reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
U mnie 17. Ostatnio ważylam się w domu i waga stała w miejscu. Byłam taka zadowolona, a dzisiaj na wizycie +1,7 kg No trudno :-D Ale brzuch widoczny to się usprawiedliwiam. I okazało się, że będzie dziewczynka. Myślimy nad imieniem. Bo dla chłopca to mieliśmy i pierwsze i drugie nawet. A tu klops. Coś chyba wymyślimy. Mój lekarz powiedział (a ma 5 czy 6 dzieci), że z każdym kolejnym dzieckiem mieli większy problem co do imienia. Aż najmłodsze przez 10dni po urodzeniu było bezimienne :-D
 
U mnie 17. Ostatnio ważylam się w domu i waga stała w miejscu. Byłam taka zadowolona, a dzisiaj na wizycie +1,7 kg No trudno :-D Ale brzuch widoczny to się usprawiedliwiam. I okazało się, że będzie dziewczynka. Myślimy nad imieniem. Bo dla chłopca to mieliśmy i pierwsze i drugie nawet. A tu klops. Coś chyba wymyślimy. Mój lekarz powiedział (a ma 5 czy 6 dzieci), że z każdym kolejnym dzieckiem mieli większy problem co do imienia. Aż najmłodsze przez 10dni po urodzeniu było bezimienne :-D

Fajna historia ☺ u nas tez nie wiemy co wymyślić i roboczo mówimy Heniu

Milania 200g wow ☺

Dziewczyny dreczą mnie drugi dzień zachcianki. Dzis w pracy co chwile myslalam o placku po wegiersku a potem o spaghetti bolignese ☺ teraz faza na tosty.
 
Fajna historia ☺ u nas tez nie wiemy co wymyślić i roboczo mówimy Heniu

Milania 200g wow ☺

Dziewczyny dreczą mnie drugi dzień zachcianki. Dzis w pracy co chwile myslalam o placku po wegiersku a potem o spaghetti bolignese ☺ teraz faza na tosty.
Ja dziś miałam spaghetti, jeszcze mam na jutro, zapraszam :-)
 
Fajna historia ☺ u nas tez nie wiemy co wymyślić i roboczo mówimy Heniu

Milania 200g wow ☺

Dziewczyny dreczą mnie drugi dzień zachcianki. Dzis w pracy co chwile myslalam o placku po wegiersku a potem o spaghetti bolignese ☺ teraz faza na tosty.

No i zrobiłaś mi ochotę na tosty :( a nie mam tostera w domu :(
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was miała robione teraz lub kiedyś usg 3D? Czy to jest robione przez brzuch czy dopochwowo? Pytam, bo za kilka dni idę na wizytę, gdzie byłaby taka możliwość i nie wiem czego się spodziewać, a zapomniałam wcześniej zapytać :p
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was miała robione teraz lub kiedyś usg 3D? Czy to jest robione przez brzuch czy dopochwowo? Pytam, bo za kilka dni idę na wizytę, gdzie byłaby taka możliwość i nie wiem czego się spodziewać, a zapomniałam wcześniej zapytać :p

Moja szwagierka miała na drugim prenatalnym usg 3D i robili jej normalnie przez brzuch. Poza tym już na naszym etapie to chyba tylko przez brzuch robią [emoji4]
 
KyRaA przez brzuch sie robi... To jest normalnie takie samo usg tylko lekarz przelacza na 3d. Teraz juz sie dopochwowego nie robi, chyba ze lekarz mierzy szyjke.
 
reklama
Do góry