reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Tak, heparyna (Clexane), acard i tylko witaminy prenatal duo. Prędzej bralam jeszcze luteine i duphaston w ogromnych ilościach. Pod kątem zespołu antyfosfolipidowego ciąże prowadzę u immunologa. Do tego endokrynog, bo nie mam wogole tarczycy (usunięta kilka lat temu że względu na raka, którego miałam).
A moje maleństwo dalej się nie odzywa...

No to widzę że lecisz na takim zestawie jak ja ;) przy czym ja dodatkowo mam steryd ze względu na dodatnie przeciwciała ANA. Nie martw się że nie czujesz. Może dziecko odwróciło się dupka w stronę brzucha i kopie cię do środka ;) wtedy nie będziesz tego czuć
 
reklama
Tak, heparyna (Clexane), acard i tylko witaminy prenatal duo. Prędzej bralam jeszcze luteine i duphaston w ogromnych ilościach. Pod kątem zespołu antyfosfolipidowego ciąże prowadzę u immunologa. Do tego endokrynog, bo nie mam wogole tarczycy (usunięta kilka lat temu że względu na raka, którego miałam).
A moje maleństwo dalej się nie odzywa...
witaj, a jakie badania robiłaś, że Ci wyszedł ten zespół?
 
witaj, a jakie badania robiłaś, że Ci wyszedł ten zespół?
U mnie jedynym wyznacznikiem był trzykrotnie nieprawidłowy wynik antykoagulantu tocznia. Poza tym mam jeszcze jakaś mutacje, tylko nie pamiętam jaka, ale ginekolog mówi, że to nie ma wpływu na poronienia.
Urodziny Kaliny (córki mojej) przeżyłam, choć padam na pysk. Włączyłam tylko jedna zmywarkę, jutro ogarnę sobie resztę. Teraz idę już spać.
 
Wirajcie, ja już po wizycie, wszystko dobrze dzidziuś waży juz 200 g, kręgosłup boli a włosy wypadają bo tak i już, podobno minie.za 3 tygodnie polowkowe, waga idzie do góry...narazie 4,5 kg na plusie...
 
reklama
@Milania12 gratuluję udanej wizyty. Już 200 g waży? Wow :)
Mi też bardzo wypadają włosy, bardziej niż przed ciąża. Nie wiem czy u mnie to trochę nie wina tarczycy.
 
Do góry