reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
iza:) i ana witajcie na naszym watku i rozgosccie sie :-) wszystkie staraczki mile widziane :-)
ja sie na wykresach nie znam iza, ale mmay tu ekspertki wiec nie zginiesz ;-)
 
ja sie wypise z tad hahaha nie umiem nadazyc .

pajkaa dlaczego podzial ? e tam udzielaj sie tu i tu ;] przeciez nie mamy po 3 lata zeby sie z toba nie bawic haha tak wiec bier zabawki i z naszej piaskownicy :-p


witamnowa stara mame ze taqk powiem
 
Dziewczyny, a ja się boję
boję się bo nie dość, że tę opryszczkę mam na ustach i zapalenie spojówek na prawym oku, to i lewe mi zaczyna łzawić!!!! Ja się załamię, jak będę miała w obydwu. A jeszcze mnie coś w gardle zaczyna drapać!!! Jak się do tego wszystkiego jeszcze rozchoruję, to nie wiem co będzie, boję się o dzidziusia czy przy tylu moich chorobach naraz sobie poradzi.. Cholera, że też do mnie zawsze się musi coś przyplątać!!! Czy ja nie mogę być po prostu zdrowa?!?!?!?!
Boję się
Jutro jedziemy do jakiegoś pewnie szpitala z dyżurem okulistycznym, bo z okiem coraz gorzej, albo jakiejś kliniki okulistycznej otwartej w niedziele. Przysnęłam dziś w dzień to później go otworzyć nie mogłam!!!
 
Dziewczyny, a ja się boję
boję się bo nie dość, że tę opryszczkę mam na ustach i zapalenie spojówek na prawym oku, to i lewe mi zaczyna łzawić!!!! Ja się załamię, jak będę miała w obydwu. A jeszcze mnie coś w gardle zaczyna drapać!!! Jak się do tego wszystkiego jeszcze rozchoruję, to nie wiem co będzie, boję się o dzidziusia czy przy tylu moich chorobach naraz sobie poradzi.. Cholera, że też do mnie zawsze się musi coś przyplątać!!! Czy ja nie mogę być po prostu zdrowa?!?!?!?!
Boję się
Jutro jedziemy do jakiegoś pewnie szpitala z dyżurem okulistycznym, bo z okiem coraz gorzej, albo jakiejś kliniki okulistycznej otwartej w niedziele. Przysnęłam dziś w dzień to później go otworzyć nie mogłam!!!
a masz neomecyne moze ??? najlepsze na oko !!!
 
mam
ale przeterminowaną :/ no i neomycyna to antybiotyk...
Fajnie - na ostry dyżur okulistyczny muszę jechać aż na Szaserów, a tam jest tak wielki szpital, że aż mi się odechciewa...
 
ryska a dawno temu sie przeterminowala ? jelsi trzymasz w lodowce to moze byc jelsi do miesiac jest przeterminowana. Obawiam sie ze na zapalenie spojowek nic innego jak antybiotyk i pewnie neomecyne nie odstaniesz ;/lepszy taki co posmarujesz oko niz taki co bedziesz łykac. A kliniki okulistycznej kolo ciebie nie ma ?
 
Kasiu - nie trzymałam w lodówce - zaraz zobaczę dokłądnie

jednak nie! jeszcze rok ważna! zaraz przeczytam w ulotce jak to jest w ciąży.
DZIĘKI KASIUREK!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Kasiu - nie trzymałam w lodówce - zaraz zobaczę dokłądnie

jednak nie! jeszcze rok ważna! zaraz przeczytam w ulotce jak to jest w ciąży.
DZIĘKI KASIUREK!!!!!!!!!
nie ma za co posmaruj na noc te chorsze oko taka ciupinka tylko wsadz masc do oka nie na oko - troche trudno bo odruch zamykania silny ale pomoze zobaczysz!!




kurde wlasnie sie dowiedzialam ze koleznaki maz nie zyje, ze dzis byl pogrzeb, kiedys sie z nia kumplowalam jak miala innego faceta (w sumie to kolega -byly- mojego meza, przez nia sie poklocili) ale i tak sozk dopiero co za niego wyszla chyba w lutym '10 a teraz nie zyje ;/ szzzzzok
 
reklama
Rysica na prawie kazdym antybiotyku pisze ze nie dla kobiet w ciazy, ale prewencyjnie, czasem warto jednak wziac, bo wiesz ze nie bedzie mial wplywu a Tobie pomoze. Kurcze mam nadzieje ze Ci pomoze :/ takie dolegliwosci przy mdlosciach to dopiero...
 
Do góry