reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

mdli mnie, w ciazy ogólnie cierpię na straszne bóle głowy;( ogólnie potem cały taki dzień do dupy
Ja tak miałam na urlopie, że przez 3/4 urlopu tak mnie glowa bolała, że zastanawiałam się czy do lekarza z tym nie iść. Później któraś tutaj pisała, że to może być przez słabe nawodnienie (faktycznie mniej wody piłam) i/lub przez słodycze (którymi na początku ciąży straciłam zainteresowanie, a na urlopie codziennie coś słodkiego na "do kawy" jadłam). Przy czym przed ciążą to mnie w życiu może ze dwa razy głowa bolała.
Po powrocie z urlopu, piłam więcej wody i miałam mniej słodyczy i faktycznie głowa przestała boleć :)
 
reklama
Ja tez swiruje boję się o każdy ból czy strzykniecie, zastanawiam się czy aby napewno z maluszkiem wszystko wporzadku. Wizytę kolejna mam 18 grudnia i boję się że do tego czasu kompletnie osiwieje
Ostatnio ktoś mnie tak rozśmieszył, że tak się gwałtownie zaśmiałam aż mnie brzuch rozbolał :D I potem nie wiedziałam czy śmiać sie czy bać ;)
 
@Ags8620 no ja rozjaśniam wlosy od 2 lat i w ciąży kontynuuje i jak byłam w I trym to kompletnie włosy nie lapały. Fryzjerka 3 x nakladała farbe i mówi ze chlopak będzie jal nic! Miała racje
W środę dostałam tel od gina ze przyszly wyniki testu sanco i wszystko jest prawidłowo. Nastepna wizyta 10.12 a ja już świruję. Tak się wsłuchuję w ten brzuch zeby coś poczuć a tam cisza. Mam 18t1d więc jeszcze mam spokojnie 2 ryg na ruchy ale tyle z Was już czuje że i zazdroszcze i sie martwie. Analizuje czy ten brzuch nie za mały? Chwile pozniej czy nie za duży ? Zwariować można :cool2:
fajnie, że wyniki ok, na ruchy jeszcze rzeczywiście masz czas, a ile płaciłaś za sanco?
 
@sunmaggy jeszcze nie płaciłam bo mam przy odbiorze sie rozliczać ale spodziewam się coś koło 2500-2700 zl
Robilam sanco plus, odpuscilam badanie Rh
A czy którejś z was zwiększyło sie ostatnio pragnienie? Ja zawsze mało piłam, pewnie max 1.5l by sie zebrało na dobę a teraz od tygodnia to jakieś szaleństwo. Litrowy sok w 2 godziny wypije :eek: a później wode no jeszcze mi mało. Oczywiście się martwie i zastanawiam czy to nie cukier (choc miesiąc temu na badaniach byl ok)
 
Hej a w ktorym tygodniu wtedy Ci przepowiadal? Mi mowil.w 13 t i 6 d, ze to chlopczyk i mysle czy jeszcze moze sie zmienić, ale widzialam jakis cypelek;)

tez w 13:) i mówił ze to na 90proc chlopak i pokazywal "coś" :D a wczoraj coś znikło;) ale dzidzia sie szasłaniała to nózka..to pępowinką wiec póki co nic pewnego tak mysle:)
 
Ja mam Hashimoto, mój endo mówi że w ciąży tsh powinno być w okolicy 1,5, poziom 2 uważa się za maksymalny. Więc jak najbardziej do zbicia u Ciebie
Ja też mam podwyższoną tarczycę ale lekarz mnie uspokoił że nic złego się nie dzieje ale leki muszę już brać. A ogolnie jak się czujecie dziewczyny? Ja w wtorek zaczynam 15 tydzień.
 
Zrobiłam morfologie, tylko hemoglobiny troszkę mało...wiec nie wiem czemu jestem taka zmęczona i nie do życia....z piciem to zależy od dnia czasem jak smok wawelski a czasem normalnie.
Mam inny problem...wypadają mi włosy...strasznie, w poprzedniej ciąży mialam piękne nic sie nie działo...a teraz koszmar...nie wiem co robić.
 
Safija słabo, mdli mnie, w ciazy ogólnie cierpię na straszne bóle głowy;( ogólnie potem cały taki dzień do dupy

Violett współczuję. A tu jeszcze nawet tabletką nie można się wspomóc.

Kyra mnie bolała głowa może ze trzy razy w ciąży, ale raz to potworna migrena przez zatoki i aż wymiotowalam z bólu.

Milania a bierzesz jakieś witaminy? Jak ciśnienie i tarczyca?

Martwię się trochę. Mam 15 tydzień ale czułam już ruchy. A od czwartku cisza. Tak sobie tłumaczę ze pewnie sie zaszyl gdzieś z przodu -jeszcze wcześnie z ruchami. No ale lekką spinę mam..
 
Ja dzisiaj dziewczyny wzięłam się za generalne porządku w domu i chyba się przerobilam bo boli mnie kręgosłup i lekko kół mnie brzuch. Ale odpoczelam i na szczęście jest trochę lepiej. Nie lubię bezczynności
 
reklama
Ja dzisiaj dziewczyny wzięłam się za generalne porządku w domu i chyba się przerobilam bo boli mnie kręgosłup i lekko kół mnie brzuch. Ale odpoczelam i na szczęście jest trochę lepiej. Nie lubię bezczynności
Lepiej się trochę pooszczędzać. To ostatni czas jak możemy bezkranie poleżeć, poczytać książkę. Za kilka miesięcy będziemy marzyć o takich chwilach jak i wakacjach na kanarach haha
 
Do góry