reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

wow ale sie rozpisalyscie :-)

JaMamma super ze i Ty dotarlas :-) mnie tez dzis za wiele nie bedzie, ale zerkne do Was wieczorem.
Sweety ja ubostwiam sok jablkowy :-) na szczescie dalej go lubie, ale doszlo mi mega pragnienie na sok pomarnczowy ktorego nie lubilam ;-)
Rysica - no nareszcie :-) poslalam Ci linka ale widze ze sama juz dotarlas :-) i dobrze ze ciaza silna, a jak mdlosci u Ciebie?
Pajka Aleksowi pomaga paracrtamol w syropku i nurofen tez w syropku, podaje mu na przemian co 2h. Mam nadzieje ze Sebkowi przejdzie szybko!
IiM juz troszke lepiej, ale dalej na surowe mieso, zwlaszcza kurczaka patrzec nie moge :/ ale jeszcze 2, 3 tyg i licze ze bedzie lepiej. A jakie cisteczka pieczesz z Meliska? ja kupilam foremki i szukam jakiegos przepisu na ciasteczka foremkowe, moze ktoras z Was zna? dodam ze mm dwe lewe rece jesli chodzi o pieczenie ;-)
 
reklama
Rysica z opryszczka musisz uwazac w ciazy nie wiem dlaczego ale gdzies slyszalam ze bardzo trzeba uwazac !!!!Fajnie ze tu wpadlas;]


ajkaaa- moja ciocia na 3 powstania śłąskiego a kuyznka na 100 lecia haha to Iłsudzkiego jezdza zbey dojechac do cioci hihi
 
Mdłości dzisiaj brak, bo nie spaceruję ;P a mdłości mam po dłuższym ciągłym spacerku a dziś głównie leżę i siedzę - za to piersi bardziej bolą ;P i mimo iż długo spałam, to i tak ciągle śpiąca jestem!
Mąż pojechał na przegląd z samochodem i na zakupy a ja z Szymkiem ogladam Puchatkowego Nowego Roku - czyli takie świąteczne Kubuś i przyjaciele :)
Wiecie co, Rysiek wczoraj do mnie ni z tego nie z owego "jak myślisz, chłopczyk czy dziewczynka?" na co ja stanęłam jak wryta i powiedziałam "baba będzie! chyba..." ale się uśmiał ;P

Kasiurek - ale w ciąży niebezpieczna jest opryszczka ginekologiczna, nie ta na ustach :-D

aldo - no cieszę się, że jest ten temat i dziękuję za oświecenie mnie - same widzicie, że ja ostatnio coraz rzadziej tam wchodziła, co nie?
 
Ostatnia edycja:
Rysica wspomniala Puchatka swiatecznego i tak jakos sie swiatecznie zrobilo :-) Wiecie co strasznie czekam na te swieta prawdziwie polskie :-)
Iza a Wy bedziecie na swieta w PL?
Pajka ja sie nie znam, ale na bank trafiliscie z serduszkowaniem :-D :-)



dziewczyny zapodajcie prostymi przepisami na ciasteczka z foremek :-D
 
Ostatnia edycja:
Rysica od którego dnia postawić granicę wyższych? jejku tam na npr to cieżko jakąkolwiek info dostać... od razu odsyłają do ksiązek a po co mam ją kupować skoro ja z tej metody nie korzystam w celu odłożenia dziecka apoza tym nie umim tego przenieść na swój wykres...
 
O raju dopiero teraz sobie siadlam, poodkurzalam, pomylam podlogi i jeszcze mi troche zostalo, ale teraz musze odpoczac i zajac sie Melisa bo cos marudzi - za dlugo pewnie spala.

Ja bede robic ciasteczka czekoladowe nadziewane kokosem - zobaczymy czy wyjda. Nie ejst to niestety przepis nadajacy sie do ciasteczek w foremkach.
Na Swieta oczywiscie lecimy do Pl i to na caly miesiac. Lot mamy 6 grudnia, taki prezent na Mikolaja:-) Wracamy 5 stycznia. Moj maz zostaje w TR, bo u niego koniec roku wiaze sie z duza iloscia pracy. fajnie, ze bede w Pl na dlugo przed swietami, poczujemy ta wyjatkowa atmosfere, bedziemy razem z mama piec i gotowac....i lazic po sklepach:-) Uwielbiam Swieta, bo zawsze ejst u nas duuuzo gosci i obchodzimy je dosyc tradycyjnie.

Zmykam na jakis czas, bo Melisa daje czadu.
 
Pajkaa - wczoraj, bo pierwsza wyższa musi być wyższa o conajmniej 0,05 od 6 poprzednich. Więc jakbyś ustawiła w 12 dc to by tak nie było.
No właśnie, też mam takie zdanie o NPR - tam dziewczyny są strasznie zarozumiałe czasem, i mam wrażenie, że uważają, że NPR jest tylko dla tych, co go przestudiują... same...
 
Ostatnia edycja:
reklama
A nie mowilam ze na npr same @y :p Powinno sie czuc sympatie i chec dzielenia wiedza i pomoca, no ale coz, niektorzy maja inaczej :/

Iza kurcze teraz to mi dopiero swietami zaleciało !!!!! :-) :-) :-)
 
Do góry