reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
Iza fajnie, ze jesteś :)
na razie masz źle ustawioną granicę wyższych temperatur :tak: poczytaj pare postów wstecz Rysica mi to tłumaczyła:tak:


IiM kurde myśle, ze mialaś 14 dc tak mi sie wydaje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja też nie za bardzo. ale cos czuje ze teraz pora na maltretowanie malzonka.

Ale pewnie powinnam się zabrać za sprzątanie:crazy: Po powrocie z pracy zastałam w domu istny sajgon. Kuba siedział z babcią a potem z mężem- no a przecież wnusiowi się nie odmawia:baffled:
 
Właśnie tej granicy nie czaję. Musze doczytać. Albo udam się na przeszkolenie. Rysia mogłabyś mi na priv wyłożyć jak krowie na rowie
 
Iza dobrze myslisz wg mnie powinniście działać :)

rysica mi tak napisąła

Bo skokiem można uznać pierwszą temperaturą wyższą o 0,05 lub więcej od ostatnich 6 temperatur. Zaznacz granicę wczoraj to zobaczysz o co chodzi :)

wejdz na mow wykres to bedziesz wiedziała o co chodzi:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Iza dobrze myslisz wg mnie powinniście działać :)

rysica mi tak napisąła

Bo skokiem można uznać pierwszą temperaturą wyższą o 0,05 lub więcej od ostatnich 6 temperatur. Zaznacz granicę wczoraj to zobaczysz o co chodzi :)

Ale ja mam ją zaznaczoną na wczoraj. A dzisiejsza jest zaburzona.
 
ale jeżeli jest zaburzona to nie bierzesz jej pod uwage :tak: to tak jakby jej nie było... musisz czekać na potwierdzenie owu, czyli 3 wyższe chyba dobrze pisze jak nie to mnie poprawić...

dziewczyny kurde
Kasiurek pytałaś dlaczego jestem między młotem a kowadłem...
właśnie dlatego, ze nastąpił podział :-( wszystkie Was lubie, jedne mniej jedne więcej i trudno mi jest w tej sytuacji :-(

zmykam na the voice of poland
 
reklama
CZesc!
Moge i ja sie tutaj przywitac??
Sledzilam co sie dzialo,ale jak juz pisalam na tamtym watku- z racji tego,ze jestm swieza u Was,nie odzywalam sie,bo to nie moja dyskusja,nie moja sprawa. A przykro mi sie zrobilo, bo fajnie mi z Wami i teraz ne wiem jak sie zachowac,a z Mou tez nie mialam zadnych zgrzytow,jak z zadna z Was z reszta.

Ale skoro jestem swiezo zafasolkowana(!!),to dolacze tez tutaj,co Wy na to??

Jestesmy u moich rodzicow na weekend,zeby froby obskoczyc,wiec tylko zerkam na neta czasem. W tyg bedzie napewno wiecej czasu. Luteine juz lykam:))

Aaaaa no i Pajkaa,ja licze na to,ze bedziesz ciezarowka zaraz po mnie!! bedziemy szly leb w leb!


Dziewczyny,a ja chyba codziennie bym testy robila,zebysie przekonywac,ze to serio ciaza i za kazdym razem jak ide do kibla to sie boje czy sie krew nie pojawi! SERIO za kazdym razem! Boje sie uwierzyc w to malenkie szczesci. Ale piersi dalej bola jak skurczybyk,brzuch pobolewa jak wczesniej,wiec chyba to dobrze. No i jak kiedys ktoras z Was napisala-moglabym nawet rzygac,bo bym wiedziala,ze wszystko jest ok!!!! :)))))
 
Ostatnia edycja:
Do góry