reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
dobra, jako, że zaraz stymulacja zbieram informacje: jakie dolegliwości mogą mnie czekać? :D
Ból głowy, migrena, brak energi, gorsze samopoczucie, wstręt do igieł 😅(ja to długa miałam stymulację jął tu tak patrzę), później to ciągniecie jajników (bólem bym tego nie nazwała ale moje potworki na koniec dawały w kość)
 
Dziś byłam na punkcji, było nas 7 w kolejce. Że byłam pierwsza to co nie co podejrzalam ( dodatkowo to moja druga punkcja). Największy "problem" jaki był z pacjentka to że płakała po wybudzeniu bredząc coś o jakimś jedzeniu i nie docierało do niej że jest ok zabiegi 🤣 nie mogła się uspokoić 🤣
Plus jeden niewielki spadek ciśnienia - wyrównany małą tabletką.
Śmiejesz się , ja odzyskałam świadomość jak leżałam już w lozku i podpinały mi kroplówkę 😅 jak pielęgniarce anez. zadałam pytanie to niewzruszona ze tak się ma po tych lekach
 
Ból głowy, migrena, brak energi, gorsze samopoczucie, wstręt do igieł 😅(ja to długa miałam stymulację jął tu tak patrzę), później to ciągniecie jajników (bólem bym tego nie nazwała ale moje potworki na koniec dawały w kość)
Potwierdzam, ja w dzień punkcji już nie mogłam normalnie chodzić, miałam 16 pęcherzyków
 
reklama
W ogóle dziewczyny zaczynam cykać się punkcji, jakoś mnie przestraszyła tymi krwawieniami lekarka 🫣 Mam nadzieję że to na prawdę rzadkość. Czy są tu dziewczyny które miały punkcję i opowiedzą o wrażeniach? Może nie taki diabeł straszny 😉
Witam mialam punkcie wykonana w holandii powiem tak , tam nic nie dawaja na znieczulenie bo twierdza ze osłabia się pęcherzyki tylko dostalam paracetamol i to wszystko zabieg trwał ok 30 min bol straszny przez cały czas zabiegu ale później tylko delikatne plamienia i nic mnie pozniej nie bolało normalnie funkcjonowałam tu w Polsce jest o tyle dobrze ze jest znieczulenie zaczynam od nowa cala procedurę ale w Polsce pozdrawiam cieplutko
 
Do góry