenie do kultury.

BUZIAKI! I do zobaczenia wieczorkiem... :-)
 
slonkoonline- to super, czekamy na wiesci- powodzonka, zebys chociaz ty jedna przyszla z optymistycznymi wiadomosciami
 
Slonko życzę powodzenia. Fajnie, że dostaniesz L4. Mam nadzieję, że 7 dni wystarczy i będzie już po wszystkim, a przynajmniej całe 20 tygodni macierzyńskiego zachowasz.
 
reklama
DZIEWCZYNY WIADOMOŚĆ OD CONFI

mamy już naszego maluszka, urodził sie dziś o 11.40. Waga 4100, 61 cm długi 10 pkt. Jest cudowny a ja zmęczona, ale szczęsliwa . Tatuś spisał się na medal, gdyby nie on nie dałabym rady. Pozdrawiamy :)
 
Do góry