reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
pajka strasznie jestem podekscytowana za Ciebie, mam nadzieje ze teraz to juz fasolka bedzie :-) odliczam z Toba dni do konca cyklu, a luteine bedziesz brac?
 
Pajkaa - wczoraj, bo pierwsza wyższa musi być wyższa o conajmniej 0,05 od 6 poprzednich. Więc jakbyś ustawiła w 12 dc to by tak nie było.
No właśnie, też mam takie zdanie o NPR - tam dziewczyny są strasznie zarozumiałe czasem, i mam wrażenie, że uważają, że NPR jest tylko dla tych, co go przestudiują... same...
sie zgadza Ryska dobrze mowisz ;]

co do opryszczki to hmm wiedzialam ze jakas szkodliwa;p
 
Rysica no wlasnie bo jedna laska mi napisała, ze skok mogę uznać dopiero dzisiaj a nie wczoraj... i tego nie rozumiem właśnie...

Pajkaa - no bo ma rację, granica wczoraj i dzisiaj skok :) Bo skokiem można usnać pierwszą temperaturą wyższą o 0,05 lub więcej od ostatnich 6 temperatur. Zaznacz granicę wczoraj to zobaczysz o co chodzi :)
 
Jestem...po spacerze w parku mojego dziecinstwa, po drążeniu dyni, bo Piotrkowi sie zachciało...a teraz bronię się przed maminą szarlotką - no jak ja mam dbac o wagę, no jak???

A wieczorem umówiłam się na latte w Mamma Mia (taka kawiarnia) z przyjaciółką:-)
Pajkaa - ja już Ci chyba pisałam, że przy takich serduszkach musi coś z tego wyjść ;-)

k
 
Sweety szarlotka??? Ja bym nie dala rady :-) mozesz mi poslac mniammmm!

Dziewczyny takie pytanko z ciekawosci: swoje pierwsze ciaze donosilyscie, przenosilyscie czy urodzilyscie przed terminem? Nie wiem czemu mnie tak natchnelo, tak sobie mysle ze nie chcialabym przenosic ciazy bo moze czlowieka sz...g trafic z oczekiwania :rofl2: Ja rodzilam SN w 38tc, porod wywolywany, wiedzialam o dacie wywolania jais miesiac naprzod wiec oczekiwania nie bylo :p

Pajka - pisalas ze mialas cholestaze w ciazy, czy lekarz Ci mowil o prawdopodobienstwie powrotu chroby w drugiej ciazy? Mi w UK mowiono o 60% szans na powrot, zastanawiam sie co powie lekarz w PL. I w ktorym tc rozpoznali u Ciebie cholestaze i jakie mialas objawy procz swedzenia?
 
Ostatnia edycja:
Hej

U nas nocka spoko,tylko myslalam ze to dzis jest przesuniecie godzin ;)

Aldo (bo to chyba ty pytalas) my teraz jestesmy po owulce, ok 6 listopada powinnam (nie) miec @.... Ale mam takie dziwne uczucie ze troszke przespalismy owu. .. Jesli sie uda to pewnie dziewucha ;) moze by to potwierdzilo teorie... Pozniej podam linka do mojego wykresu ale jest tak zaburzony ze szok

Hehe wlasnie moj mlody sie dodzwonil do babci...

co do ciasteczek, to poszukam jakiegos przepisu, bo sto lat nie pieklam, ale cos powinnam miec.... Tylko ze to pewnie wieczorem bedzie...
 
reklama
Sweety ja mialam termin na 11/09 - czyli taka sobie data (zamachy wrzesniowe:p). Ale udalo sie i zostalam sierpniowka :D

Dziewczyny ja na razie uciekam, zajrze do Was pozniej :-)
 
Do góry