reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
Ollena fajnie ze widzieliscie Wasze dzieciatko na usg, ale ja bym nie przesadzala ze chlopiec bo tak wczesnie to jak dziewczyny pisza wszystko wyglada podobnie ;-)
Kasiurek - ja juz pisalam ze watek Rysicy spowodowal ze ja sie tez dokladnie badalam w pierwszej ciazy :-)
Pajka - łohoho z tego po prostu musi cos byc. :-)
Iza ojoj odpoczywaj ile wlezie :-) ja tez padnieta caly dzien sprzatam.
Rysica piracie Ty! :-) dbaj o siebie :-)
sweety moja mama przed 40stka w ciazy prawie nic nie przytyla bo 7kg, a ja w wieku 23 lat... tylez samo kg :-D
 
Rysica a jaki jest prawdopodobieństwo tego schorzenia w 2 ciązy pytalaś??

Aldo no musi być :-p a tak na poważnie przyjemnie bylo się starać :-D niby mus, ale nie mus:-Dna luzie. Dzisiaj M uspil Sebcia i mówi do mnie wiesz... a jak on tak zaczyna to już wiem, ze ma ochote:-Di korzystamy póki możemy bo w ciązy z Sebciem nie mogliśmy
 
Pajka ide o zaklad ze juz jestes zaciazona :-) ale juz sie zamykam co by nie zapeszac! :-)


...a czemu w pierwszej ciazy nie mogliscie?
 
Ostatnia edycja:
haha Aldo jak będzie spadek ( w poprzedniej ciąży był w 4 dniu fazy lutealnej)to może będzie szansa:-p:sorry2:


od samego początku tamtą ciążę mialam zagrożoną przedwczesnym porodem. Jak już mogliśmy wspołżyć to bylo raz i potem znowu krwawiłam i znowu zakaz. Potem daliśmy sobie spokój bo za bardzo sie baliśmy. Łącznie bylam 4 razy w szpitau + 5 poród...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
haha Aldo jak będzie spadek ( w poprzedniej ciąży był w 4 dniu fazy lutealnej)to może będzie szansa:-p:sorry2:


od samego początku tamtą ciążę mialam zagrożoną przedwczesnym porodem. Jak już mogliśmy wspołżyć to bylo raz i potem znowu krwawiłam i znowu zakaz. Potem daliśmy sobie spokój bo za bardzo sie baliśmy. Łącznie bylam 4 razy w szpitau + 5 poród...
ja juz w tej ciazy bylam dwa razy ...na pewno jeszcze okolo 30 tc i potem porod ...oby nie wiecej !


maz dzownil pytal sie czy cos chce z mcdonalds powiedzialam ze grandroyala - raz sie zyje ;p
 
Jestem...
Mala juz lezy( u nas godzina 20), dzisiaj znowu nie spala w ciagu dnia i obie nas to wykonczylo. W nocy przespala prawie 15 godzin i dlatego tak sie porobilo. Jutro obie wstajemy najpozniej o 8 rano, albo raczej o 7 nowego czasu.
Czuje sie juz lepiej, chyba rosnie mi brzuch i stad czulam takie rozpieranie i pobolewanie w krzyzu, z Melisa tez tak chyba mialam.

Jesli chodzi o plec, to mi lekarz w 12 tyg powiedzial ze najprawdopodobniej bedzie chlopec, tydzien pozniej nie pamietajac poprzedniej diagnozy powiedzial, ze na 90 % bedzie chlopiec - pokazywal nam siusiaka. W czwartek sie przekonam czy mu sie nie przewidzialo:-))) Juz wszyscy sie nastawili na chlopca, wiec nie chcialabym niespodzianki. Ale oczywiscie, ze bedzie co ma byc i bedziemy szczesliwi.

Pajka ale bedziemy tu wariowac przed Twoim testowaniem:-))))

Dziewczyny zerknijcie nam moj wykres i powiedzcie kiedy mialam owu, nie sugerujcie sie moimi liniami i granicami, bo sama nie wiedziala czy dobrze je postawilam.
 
reklama
Do góry