reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Rysica ja na początku bylam 6 razy chora a Sebus ok... wiec nie martw się. Proponuję czosnek, możesz syrop prawoślazowy, mnie ten syrop co Kasiurek pisala nie pomagał... a kupe kasy kosztowal, ale może Tobie pomoże. Możesz wszystko co z wit. C czyli jakaś rutinacea itd do tego mozesz jakieś witaminki rozpuszczalne...na wzmocnienie

ide z M oglądac film do konca... jestem padnięta... Sebus tylko mama wszędzie ja... spac ze mną, na rączki mama boje sie, ze sie sytuacja powtórzy... ale nie ma serca :/
jakoś czuje, ze owu nie było... bolą mnie strasznie jajniki...tzn moze nie aż tak strasznie, ale jednak czuje i macica mnie boli ?? tego nie kumam bo zawsze bolała mnie podczas @
 
reklama
Kasiurek - dziękuję, już posmarowałam, nic nie widzę, bo to taka gęsta maść ;P ja odruch zamykania oczu daaawno zwalczyłam! OD 10 lat noszę soczewki kontaktowe ;]
idę spać! Dobranoc kochana i dziękuję :*

Pajkaa - syrop prawoślazowy! DZIĘKI!!! ja w tej ciąży jakaś mało myśląca jestem...
 
rysicanie ma za co po my sa tu ;> moze dzidzi anie lubi twoich soczewek ;p hahah (nie mialo byc smieszne) jak czytam opinie roznych lekaryz i ludzi to mowia ze neomecyne mzoesz stosowac 3-5 dni 2-3 razy dziennie po ociupincie , jest bezpieczna bo miejscowa w sensie dziala na oko ;p nie wolno areozolu ale jakos nie widze zeby ktos se psikal cos do oka ;p tak wiec mysle ze powinno byc ok ;]to jest jeden ze slabszych antybiotykow wiec bedzie dzialac; ]


moj syn mial tez zapalenie spojowki ale oczywiscie mysleli ze ma zatkany kanal lzowy 3 dni smarowania neomecyna i oczko nie ropialo ;]


ja tez spadam dobranoc
 
Pajka pwoiem Ci ze Aleks tez dzis mial ciezki dzien, L. na miescie zalatwial sprawy, a ja malego nosilam... No, ale poki co chyba wszystko ok... mam nadzieje. Czasem nie ma innego wyjscia.

...cos czuje ze mdlosci ustepuja poooowolutku :-)

IiM jak wyszly ciastka? :-D
fioletowa masz ten przepisik dla mnie? :-)


Dziewczyny ja ide spaac, dobranoc Wam wszystkim :-)
 
Ostatnia edycja:
Ooo, niedziela rano i wszyscy jeszcze spia :-) ja juz nie... Aleks poszedl spac o polnocy i wstal o 6....... :p i pelen energii... ;-)

...a u mnie po dwoch dniach bez mdlosci, niestety dzis wrocily :/ :-(
 
Dziewczynki, dziekuje ! Kasiurek dxis juz lepiej po posmarowaniu neomycyna ;) znacznie lepiej! Jeszcze tylko cos na gardlo dla ciezarnych, ale to jak wstane to poszukam. Chyba sie bez lekarza obejdzie a przynajmniej bez okulisty.
 
witam sie
Rysica
ja na gardlo stosowałam hasco sept, mozesz tamtum verde nie mozesz za to cholineksu i tymianku i podbiału:tak:

ja ledwo mowie tak mam zainfekowaną tchawicę :/ ale tempke mam normalnie pod pachą 36 wiec dzisiejszy skok nie spowodowany chorobą
 
reklama
rysica- wyslij meza po halsy lub po propolki ;p aczkolwiek ja wole halsa ;] no i syrop czosnkowo cytrynowo miodowy i bedzie gita 3 razy dziennie po dwie łychy i po 2 dniach zniknie wszystko ;] a i tantum verde ale to chiwlowe bo zniecuzla gardizol i tyle ;p

a ta neomecyne smaruje do 5 dni max ;p


u nas niedziele leniwa jak soboto w domu burdel jak nie wiem ale jakos o dziwo !! mnie to nie przeszkadza ?!!!! hahaha
 
Do góry