reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

mówi coś tam, ale po swojemu, rozumiem tylko jak woła "jajo" tylko w rzeczywistosci to brzmi troszke inaczej;-) i ostatnio przyszedl sie pochwalic rysunkiem i powiedziałam mu "bomba" to powtorzył, ale tez po chinsku;-) widze ze ma ochote sie rozkrecic z tym gadaniem, ale jakas blokade ma jeszcze. Ogólnie to cały dzień bebla;-) a u was jak??
 
reklama
po swojemu to gada caly czas , prawie jej sie buzia nie zamyka.a tak to mowi mama, tata, saba,baba, ciastko,czapka,papcie,to,daj,dzidzia i... juz wiecej mi nieprzychodz do glowy a ostanio ucze ja dzwiekow jakie wydaja zwierzeta i chodzi wolajac kotka:-)
na moje to nie ma sie co przejmowac bo tak naprawde nasze dzieciaki to jeszcze maluszki:-)
 
eee to Milan duzo mniej mowi, ze zwierzatek potrafi powiedziec jak robi kura, pies, kot, lew, swinka ,myszka i waz
ale wszystko w swoim czasie jeszcze sie rozkreca i jeszcze bedziemy miały dosc:-D
ok uciekam trzeba uzupelnic zapasy w lodowce;-) do usłyszenia
 
obiecane zdjecia
w sumie rewelacji nie ma, bo Milan ostatnio nie da sobie zrobić żadnego zdjęcia i jak widzi aparat to zabiera się za lampe błyskową

coś tam wybrałam;-)


DSC_7835.jpg DSC_7791.jpg


DSC_7842.jpg DSC_7599.jpg


CSC_7790.jpg

oczywiscie czekam na rewanz;-)
 
Model pierwsza klasa:):-)

U nas weekend mijał cały poświęcony Ani i zabawie z nią:-), w Kościele to już dawno nie byłą taka grzeczna:tak:, wszystko dzięki temu, ze jestem obok, ciągle się bawimy razem i dużo rzeczy robimy razem. Poza tym trójki nam wychodzą na dole, bo wyciągnęła sobie wszystkie gryzaki i każe dziąsła smarować. Gryzie jak szalona
 
ale z Milana prawdziwy przystojniak....
u nas sie okazalo ze Iwcia dawalo mamie popali bo miala powod... wyszlo jej 4 zebow na raz:szok:. a wiec dolne 4 i gorne 4 a dolnych 2 i 3 jeszcze brak, zreszta 3 gornych tez nie ma:-)
fresh jutro postaram sie zrobic jakies zdjecie to wlkeje
 
ale z Milana prawdziwy przystojniak....
u nas sie okazalo ze Iwcia dawalo mamie popali bo miala powod... wyszlo jej 4 zebow na raz:szok:. a wiec dolne 4 i gorne 4 a dolnych 2 i 3 jeszcze brak, zreszta 3 gornych tez nie ma:-)
fresh jutro postaram sie zrobic jakies zdjecie to wlkeje

Znam to z autopsji. Identycznie Milan chyba przez trzy dni zero snu praktycznie, maruda, płacz, wrzask i sie okazało własnie tak jak u was 4 zeby na raz:szok: i to wszystkie 4:szok: jak zobaczyłam to juz bardziej wyrozumiała byłam dla niego. A 4 zle sie przebijaja bo przy jedynkach wyjdzie szpilka i po problemie, a czworka ma takich szpilek cztery i kazda boli:-( taka 4 to duzy ząb Milanowi pół buziola zajmuje;-)
trzymam kciuki zeby Wam łatwo poszło i gratuluje nowych nabytków:tak:
 
hej hej jestem i ja..ostatnio mnie wcięło...
ale byłam zabiegana ateraz nie mam na nic sił:dry:

jeśli chodzi o poród w Irlandii to ja absolutnie nie narzekam..
no może na to że mi przed porodem nie zrobili usg bo strasznie się bałam że mała będzie za duża i nie zmieści się w kanale rodnym..
mi tez znieczulenie dali na 4 przed porodem , ale aż takich bóli nie miałam skoro nie narzekam;-)
 
reklama
fresh ja tez jak zobaczylam ile zabkow sie pcha naraz to przestalam sie zloscic .
vikamciag u nas jakby porod trwal krucej to apsolutnie bym nie marudzila , ale to wszystko poprostu za dlugo trwalo, a oni nic z tym nie robili malo tego chcieli mnie do domu wyslac.... mysle ze wtedy Iwonki nie bylo by z nami na tym swiecie. wiec dobrze ze sie uparlam i powiedzialam ze nigdzie nie pojde i niedalam sie wypisac.
 
Do góry