reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Safija dobrze ze prenatalne ok, a cukrow sie nie obawiaj. Mozna je opanowac a nie zawsze dieta musi byc restrykcyjna. Na czczo mialad bardzo wysoki cukier?
 
reklama
Safija dobrze ze prenatalne ok, a cukrow sie nie obawiaj. Mozna je opanowac a nie zawsze dieta musi byc restrykcyjna. Na czczo mialad bardzo wysoki cukier?

No niestety tak. Przestrzegałam wcześniej diety ale widocznie za dużo węglowodanów. Dostałam dziś opiernicz od diabetologa. W ramach pokuty jem właśnie sałatkę z naci selera ☺
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj byłam u lekarza, mojego nie ma bo chory, i ten mi nie bardzo odpowiadał, ale jest okej, usg nie było, następna wizyta za dwa tygodnie.
Jestem tak załatana, ze nie wiem gdzie mam glowe, jesteśmy w trakcie remontu i ciagle coś.
Maaasakra
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Smile4u kciuki za was bezustannie zaciśnięte. Czekamy na pozytywne wieści bo napewno wszystko będzie dobrze! [emoji5] Jesteśmy z Tobą myślami! Gratuluje córeczki u mnie tez panienka rośnie w brzuszku. Przynajmniej póki co lekarze tak mówią [emoji6]
 
Do góry