reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
to chyba faktycznie jakis bunt dwulatka;-) U nas tak samo, nic dodać nic ująć.
Milan to czasem jak czegoś zabronię, to tak na mnie spojrzy jakby mówił, że mnie nienawidzi:-(, ale to wszystko z miłości do niego robie, a nie na złość tylko szkoda, że on tego nie rozumie:-(
 
fresh nie przejmuj sie bedzie starszy to zrozumie. niezapominaj ze jestes dla niego najlepsza mama jaka moze miec.
Iwcia sie buntuje ,placze ale i tak zawsze po wszystik przyjdzie sie przytulic.
ostatnio w sklepie zrobila mi awanture , zaczela plakac , klasc sie na podloge, nie moglam jej utrzymac.... spalilam buraka,poczekalam az jej przeszlo i robilam dalej swoje czyli ubieralam jej kurtke i czapke. a bylam taka wsciekla ze nie pytajcie....
 
ale jak jak piszesz wiola, dobrze ze siedzimy w domku z naszymi maluchami i mamy jakas kontrole nad nimi a w razie czego pretensje do siebie, bo nie wierzę że niania czy pani w żłobku przywiązywałaby uwagę do zachowania obcych dzieci. Moim zdaniem bardzo ważne jest pierwsze 3 lata dziecka. mama pokaze co jest dobre a co zle:tak: te podstawowe zasady sa wpojone przez nas. A potem nie ma co ukrywac ksztaltuje szkola, towarzystwo z pod "bloku":-(
 
fresh nie przejmuj sie bedzie starszy to zrozumie. niezapominaj ze jestes dla niego najlepsza mama jaka moze miec.
Iwcia sie buntuje ,placze ale i tak zawsze po wszystik przyjdzie sie przytulic.
ostatnio w sklepie zrobila mi awanture , zaczela plakac , klasc sie na podloge, nie moglam jej utrzymac.... spalilam buraka,poczekalam az jej przeszlo i robilam dalej swoje czyli ubieralam jej kurtke i czapke. a bylam taka wsciekla ze nie pytajcie....

to też jżz przerabiałam znam to uczucie doskonale:tak::baffled:
 
wiola a jak wasze odcycowanie??? zaczełyscie już??? My ze smoczkiem porażka:-:)-:)-:)-:)-( no nie mam serca:-:)-( nie moge słuchać tego żałosnego płaczu, no nie dam rady.......
 
fresh to widze ze jestes tak samo slaba jak i ja.... probowalam ograniczyc i dwa dni szlo nam swietnie a potem wszystko szlak wziol.mala byla chora i ciagle sie do cyca dobijala i ten placz przy tym no i sie zlamalam
wstaw jakies zdjecie Milana dawno go niewidzialam
a i jeszcze jedno jak mowie ze czego niewolno , a mala nieslucha i za chwile znowu powturze ale podniesionym glosem to mala zaczyna bic sie po glowie... wasze dzieciaki tez tak robia? bo troche mnie to martwi
 
Ostatnia edycja:
a i jeszcze jedno jak mowie ze czego niewolno , a mala nieslucha i za chwile znowu powturze ale podniesionym glosem to mala zaczyna bic sie po glowie... wasze dzieciaki tez tak robia? bo troche mnie to martwi
Wiola, ja już u lekarza z tym byłam:tak: Milan niedość, że się po głowie bije w nerwach to czasem jeszcze głową albo w ściane albo w podłogę ciska i to nie lekko z całej siły przyłoży nie raz:baffled: wystraszyłam sie, że jakis autystyczny czy co?? Okazuje się, że dzieci mają problemy z uwalnianiem emocji, ponoć czują, że coś nie gra, ale nie wiedzą jak sobie z tym poradzić i stad takie zachowanie. Spokojnie to minie;-)

A zdjęcia obiecuje jutro wrzucę;-)

Miłego wieczorka dziewczynki papa
 
reklama
fresh to troche mnie uspokoilas.... iwa tez tak robi z ta sciana i podloga.... a potem wielki ryk bo ja boli...
a ja tak z rana juz na watku bo iwa wstala o 6.30 i niedala juz mamie dluzej pospac.... wiec grzecznie czekam na reszte:-)
 
Do góry