reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
pajka strasznie jestem podekscytowana za Ciebie, mam nadzieje ze teraz to juz fasolka bedzie :-) odliczam z Toba dni do konca cyklu, a luteine bedziesz brac?

lutke wezme jak tempka potwierdzi owu:) czyli za 2-3 dni:tak:


Pajkaa - no bo ma rację, granica wczoraj i dzisiaj skok :) Bo skokiem można usnać pierwszą temperaturą wyższą o 0,05 lub więcej od ostatnich 6 temperatur. Zaznacz granicę wczoraj to zobaczysz o co chodzi :)

aaaa to już kumam wreszcie mi ktoś to wyjaśnił:tak:

Sweety szarlotka??? Ja bym nie dala rady :-) mozesz mi poslac mniammmm!

Dziewczyny takie pytanko z ciekawosci: swoje pierwsze ciaze donosilyscie, przenosilyscie czy urodzilyscie przed terminem? Nie wiem czemu mnie tak natchnelo, tak sobie mysle ze nie chcialabym przenosic ciazy bo moze czlowieka sz...g trafic z oczekiwania :rofl2: Ja rodzilam SN w 38tc, porod wywolywany, wiedzialam o dacie wywolania jais miesiac naprzod wiec oczekiwania nie bylo :p

Pajka - pisalas ze mialas cholestaze w ciazy, czy lekarz Ci mowil o prawdopodobienstwie powrotu chroby w drugiej ciazy? Mi w UK mowiono o 60% szans na powrot, zastanawiam sie co powie lekarz w PL. I w ktorym tc rozpoznali u Ciebie cholestaze i jakie mialas objawy procz swedzenia?

ja mialam termin na 13 sierpnia na piątek :tak: ale Sebuś postanowił poczekać:tak:i urodził się 16 :)
nic mi lekarka nie mówila, ale pewnie bedzie mowić jak będę w ciaży i jej wspomnę o cholestazie...u nie rozpoznali kolo 33 tc najpierw dermatolog myślała, ze to grybica a potem wyczytalam w necie napisalam do swojej gin, ze dermatolog podejrzewa cholestaze (co nie bylo prawdą:-p ale gdybym jej powidziała, ze wyczytałam w necie byłaby negatywnie nastawiona:-p) a tak się okazalo, ze to początki
 
Czesc Wam!
Odzywam sie bo mam chwilke:)
W PL jest boosko!!
Dzis bylismy na usg, dr potwierdzila, ze ciaza jest o tydzien starsza niz wg OM, wiec nadal rodze 16 maja:) Poza tym mm jak zobaczyl dzidziolka na monitorze to krzyknal, ze widzi siurka, na co pani dr powiedziala, ze skoro pan widzi to dobrze, ona nie komentuje bo to za wczesnie, zreszta ma juz pan syna to teraz corka by sie przydala:) Podobno na tym etapie i dziewczynki i chlopcy maja cos miedzy nogami, wiec tego sie trzymam, chociaz i tak mam dola, ze nie bedzie upragnionej coreczki:(
My nie chcemy znac plci, chcemy miec niespodzianke jak z Patrykiem, ale tak czy inaczej juz wlaczylo sie myslenie...
Licze na pocieszenie z Waszej strony;)))
Aaa i pani dr mi powiedziala, ze wierzy w planowanie plci, wielu osobom sie sprawdza, np jej kolezanka ma 2 dzieci zaplanowane i mowi, ze robila je wg jakiejs ksiazki i wyszly takiej plci jakiej chciala;) ehh moglam starac sie dluzej a z zamierzonym efektem. Teraz bede sie godzic z mysla, ze bede mama dwoch synow, najwyzej bede miala mila niespodzianke;)
 
Dziewczyny zle sie czuje, dlatego sie nie odzywam. POsiedzialam u szwagierki, teraz wrocilam do domu i poloze sie spac. Melisa znow w ciagu dnia nie spala i daje mi w kosc. Zagladne jeszcze dzisiaj.
 
Iza - odpoczywaj
Ollena - dr Dudarewicz, u którego byłam w 11tc na usg genetycznym powiedział, że w tym czasie to, co przekształci się w narząd płciowy wyglada jeszcze dokładnie tak samo u chłopców i dziewczynek, dopiero tydzień później u chłopców zaczyna schodzić w dół, a u dziewczynek idzie do góry, więc M nie mógł tam zobaczyć siusiaka:-)

A ja za pół godzinki ide na spotkanie z przyjaciółką.

Qrcze przeczytałam dzisiaj, że kobitki bedące późno w ciąży - znaczy takie dojrzałe jak ja - z reguły więcej przybierają na wadze....buuuuu
 
ollena- ja tez potwierdzam ze na tym etapie chlopcy i dziewczynki wygaldaja tak samo ;] wiec psokojnie ;] jelsi u mnie dziewcyznka bedzie to znacyz ze sie sprawdza bo my przed owu sie stukalismy ;pbo potem małż pojechal sobie na delegacje ;p
 
Ollena lekarka ma racje ja mialam w 13 tc powiedziane, ze na 30 % będzie chlopak, ale faktycznie na tym etapie to wygląda tak samo.

IiM życzę dobrego samopoczucia:tak:

Sweety nie a reguły ja np przytylam w ciaży 10 kg moja koleżanka 35 kg znam dziewczynę, która przytyla 50 kg a bya w moim wieku:tak:
 
Ollena jeszcze za wczesnie na plec ;)

IiM odpoczywaj!!!

Ja już kiedyś pisałam, urodziłam w 36 tc z powodu vasa previa

maz pojechal do siostry i zabrał laptopa, dobrze że mam internet w komórce hihi
Chocisz i tak ledwo ns oczy patrze. Bo jestem piratem, mam oklad z rumianku zawiazany bandazem ;)
 
reklama
Ollena jeszcze za wczesnie na plec ;)

IiM odpoczywaj!!!

Ja już kiedyś pisałam, urodziłam w 36 tc z powodu vasa previa

maz pojechal do siostry i zabrał laptopa, dobrze że mam internet w komórce hihi
Chocisz i tak ledwo ns oczy patrze. Bo jestem piratem, mam oklad z rumianku zawiazany bandazem ;)
no trafilam na twoj watek i mnie wystraszyl i to bardzo o tym vasa previa !!!!!! ahhhhhh
 
Do góry