reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

...apropos pasty jajecznej to ja kiedys uwielbialam, a teraz nie rusze w ciazy :-( ani zadnych ryb ani drobiu :-( miesko mielone i wolowe i wieprzowe to tak :-)


Z OKAZJI NASZEGO NOWEGO STARTU ZMIENIAM AWATAREK :-)
Haha mnie odrzucilo od miesa moge jesc pasty itd i podobno bedzie u nas teraz córa. Co do pierwszej ciazy to tak jak u ciebie bylam mieso zerna i syn sie urodzil ale to nie reguła ;]

:-D no toż to ja robie :-D 10 minut jak nic az mnie krzyż boli już wiek nie ten :-D
ja to potem jeszcze poduche pod dupola dawalam hahaha ;]i spalam do rana a rano prysznic bralam ;p

Haha Pajka :-) oby tak dalej :-) mam nadzieje, ze sie uda :-D i wspomagacze w ruchu, musi byc fasolka, albo i dwie !!! :-) A jakbys miala teraz blizniaki, to staralabys sie o czwarte ? :p Ja zawsze marzylam o trojce, ale chyba poprzestane na dwojce :-) ...jakos ciezo mi sbie wyobrazic porod kolejny... ;-)

Kasiurek zaproszenie wyslane na FB :-) ale masz przekochanego synusia :-) a imie Nataniel mi sie bardzo podoba, Natan jakos mniej.
odebralam zaproszenie ;]
Aldo hmmm to była wpadka :zawstydzona/y: i najpierw byliśmy przerażeni a potem się cieszyliśmy , ale to byl taki okres, ze Sebus zachorował, gorączkował prawie 41 stopni nosiłam go, tuliłam, stresowałam się przeogromnie i po dwóch dniach dostałam ostrych krwawień:-(ale tak musiało być...

kurcze ja mam nadzieje, ze dziewczyny tutaj też będą pisały staraczki :sorry2:jak nie to bede do nich pisać... jestem taka kurde między mlotem a kowadłem :sorry2:fuck
dlaczego ? miedzy młotem a kowadłem ?

Aldo na razie Sebek dostal Ibalgin na zbicie gorączki , ale znowu ma ponad 38 st
zastanawiam się czy mu nie podać Bactrimu
a do lekarza nie idziesz z mlodym ? zoabcz czy cos mu nie swiszczy w plucach czy oskrzelach jelsi w miare czysto jest to daj mu Bactrim ale i prebiotyki od razu ;>




Jacie jak bylam ostani raz to pisalyscie ze idziecie spac , a tu jeszcze taka produkcja ;] mnie zmulilo i po wykapieleniu syna poszlam spac hahaha jak małe bobo i wstalam 9:30 haha i pierwsze co to na bb - to sie uzaleznienie nazywa ;]



Pajkaaa - a gdzie w Dąbrowie Górniczej mieszkasz??? Ja mam tam ropdzine męza mieszkaja kolo szkoly plastycznej, kuzynka obok waszego centrum handlowego ma biuro podrozy i tyle co sie na DG znam ;>
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiurek -m no wczoraj jeszcze popisalysmy, fajnie ze nam sie nowy watek udal ;-)

Czekamy na wieej dziewczyn ze starego atku staraczek!!! :-)

A ja to naet nie moge sie domyslac co bedzie, czy boy czy girl ;-) bo nie mam najbladziejszego pojecia kiey byla owu ani nic... No coz jeszcze z 6-8tyg i moze sie dowiem :-)

Pajka daj znac jak Sebus jak wstanie.


WLASNIE ZAUWAZYLAM, ZE DZIS 10TC :-) TO 1/4 ZA MNA ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Ho !
Aldo jak dobrze, że założyłaś ten wątek, Jupiiii
:-D:-D:-DBędę pewnie dopiero w pn :D bo weekendy raczej nie spędzam przed kompem
Życzę mamuśki miłego weekendu!
 
Cześć dziewczyny :)

mam nadzieję, że może na następnej wizycie - 22 listopada - to już będzie 18tc, maluszek pokaże czy jest Zosią czy Pawełkiem :)
Dzisiaj mamina jajecznica na śniadanie, waga na szczęscie stoi w miejscu od tygodnia hihi. A od jutra znów ruszam z kijkami.

I wiecie co...w ciąży przestał mi zupełnie smakować mój ulubiony do tej pory sok jabłkowy, w zasadzie jedyny jaki piłam, dziwne.

Pajkaa - u Piotrka na zbicie temperaruty najlepiej działał zawsze Ibufen w syropie.
 
Ostatnia edycja:
Kasiurku ja mieszkam kolo plastyka :tak:w tych dlugich i wysokich blokach:tak:na Piłsudskiego :-Dno dzisiaj jest sobota wiec kijowo... jak dalej będzie gorączkował to zadzwonie po lekarza na wizytę domowa:-(on jak mial zapalenie oskrzeli to też Bactrim dostawał:tak:

Aldo
no maly na razie spi dąlam mu Ibalgin bo to działa na niego najlepiej i temperatura spadla, ale wiem, ze to tylko na chwile:-(
 
Dzień dobry!!!!
Super pomysł z tym wątkiem :D Znamy się już, tyle razem na Staraczkach przepisałyśmy, więc jak dla mnie ten temat w 100% pasuje - w końcu to forum jest dla nas a nie my dla forum! :D
A ja wkurzona jestem!!!
Widać, że ciąża silna, bo mi mocno organizm osłabiła!!! Wczoraj dostałam na ustach opryszczki a dzisiaj zapalenie spojówek w prawym oku, łzawię i ledwo na nie widzę, bo mam zapuchnięte... ehhhh
Ale przynajmniej widać, że ciąża mocno, skoro tak ze mnie ciągnie zdrowe i siły witalne!
 
Czesc:-)

Ale sbie pospalam, wstalysmy z Melisa tuz przed 11. Ona spala juz od 8:30 wieczorem, wiec to jakis rekord, ale nie spala w dzien. Teraz zjadlysmy dobre sniadanko i chyba musze wypic mocniejsza herbate, lub kawe ( nie pilam jej od kiedy jestem w ciazy). Bedzie u nas jakas burza, bo jest strasznie ciemno i wieje silny wiatr...turecja jesien i zima sa okropne. Dziewczyny dziekuje za zaproszenia na FB. Zaraz sobie Was poogladam:-)))

Pajka mam nadzieje, ze synus sie nie rozchoruje na dobre. Melisa tez miewa takie wysokie goraczki.Ja tak jak Seweety najbardziej polegamna ibuprofenie dla dzieci. daj znac jak sie czuje Sebus

Fioletowa - super, ze jestes:-) Takie spotkania ze starymi znajomymi sa super. Ja mam wiekszy kontakt z ludzmi z liceum, bo na roku mialam tylko 15 dziewczyn i do piatego roku dotrwalo nas chyba z 6-7. Juz nie moge sie doczekac wyjazdu do Pl, bo tez wybierzemy sie na jakis wieczorny wypad.

JaMama - witaj i wracaj po weekendzie:-)

Aldo mowie Ci, ze te mdlosci zaczna w koncu powoli przechodzic. ja obstawiam ze za 3 tyg bedziesz sie czula o niebo lepiej.

Zmykam sie obrac, bo siedze w pizamie. Moj maz dzisiaj pracuje od wczesnego rana, na dworze zawierucha, wiec pewnie bede tu czesto zagladac. A w planach mam robienie ciasteczek z Melisa:-) Mozecie do mnie wpadac na kawke i ciasteczka, mieszkam tuz za rogiem :-D
 
reklama
Rysica wlasnie mialam do Ciebie pisac, zebys tu czasem zajrzala,bo bez Ciebie by bylo juz nie tak.
Wspolczuje tej opryszczki i zapalenia spojowek. Ja nie mialam nigdy tych przykrych dolegliwosci, ale musi to byc bardzo nieprzyjemne. Mowila Ci cos ginka o witaminach? Czy jszcze za wczenie na witaminy? Jesli jestes oslabiona, to pewnie nie zaszkodza... Oj az mi sie przypomnialo jakie problemy miala z okiem moja Melisa - mial zatkany kanalik lzowy i skonczylo sie na zabiegu.
 
Do góry