reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Helooo aga_k_m!

Super, ze juz jestescie, ale normalnie nie daruje Ci takiego szybkiego porodu i wylamania sie z terminu! Zartuje oczywiscie, tak troche z zazdrosci!
Sliczna masz rozowa Jagódkę :-D Wielgachne slipka ma i jak sie w obiektyw patrzy! Moze bedzie modelka?

slonko - no wiem, wiem.. ja naprawdę chciałam urodzić 26.05 (czyli dziś), a tak w ogóle to marzyłam o majowym terminie -bo przeciez nie miałam żadnych objawów...
Nawet położna się śmiała ze mnie po porodzie, że gdybym nie "świrowała" z lewatywką (o którą poprosilam na własne życzenie - baaa nawet kupiłam sobie zestawik) - to Mała urodziła by się 22.05.. Niooo..

A Jaga po wyjściu ze mnie była dosłownie jagodowa..

Joannn - Kochana co do moich wód.. one się tak sączyły powolutku (odchodziły mi z czopem), że niedość, że na piłce wiecznie ze mnie wyciekały, to i po wyjściu Małej ze mnie chlusnęła reszta na pół porodówki (zachlapując wszystko wokół - mój M nie może się nadziwić/"przeżyć" tego widoku, hihihi). Cieszę się, że byłam do samego końca w pełni opanowana... Jakbym miała błąkać się po szpitalu przez te wszystkie godziny.. to bym ześwirowała... A tak - 21:50 - oksytocyna, 00:30 poród (przy 3 skłonach i chyba 7-9 parciach)..
 
hej dziewczyny 17 maja o 12;50 urodziłam śliczną córeczkę Roksankę,waga 3975,długość 57.termin miałam na 15 ale niunia się nie spieszyła.Poród szybki,ból do zniesienia.o 10 na porodówce, godzina formalności,o 11 pompa i 12;50 Roksanka już była z nami:))))))))))
 
Confi aaaaaaaaaa jak super,
moje gratulacje!!!!


ale masz piękny prezent na Dzień Mamy, normalnie pozazdrościć tylko!
a jaki duży ten twój chłopczyk, pomijając wagę, 61 cm długości fju fju szacuneczek, gdzie on ci się tam mieścił? :rofl2:
 
aga_k_m jak miło cię widzieć :-D :-D
hihi ale ta twoja Jaga ma czuprynke, wypasik normalnie ;-)

kochana moje dziecie też było jagodowe jak się ulęgło ;-) i właśnie za kolor skórki dostał -1 pkt Agpar :-( ale po paru godzinkach skórka była normalna, potem różowa jak u świnki, a teraz blada jak u normalnego ludzia :rofl2:

ja miałam wcześniej przebijane wody płodowe, ale potem jak skakałam na piłce to te wody jeszcze się ze mnie lały :baffled: sporo ich miałam... dlatego taki wielki brzucholek miałam :szok:

ale wam zazdroszczę że tak krótko parłyście... bo szczerze powiedziawszy ja parłam 50 min i myślałam że pod koniec to ducha wyzionę :crazy: masakra normalnie :-p
 
aga_k_m fajniutka Twoja Jagoda taka śmieszna na tych zdjęciach:-) poprostu UROCZA

Wizyta u gin wyglądała następująco:
Pan doktor tak mnie zbadał na fotelu ze aż położna zajrzała do gabinetu tak się darłam :szok:- myślała ze mi dziecko na żywca wyciąga. Chciał sprawdzić co i jak i ciągle mówił ze mam się odprężyć:eek:.......ciekawe jak, jak ktoś gmyra w Tobie.
Może to badanie cos uaktywni w sprawie porodu
Ogólnie mówiąc wszystko dobrze.
Jutro mam jechac do szpitala na usg i ktg i podejsc do niego w szpitalu z wynikami i wtedy podejmie decyzje. Powiedział ze nie chce mnie przeterminowac dłużej jak 3-4 dni.
Wiec moze na weekend wyladuje na wywołaniu....
to tyle wieści :tak:
Śpijcie dobrze Mamusie.....
 
czec dziewczynki!!
za cholere Was juz nie badrobie!!!nie mam pojecia co u Was sie dzieje poza tym ze prawie wszystkie mamuski maja dzis swoj dzien:)) i prawe wszystkie majowe mamusie juz urodzily!:)
ja tez, nie bylo to 30 jak w planach ale 7 maja , mamy piekna Oliwcie:))napisze wszystko jutro bo dopiero neta podlaczylam i tak na szybkiego chcialam sie pochwalic:))
pozdrwiam!!
 
Dzien dobry! po dobrej nocy.... :-)

Wczoraj z mezem probowalismy wywolywac porod, za pomoca jednego z 4 "S". Troche mnie brzuch pobolal w nocy i nic poza tym....:confused2: Jak nie urodze do jutra to jade do szkoly z wnioskiem o przyjecie tematu pracy dyplomowej. Mialam nadzieje, ze juz urodze i bedzie mogl to za mnie zalatwic maz, bedac juz na urlopie. :sorry: Zastanawiam sie jak to zrobic... Najgorsze, ze prawdopodobnie bede musiala wziasc ze soba matke! Kuzwa! Hmm.... Bede musiala z nia z godzine siedziec w aucie! Ło matko!:baffled::eek:

Brzydula obejrzana, wiec ide jakies sniadanko zrobic.
 
reklama
ela1910 i mamaBartusia GRATULACJE! To teraz tylko pociechy z potomstwa zyczyc trzeba :-D

ankzoc i TILI pojechalycie rodzic moze?

No jak tylko ja zostane na koniec to sie pochlastam!
Ide jednak cos zjesc.
 
Do góry